• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nové město

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtel bych jse zeptat, co dealt v novém měste, jeslti stavět hotel,funebraka,obchod obidli... jako prvni a čim pak pokračovat.Proste poradiť ja kzačít s městem jo a ješte ci mám nařídit dane nebo tak neco........:smoker:
 

Deleted User - 32331

Guest
jo podle mě je nejlepší nejdřív stavět hotel dal je to už pak na tobě a jestli zřídíš daně je taky na tobě ale nějakou malou asi jo
 

DeletedUser501

Guest
No a co?
Tak si i jiní dali lovecdemonu....
Nejsi jedinej!!!

No ale k otázce.
Nejlepší je stavět hotel spolu s obydlím, pak banka a dále nějaké obchody...
 

DeletedUser

Guest
Osobně preferuji : Hotel , obchod , obydli - dal uz budes vedet co potrebujes.
Daně jsem vyřešil tak že všichni dali dohromady co měli. Ze začátku stejně nemáš za co utrácet. Max. za hotel a to se ti vyplatí investovat do výstavby vlastního. A o pevných daních stále neuvažuju protože lidem je jasný že je potřeba investovat do rozvoje města a pomůže to tedy jim.
 

DeletedUser

Guest
Jak dlouho vzniká město? V návodu píšou 8 hodin, ale už se ve třetím světě staví fůra měst druhý den a hotové je jedno.
diky za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Důležitá je trpělivost, svět 3 jak říkáš neběží zrovna dlouho a našetřit potřebné dolary + 8 hodin prodlevy za založení města a navíc si každý může vybrat místo na mapě, kde to město umístí (další prodleva za transport pěšáka na dané místo), dává tušit že to chvilku potrvá.
 

DeletedUser2831

Guest
Ja by som sa chcel spytat ci sa da po zalozeni mesta zmenit meno mesta .
Pytam sa preto ze ak by sa stalo ze by som nahodov nechtiac ukradol meno mesta niekomu co ma na inom servery a chcel by mat take iste meno na tom kde som ja .
sorry ze otravujem som lama :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Název města se dá kdykoliv změnit. Radnice--->administrace
 

DeletedUser

Guest
Název města se dá kdykoliv změnit. Radnice--->administrace

jen bych ještě dodal že administrace se zobrazí jen zakladateli města a snad i městské radě, takže pokud jako občan chceš změnit název, musíš to prosadit u nich

a co stavět jako první? no já sem jako první stavěl hotel a potom obydlí, více rukou, více peněz a víc pracovní síly, potom už záleží na tobě zda potom další bude obydlí obchod či něco jiného...pokud chceš co nejdříve duelovat...funebrák je jasnej, pokud chceš rychle rozvynout svoje město...postav bydlí a tím získáš další budovatele.....na začátek je dobrý si rozmyslet, jakej to město bude mít řád...jestli budeš vybírat "daně" a kolik...jestli si budeš ty určovat co se bude stavět, nebo o tom budeš diskutovat na foru atd....

na tohle si každej musí přijít sám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru