• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nové město

DeletedUser15952

Guest
Zdravím,

i já na novém světě založím město :)

Takto jsem se rozhodl poté co mi pár známých za Arizony přislíbilo účast. Náš zájem je prakticky jasný - BITVY. Ano to je ten hlavní zájem,ale to neznamená,že nepřijmeme hráče s jiným zaměřením. Hlavního stavaře máme,ale ještě tak 2-3 bych klidně přibral. Chceme být základním kvádrem silné aliance !​

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv hráčů

  • Bitvy o pevnosti

  • Případné duelové akce

  • A spoustu dalšího

Požadujeme:

  • Aktivitu

  • Komunikaci a čtení fóra

  • Účast na bitvách

  • Zájem o dění v aliance (to platí především u těch kdo se budou podílet na chodu aliance,ale ostatní nejsou výjimkou)

  • Chování na úrovni

Ještě menší dodatek: Poplatky budou dobrovolné ;)

Kdo by měl zájem se k nám přidat,ať mi zde nebo na některý z mých herních světů (s1,Arizona,Buffalo,Colorado) soukromou zprávu. Zájem máme jak o hráče zkušené,tak i nováčky,kterým pomůžeme se rozkoukat :)

(Název města co je předmětu této zprávy není správný-ten bude upřesněn((stále se rozhoduji mezi dvěma)) )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15952

Guest
A případné města co by měla zájem být s námi v alianci se mohou podepsat sem pod tento příspěvek ;)
 

DeletedUser17046

Guest
Zajímá mě, jestli se chytnete :) mimochodem říkám, u středu mapy bych se nedržel, naše území :)
 

DeletedUser15952

Guest
Já pevně věřím,že ano :) A na rozdělování území je trochu brzo :D
 

DeletedUser15952

Guest
No,tak OK to bílý políčko v horách uprostřed mapy si nechte :P :D
 

DeletedUser

Guest
Nenech se tak rychle zlomit , jen se do středu nastěhuj .... :zásek: :zásek: :zásek: bude aspoň sranda ;)
 

DeletedUser17064

Guest
Já do toho půjdu s Tebou, Jacku ;) ještě nevím, zda budu na pevnosti, nebo na duely, ale počítat se mnou můžeš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru