• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový začátek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10878
  • Vytvořeno

DeletedUser10878

Guest
Ahoj,
Chci se zeptat. Má smysl začínat na nejnovějším světu? Nebo si mám počkat na nový, ale ten nikdo neví kdy bude.
 

DeletedUser

Guest
xx

No,těžko říct,ale na nejnovějším už 120 je,.Je to podle toho jestli bys chtěl tam pořád hrát apod.Ten novej server může být za měsíc a nebo i za rok.Já myslím že to smysl má ale je to jen můj názor ;)
 

DeletedUser10878

Guest
ok..... a nevis jestli treba ve slovensku rusku nebo anglii novy svet nedavno zacal?
 

DeletedUser

Guest
Na net fóru pohlavár prohlásil, že nebude žádný nový net svět, dokud nebude vyřešeno slučování těch starých.
Co je na tom pravdy nevím
http://forum.the-west.net/showthread.php?t=49440

Jestli má smysl hrát nenjnovější svět je jen na tobě. V dohledné době se nový svět očekávat nedá.
 

DeletedUser

Guest
Pokiaľ viem, tak zlučovanie svetov bol iba apríloví žart. Ale teraz to už je asi pravda. Tak musíme čakať. :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj slondi, podľa mňa má hra na už rozohranom svete viacej výhod, dokonca mňa to tam baví viacej ako od začiatku sveta :)
 
Nahoru