• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nový svět

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi dříve mě the west hrozně bavil a chtěl bych si ho zahrát znova no jo ale na všech serverech jsou vysoké lvly a přiznejme si to už dlouho nebyl vytvořen nový server zkoušel jsem teda znovu začít mezi váma velice silnýma hráčema dám příklad chtěl jsem jít do bitvy nemohl jsem protože v té bitvě nebyl ani 1 kdo by měl menší lvl jak 80 chci aby všechny síly byli zase vyrovnané myslím si že by přicházeli hráči nevadí mě jestli nebude nový server ale je to škoda taková dobrá hra a tak málo serverů :/ a pomalu bych začal rušit první servery myslím si že tam moc lidí nehraje no tak teda doufám že něco bude :)
 

DeletedUser9350

Guest
Koukám pán je humorista :D.
Florida byla spuštěna 16.3.2015 a že se nedostaneš s malým levelem do bitvy jsou kecy starý Blažkový, na mnoha světech se ani bitvy nenaplní!
 

DeletedUser17865

Guest
Proboha-jen už né otvírat nový server!!!!
Ale spíš přemýšlet,jak světy sloučit v 1 funkční nuggetový a 1 nenuggetový-a hráčům zachovat v inventáři vše,pokud by se rozhodli jen pro hraní na jednou světě a ty ostatní by zrušili.
A bitvy už jsou dost dlouhou dobu tragédie na všech světech :( Jen doufejme,že po prázdninách se to zlepší.
 

DeletedUser

Guest
No co jsem byl 40 lvl tak jsem se nedostal ani na jednu bitvu šel jsem 3 pak jsem si řekl že se na to ... ale jak myslíte ;)
 

DeletedUser9350

Guest
Zajímavé, že jsi nenapsal svět kde se ti to stalo :D.

Otevírat za 5 měsíců další nový svět, když už otevření Floridy byl a je výbuch z hlediska počtu lidí, to by byla hodně velká blbost.
 

DeletedUser7239

Guest
Otevírat za 5 měsíců další nový svět, když už otevření Floridy byl a je výbuch z hlediska počtu lidí, to by byla hodně velká blbost.

Tak mně by nové světy nevadili, ale museli by přicházet s updaty o které hráči stojí. Myslím si, že to tak i funguje jen ty updaty jsou podle Inna (například při zavedení dobrodružství nebo při vylepšování předmětů). Tak si musíte počkat až zase Inno přijde s něčím bombastickým. :explosion: :pianista:
 

DeletedUser16057

Guest
Nový svět zatím. Přeci jen před pár měsíci byl spuštěn nový svět a to Florida. Bitvy nejsou už tak 2 měsíce nikde!!! Což vzhledem k prázdninám chápu, ale nečekám že se to zlepší po nich. Spíš to bude horší-maximálně 1 bitva za 2 týdny, nedej bože skoro měsíc.

Co se INNA týče, to by mě zajímalo, jakou další kravinou to chtějí ještě víc potopit a zničit hru, která už tak je o ničem. :tom: :bomba:
 
To mě pobaví, tak kvůli nějakému vyskočilovi se potentuje celý West? Řeknu ti jedno, ty i kdyby jsi se zpřetrhal, na novém světě, tak stejně zase po pár měsících jsi tam kde jsi. Starý svět se kvůli mimoňům zavírat nebude. Hráči nepiplají šest roků postavu aby o ně přišli, jen kvůli tomu že to nějakému netáhlovi nejde podle jeho představ. Jediné co je srovnané jsou podmínky a ty jsou pro všechny stejné. Já bych spíše rušil hráče, kteří po dvou měsících hry nepřekročí 60.
level, takoví k ničemu nejsou, ani do bitvy se nedostanou, tak co s nimi - naprosto neužiteční...
 
Já si nemyslím, že jsou takoví hráči k ničemu... časem můžou začít hrát víc a kdyby ne, tak i ne nějak aktivním přístupem mohou nasbírat ostatním hráčům produkty a nebo si vytočit v tombole nějaké pěkné věci. Přeci jen, každý nehraje kvůli levelům.

Ale jinak souhlasím, že tento původní návrh se zrušením starých světů a otevřením nových byl jen a pouze výkřik do tmy.
 
Tak nějaké levely asi potřebuje, když se kvůli slabé postavě nemůže dostat do bitvy. Aby si se nemýlil a místo toho, že by ti někdo cosi nasbíral z tomboly a prodal, tak by si spíš na trhu o něco nepřišel...
 
Super příspěvek na začátku, pěkně to tu rozjel, určitě to muselo dát dost práce ho vymyslet: krásná kombinace *****ních názorů a pravopisu osmiletého děcka. Fakt hezkej fake.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak vykopej válečnou sekeru :D

Svým způsobem proč ne. :) Jenže zase by jsme si vzali jako ali všechny pevnosti a tím by to skončilo. Protože soupeři odchází nejen velitelé, ale celkově hromada hráčů. Pak by to dopadlo jak na s9 nebo podstatě ještě dřív, na s7.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že potřeba nového světa (světů) tady je. Podmínky hraní se pomocí updatů hodně změnily, staré strategie a postupy už neplatí (nebo téměř neplatí), noví hráči na starých světech nemají šanci se výrazně prosadit.

- nový svět by neměl být nekonečný, měl by mít nějaký cíl nebo kritérium, kterého by hráči měli dosáhnout.
- výhody vytvořené postavy by se po ukončení světa neměly ztrácet (vložené investice, čas, vlastní zhodnocení postavy), možná by to šlo přetavit v počáteční nálož nugettů do hraní na novém světě podle nějakého klíče.
- zachování starých původních světů, ale s neměnnými pravidly - můj názor je, že pravidla mají být stanovená a platná při zahájení hry.
 
První speed svět byl spuštěn před více než rokem. Od té doby ticho po pěšině a svět s podobnými atributy je jen zbožným přáním.
 
Většina věcí ve westu funguje následujícím způsobem

- zavede se do hry (čas nula)
- poměrně rychlé oprava nefunkčních částí či celku (v řádů dnů až týdnů)
- oprava těch nejpalčivějších problémů (zhruba 1x 2-5 let)
- možné drobné úpravy vyvolané zaváděním jiných věcí (furt)
- drobný facelift (3-5 let)

a zavedení nového speed světa, jde brát jak ten facelift, takže ještě min cca 2 roky je třeba čekat.
 

DeletedUser9350

Guest
Myslím, že potřeba nového světa (světů) tady je. Podmínky hraní se pomocí updatů hodně změnily, staré strategie a postupy už neplatí (nebo téměř neplatí), noví hráči na starých světech nemají šanci se výrazně prosadit.

- nový svět by neměl být nekonečný, měl by mít nějaký cíl nebo kritérium, kterého by hráči měli dosáhnout.
- výhody vytvořené postavy by se po ukončení světa neměly ztrácet (vložené investice, čas, vlastní zhodnocení postavy), možná by to šlo přetavit v počáteční nálož nugettů do hraní na novém světě podle nějakého klíče.
- zachování starých původních světů, ale s neměnnými pravidly - můj názor je, že pravidla mají být stanovená a platná při zahájení hry.

Ale mají šanci se prosadit ;) Za rok flákání a nudného skoro nic nedělání jde udělat i na s1 level 130.

- Jo konečný by měl být každý nový.
- Investuješ na světě co je konečný = tvůj boj, jdeš do toho s tím, že to skončí.
- Všude se pravidla mění, někde více jinde méně - jak hry, tak real
 

DeletedUser

Guest
-Jasné, to prosazení - rozvoj postavy jde, myslel jsem spíše, že žebříčky a síně slávy jsou již uzavřené, zapisuje se do nich, kdo dosáhl daného levelu či úkolu první.
-Konečnost světa když je tak nastavený, je také jasná, tady jsem narážel spíše na pravidlo, že INNO původně světy nastavila jako nekonečné, po dobu trvání hry. Teprve později zavedla možnost migrace, rušení neobsazených světů a speed svět.
-Ano pravidla se mění, ale ne při rozehraném zápasu.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nové světy a sloučení světů se v nejbližší době konat nebude. Ale co se týče speed světu - tady šance je a jen to potřebujeme doladit.
Chceme na něm pořádat mezinárodní boj o pevnost. Jen to ještě potřebuji prodiskutovat s kolegy z jiných zemí a vývojářem.


Ighasi máš pravdu - hlavně se zaváděním nových věcí do hry, to je i můj osobní názor, že někdy je míň více. A taktéž jsem na to poukázala při našem setkání v Hamburku. Je spousta bugů, které se musí opravit dřív, než se natáhnou do hry novinky.
 
Nahoru