• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět na starý princip ?

.

images
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16057

Guest
Jestli se nepletu, tak tento návrh byl již několikrát a vždy se zamítl ze strany INNA. Jelikož je pro ně buď nereálné vytvořit svět, kde je stará verze nebo je to až moc složité, takže se tím nechtějí zabývat už vůbec. :)
 
spíš jde o to že je to technicky nemožné,na serverech kde je spuštěná novější verze westu, zaroveň provozovat svět na staré verzi.
 
spíš jde o to že je to technicky nemožné,na serverech kde je spuštěná novější verze westu, zaroveň provozovat svět na staré verzi.

Ale no tak, tohle je výmluva jak pro malé děti: INNO má určitě nějaké zálohy minulého nastavení a spuštění starého světa (servru) by z technického hlediska zas tak velkej problém asi nebyl. Hlavní problém není technický, ale morální: INNO se nějakým způsobem stále snaží o vývoj (samozdřejmě lze debatovat o jeho směru a usilí do něj vkládaném) a prostě pokálet si hlavu a hodit x-let vývoje za hlavu nelze.
Také si uvědomte, že všichni tu máme starý verze westu již zidealizované (stejně jako základku, střední a podobně) a že tam byly problémy, že by lidi marně hledali věci, co už dnes berou zcela automaticky, debatovali na tom, proč tuhle verzi a né tuhle, kde už je tohle a jestli by to nešlo takle upravit, když už tu stejně maj .. Tohle jim za to (za pár desítek/stovek hráčů) prostě nestojí, ale klidně vzpomínejte a proste dál, ale do tohodle INNO nepude.
 
S IGHASem se nedá nesouhlasit. Jen doplním, že před časem si někdo trochu pohrál a vytvořil script, který velmi věrně imitoval prostředí starého westu před 2.0. Bohužel už ten script, myslím, nefunguje, ale pokud po tom opravdu někdo prahne, nemuselo by být tak složité ho najít a upravit, aby zase fungoval.
 
takle nevím, co bereš za zlatý věk Westu, ale vemu to bodově:
- souhlasím s tebou, že nabídka možností, kde utratit nugety se postupem času značně rozšířila, nicméně pár jich člověk získá z denního bonusu a někdy stačí jen dobře plánovat ... a nemyslím si teď by byly nugety nějak zásadně výhodnější než před X lety, pouze je teď může člověk dát více najevo :-)
- sady tu byly vždycky a vždyky se hodně používali: např. základní rada když, jsem začínal byla sežeň si mastikáře (tj. vystup z města, vstup někam jinam, kup jeden hadr a takle s každým kusem oblečení a pak ještě čekat na drop elixíru, kterej tenkrát měl asi pět procent)
- nejlepší zbraň v pravěku westu byla zlatá sada a na její získání byl třeba min jeden kompletní reskill, tj nugety (teda když zavedli to uklidnění šamana)
- opasky do sad tanečnice a gentlmana se taky jeden čas skoro vyvažovali zlatem :-) a taky na ně bylo třeba se kompletně přeházet na kupce
- ad MPI, je jen pár hráčů s dobrými zbraněmi mimo rámec běžného dosahu a pár lidí tam má pěkné sady nahrané (a to bez nugetů, ty tam moc utrácet nejdou) a rozhodně te daleko vícekrát tě porazí hloupost člověka z vlastního týmu, než luk z Bali odnaproti

takže nemůžu si pomoc, já žádný zásadní posun ve věcech co tu popisuješ, opravdu nevidím :-)
 

DeletedUser17809

Guest
A to bys chtěl běhat po Westu bez kalhot?
Ano, bylo to náročnější, jenže jak tak dneska čtu dotazy nováčků tak byste se z nich brzo zbláznili nebo je museli ignorovat :D
Stará verze možná měla své kouzlo, ale změnila se snad od té doby hratelnost? IMHO je dnes lepší. Jinak je to totéž. To, co fňukalové po staré verzi chtějí, je ve skutečnosti nová verze okleštěná o nové sady, jinak se snad nic moc nezměnilo. Ano, nyní máme kalhoty teda :D
 

DeletedUser18625

Guest
paráda už aby to bylo :) díky za info jen my přišlo že mezi Eldem a Floridou byl menší rozestup tak sem se začínal obávat že s tím hodlají ještě déle otálet ale pokud je to otázka pár měsíců tak su klidný a natěšený :D
 
Eldorádo startovalo 19. 11. 2013
Florida 16. 3. 2015 -> bez 3 dnů rozestup 16 měsíců. K dnešnímu datu to od spuštění Floridy není ještě ani 14 měsíců, takže čas je :)
 
nový svět znamená odliv hráčů ze starých světů s tím, že na tomhle novém určitě už dosáhnou úspěchu (jakéhokoliv), ale ona se situace v 98% opakuje a lidi zas chtějí nový svět. ach jo.
 

DeletedUser18625

Guest
njn když já hold mám rád ty začátky sem si vědom že to bude na ukor staších světu že tam bude nastávat pomalu ale jistě upadek a zustane tam převážně jen to zatvrzelé jádro už sem pár startů na westu zažil a furt si nemužu pomoct ale prostě baví mě nejvíc ten start kdy nikdo nic pořádně nemá kdy mužu být ještě dost nápomocen ostatním atd ted když už je servr takhle rozvinutý co se týče počtu sad atd mě už to prostě nebaví proto asi taky na žádným světě nevydržím hrát aktivně víc jak rok možná su takovej blázen jen já a dost možná nás je taky celej zástup natěšených kovbojů a kovbojek a vážně mám tuhle hru moc rád a vím že se tím starším světům uškodí ale stejně se vždy na novej svět těším jak malej kuk :D
 

DeletedUser9350

Guest
nový svět znamená odliv hráčů ze starých světů s tím, že na tomhle novém určitě už dosáhnou úspěchu (jakéhokoliv), ale ona se situace v 98% opakuje a lidi zas chtějí nový svět. ach jo.

Jo to znám dobře ta vytočenost okolí, když se na skle Elda objevilo Henry: Hamerinski se dostalo pocty.
To vytáčelo dost lidí a pak ty radostné telegramy a blbý kecy jestli už toho nebylo dost. Bohužel pro "nováčky" to zase dopadne tak, že mazáci co to hrají 5 a více let, budou včele a zbytek bude zase jen do počtu. Pak zase bude křik o novém světě.
 

DeletedUser18625

Guest
Jo to znám dobře ta vytočenost okolí, když se na skle Elda objevilo Henry: Hamerinski se dostalo pocty.
To vytáčelo dost lidí a pak ty radostné telegramy a blbý kecy jestli už toho nebylo dost. Bohužel pro "nováčky" to zase dopadne tak, že mazáci co to hrají 5 a více let, budou včele a zbytek bude zase jen do počtu. Pak zase bude křik o novém světě.



njn na eldu si to dobře dával :D taky sem si říkal že by si toho nám ostatním mohl nechat trochu víc prostě krapet závist určitě byla ale aspoň něco málo se my povedlo ti tam vyfouknout :hi:
 
Nahoru