• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nové produkty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17064
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?

  • Ano

    Hlasy: 23 82,1%
  • Ne

    Hlasy: 5 17,9%

  • Celkový počet hlasujících
    28

DeletedUser17064

Guest
Ahoj.
S jook bobrem nás napadlo, že by ve hře mohlo být více produktů, které něco přidávájí, jelikož jich nyní je žalostně málo. A to ikdyž přičteme ty, které jsou jenom do sady.
Proto jsme nyní vytvořili několik návrhů, které bychom chtěli přidat do hry. Jsou připravené pro případné poslání vývojářům, takže jsou schopnosti v AJ. pro jistotu přidávám české překlady.

Po inspiraci Nordovým příspěvkem přidávám i možnosti, jak tyto produkty získat, a další informace.

Všechny tyto produkty by měly trvalý účinek a nebylo by je možné dražit.
Prodávat by je bylo možné buď u Podomního obchodníka, anebo v městských obchodech.
Prodejní cena by byla zhruba 1 000 dolarů za kus.

1 – Good luck charm (talisman štěstí)
+ 10 Health points (+10 bodů života)
ÚKOL (středa)

2 – Length gauge (délkové měřidlo = metr)
+ 10 Build (+10 stavět)
1% PŘI PRÁCI (Stavět ranč)

3 – Leaders Flag (vlajka velitele)
+ 10 Leadership (+10 vést)
1% PŘI PRÁCI (Stavba panského domu)

4 – Eyeglasses (brýle)
+ 10 Fine motor skills (+10 manuální zručnost)
1% PŘI PRÁCI (Vykrádání hrobů)

5 – Cheque (šek)
+ 10 Trading (+10 obchodování)
1% PŘI PRÁCI (Obchodovat s indiány)

6 – Target (terč)
+ 5 Dodging (+5 uhýbání)
+ 5 Aiming (+5 míření)
VÝROBA (300 bodů)

7 – Feather fan (vějíř z peří)
+ 5 Shooting (+5 střílet)
+ 5 Vigor (+5 síla úderu)
VÝROBA (150 bodů)

8 – Horse feed (krmivo pro koně)
+5 Horseback riding (+5 jízda na koni)
+5 Animal instinct (+5 zvířecí instinkty)
VÝROBA (200 bodů)

9 – Bolo-Tie (shoestring necktie) (Bolo)
+ 5 Reflex (+5 reflexy)
+ 5 Toughness (+5 houževnatost)
VÝROBA (300 bodů)

10 – Indian pouch (Indiánská brašna)
+ 20 Operating points (+20 pracovních bodů)
ÚKOL (úterý)

11 – Shaman's amulet (šamanův amulet)
+ 3 Strenght (+3 síla)
VÝROBA (150 bodů)

12 – Dream catcher (lapač snů)
+ 3 Mobility (+3 pohyblivost)
VÝROBA (150 bodů)

13 – Kinnick (plant species for smoking) (Kinnick = druh kuřiva)
+ 3 Dexterity (+3 zručnost)
VÝROBA (150 bodů)

14 – Antara (Andean musical instrument) (Antara = Andský hudební nástroj)
+ 3 Charisma (+3 charisma)
VÝROBA (150 bodů)

15 – Chest belt with cartridges (hrudní pás s náboji)
+ 2 Defense (Battle) (+2 obrana v bitvě)
ÚKOL (pátek)

16 – Quiver of arrows (toulec šípů)
+2 Attack (Battle) (+2 útok v bitvě)
ÚKOL (neděle)

17 – War drum (válečný buben)
+ 1 Defense (Battle) (+1 obrana v bitvě)
+ 1 Attack (Battle) (+1 útok v bitvě)
ÚKOL (pondělí)

18 – Holster (for gun) (pouzdro na zbraň)
+ 10-20 damage (Duel) (+10-20 poškození v duelu)
ÚKOL (sobota)

19 – Piercing bullets (pronikavé náboje)
+ 20-40 damage (Battle) (+20-40 poškození v duelu)
ÚKOL (čtvrtek)

Prosím o posouzení návrhu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Některé bonusy mi přijdou vysoké. Osobně bych nechal bonusy +8, potažmo +4/ 4.

Návrh se mi líbí. Bylo by to fajn, aspoň by skoro každý neběhal po světe s raketkou.
Kdyby tyto věci (nebo část z nich) přidaly to tašky se vzácnými produkty z upd, tak by Inno i hráči byli spokojení.
Dokáži si představit použití všeho kromě 7 – Feather fan (vějíř z peří)
+ 5 Shooting (+5 střílet)
+ 5 Vigor (+5 síla úderu)
Předměty se kombinací střílet a síla úderu jsem nikdy neměl rád.
 

DeletedUser10103

Guest
Nápad je to zajímavý a líbí se mi. Chci se jen zeptat ty produkty by šlo najít,odměna za splnění úkolu? Co to zařadit do výroby v řemeslu. Jinak předpokládám trvalý účinek(bez omezení na počet použití).
 

DeletedUser16495

Guest
Je to super nápad, už jen čekám až někdo navrhne sběratelský produkt :D
 
Norde, ano, jednalo by se o trvalý účinek - podobně jako má raketa, vycházková hůl, atd ....

jak tyto produkty získat jsme zatím neřešili - zřejmě by to bylo nějakým úkolem nebo třeba 1% šancí nálezu. aby se hned neobjevily ve všech inventářích :)
 

DeletedUser10103

Guest
Co to zkusit dát třeba jako další řemeslnou výrobu - bez rozdílu řemesla, postupně by se to odemykalo podle řemeslných bodů. Na výrobu by byly potřeba produkty s malým nálezem.

Dal bych to i nedražitelné ať to má nějakou motivaci ke hře :)
 

DeletedUser17064

Guest
Nordův návrh mě celkem inspiroval a tak jsem po chvíli přemýšlení vymyslel tento systém získávání.

1 - úkol (středa)
2 - 1% na Stavět ranč
3 - 1% na Stavba panského domu
4 - 1% na Vykrádání hrobů
5 - 1% na Obchodovat s indiány
6 - výroba
7 - výroba
8 - výroba
9 - výroba
10 - úkol (úterý)
11 - výroba
12 - výroba
13 - výroba
14 - výroba
15 - úkol (pátek)
16 - úkol (neděle)
17 - úkol (pondělí)
18 - úkol (sobota)
19 - úkol (čtvrtek)

Každý z produktů z úkolu by šel získat jen v určitý den a pouze jednou.
Každý vyrobený či nalezený produkt by šlo získat vícekrát, avšak možnost prodeje by byla pouze ve městech či u Podomního obchodníka, prodejní cena cca. 1 000 dolarů.

Nedražitelnost jsem zapomněl připsat, ale s tou jsme počítali. A naším dalším cílem bylo, aby tyto produkty alespoň částečně souvisely s divokým západem. Narozdíl od rakety, velblouda atd..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Když už jsme u těch nových produktů nedá mi to, abych tu nenapsal svůj zatím nezveřejněný návrh. Přišel jsem na to, že u sedlářského mistra by šel klidně z jeho výrobků sestavit kočár, který by mohl mít třeba 75% rychlosti + 5 bodů do Pohyblivosti. U mastičkáře by to mohl být třeba Elixír mládí, který by přidával třeba 25 bodů energie + 5 do Charismatiky. Polní kuchař by zase mohl vyrobit Vepřové hody, která by zase mohla přidávat 100 bodů zdraví + 5 do Zručnosti. A nakonec Kovář, který by mohl sestrojit Trezor, do kterého by si mohl ukládat peníze ještě dřív než dojede do města jako do Banky + 5 do síly. Uh, he... co vy na to ? :P
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ten kočár u sedláře a pistole s nožem u kováře, se jeví jako možný výrobek deduktivně. Myslím že tvůrci jen čekají na správný okamžik.
 

DeletedUser10103

Guest
Ten kočár se mi taky líbí, ty hody u kuchaře bych dal bizoní :) - při divokém západě si představím spíš bizona než vepře. Ten kovář s tim trezorem, proč ne. Osobně jsem Mastičkář a jelikož produkty které vyrábí a nemají "zatím" užití je kyselina sírová, inkoust, papír, tedy logicky mi z toho jde nějaký ten návod co dodává pracovní body.

Osobně moc nevěřim že se podaří tyto produkty prosadit - většina těch bonusů je možné vyrobit již teď nebo koupit v UPS obchodě a i když mají dočasný bonus, jsou to pro inno především další peníze.
 

DeletedUser16495

Guest
Dobře promyšlený, jak jsem psal víše ... Bylo to už napsáno na .net - .de Forum ? :)

Už jen dopracovat vzhled :) Jen mě zajímá jak by se to prosadilo s těma úkolama (Středa , Útery atd. + Požadavky pro splnění)
 

DeletedUser17064

Guest
tak na přesné podobě úkolů se již pracuje. Až to bude celé vymyšlené, tak to teprve dáme vývojářům. A už mě napadla možnost, jak to zařídit, aby se tzv. vlk nažral a koza zůstala celá. Připsal bych tam, že by mohli přidat tyto věci do Prémiové truhly anebo i do Truhlice se železnými pláty. Ale dle mého to je stejně zbytečné, jelikož produkty nebude až tak těžké získat.
 

DeletedUser7239

Guest
ty hody u kuchaře bych dal bizoní :) - při divokém západě si představím spíš bizona než vepře.

Tak vepřové bylo navržené z důvodu, že lze získat z produktů Šunku. Ale možná, kdyby se to zkombinovalo s Bizonní kůží a tovarem Polního kuchaře Mletým masem tak by z toho mohlo něco takového vyjít. lol

Jinak, aby to zase nebylo tak jednoduché vyrobit mohly by existovat ještě nějaké věci, které by se dali koupit pouze za nuggety (vše za 50 nugget/1ks), Například Zkumavky pro mastičkáře, svářečka pro kováře, Koželuhský ponk pro sedlářského mistra a speciální kuchařská čepice pro kuchaře, aby mohly výrobky vyrobit a vše na jedno použití. Dobrý výdělek pro INNO, ne ? :yah:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10103

Guest
No mě se hlavně nelíbil ten název, ani bizoní nestojí za nic. Jsou tam i steaky fazole atd. Tak něco ve stylu západu takový Western grill, nenapadá mě normální "westovní" název.
 
Nahoru