• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

NPC banditi

AngeCZ

Člen týmu
Zatím jsem vyšpekuloval,že za duel ztrácí 2% a obnova za 6 hod 2% :D Parádní poměr,to se jim zase povedlo s úkolama :D
Ahoj, až teď jsem se dostal domů tak sorry. Ano, za duel npc ztratíš 2% duel motivace. Co se týče regenu duel. motivace mělo by to být 10%/den (nemám jak ověřit aktuálně). Nicméně z mých zkušeností není nic snazšího, než něco "sníst" jako je třeba [item=1882000] [Štětka na čištění hlavně] nebo [item=52362000] [Valentýnská krabička s čokoládou], popř. i Mátový čaj [item=2130000] doplňuje slušné procenta.
 
Ahoj, až teď jsem se dostal domů tak sorry. Ano, za duel npc ztratíš 2% duel motivace. Co se týče regenu duel. motivace mělo by to být 10%/den (nemám jak ověřit aktuálně). Nicméně z mých zkušeností není nic snazšího, než něco "sníst" jako je třeba [item=1882000] [Štětka na čištění hlavně] nebo [item=52362000] [Valentýnská krabička s čokoládou], popř. i Mátový čaj [item=2130000] doplňuje slušné procenta.
Díky,tak netušil jsem zda se to dá urychlit itemy,pak jo a díky...to víš tady je to většinou zkouška.omyl :)
Tak funguje to,tedy velké díky za info AngeCZ :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru