• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Obchod s jedním hráčem

Zdravím,
moc jsem zde nebrouzdal do minulosti ale asi se někde už objevilo, že by někteří hráči uvítali možnost když dáváme něco na trh, aby to mohl koupit pouze jediný hráč, než aby tam byl popisek s jménem hráče a doufat, že to nikdo nesebere. Hodí se to při mnoha příležitostech, jako když nejste najednou online tak to prostě hodíte na trh na třeba 3 dny a on si to vyzvedne kdy má čas a zase naopak. Jestli se tu už něco obdobného řešilo tak se omlouvám za otvírání nového vlákna.
 
Myslím, že už to tu několikrát bylo a stejně jako "kopání 6 fejk bitev zaráz" zřejmě krádeže patří na divoký západ.. Na jednu stranu s tím souhlasím, na druhou stranu pokud si tu chcem hrát na divoký západ, tak prosím zrušte sady curlinga, santy, mráze a další, co tam vůbec nepatří :)
 
Myslím si, že by se to dalo udělat. Ale podle mě devs. na to nemájí čas, chuť nebo motivaci cokoliv upravit/přidat nového. Tahle hra už se udržuje jenom při životě. Čekám na poker už hodně dlouho. Dokud se něco nezmění nebo nebude velkej protest, tak bych neočákával žádný velký změny.
 
Naposledy upraveno:
Myslím si, že by se to dalo udělat. Ale podle mě devs. na to nemájí čas, chuť nebo motivaci cokoliv upravit/přidat nového. Tahle hra už se udržuje jenom při životě. Čekám na poker už hodně dlouho. Dokud se něco nezmění nebo nebude velkej protest, tak bych neočákával žádný velký změny.

Upřímně, pokud by přišel protest (všichni by přestali hrát), tak by to INNO prostě vyplo a finíto... Protože poslední roky už jen dojí peníze z akcí, slev a výprodejů a jakýkoliv podněty nebo návrhy mají všichni víme kde..
 
Upřímně, pokud by přišel protest (všichni by přestali hrát), tak by to INNO prostě vyplo a finíto... Protože poslední roky už jen dojí peníze z akcí, slev a výprodejů a jakýkoliv podněty nebo návrhy mají všichni víme kde..
To si nemyslím. I tak to musí vydělávat dost. Určitě by se to snažili obnovit, aby to fungovalo. Přece jen zákazník má vždy pravdu.
 
Myslím si, že by se to dalo udělat. Ale podle mě devs. na to nemájí čas, chuť nebo motivaci cokoliv upravit/přidat nového. Tahle hra už se udržuje jenom při životě. Čekám na poker už hodně dlouho. Dokud se něco nezmění nebo nebude velkej protest, tak bych neočákával žádný velký změny.
Tak upřímného moderátora jsem nečekal, za mě palec nahoru. Řekl bych, že je téma vyřešeno.
 

z3l1

Člen týmu
  1. Myslím si, že by se to dalo udělat.
  2. Ale podle mě devs. na to nemájí čas, chuť nebo motivaci cokoliv upravit/přidat nového.
  3. Tahle hra už se udržuje jenom při životě.
  4. Čekám na poker už hodně dlouho.
  5. Dokud se něco nezmění nebo nebude velkej protest, tak bych neočákával žádný velký změny.

Trochu jsem ti to rozkouskoval.
  1. Ano dalo by se to udělat spousta her to má
  2. Nepřísluší se mě to komentovat o tomto nevím nic
  3. Dá se to tak říct a už to to tu řešilo taky.
  4. Poker tu už nebude takže se ho nedočkáš - je to hazard a hrát hru mohou i "děti" a podpora dětí v hazardu je myslím že zakázaná
  5. To by taky nepomohlo myslím :D Kdyby vratili lidi co vzali z teamu a přesunuli je na elvenat tak by se to možná začalo hýbat. :)
Pokud porušuju něco tak to smažte :)
z3l1
 
Já jsem nad tím před časem uvažoval, proč poker (kde vložíš zanedbatelné množství nejobyčejnější herní měny) vadí, ale všechny tomboly, kde jde s prominutím projebat tisíce nugetů nakoupených za reálný prachy, nevadí. Hlavní rozdíl je v tom, že u pokeru můžeš přijít o všechno, zatímco u tomboly vždy něco dostaneš, sice to je třeba totálné šunt a nebo v případě dne mrtvých to jsou kytky naprosto bez jakýkoliv reálný užitný hodnoty, ale díky tomuhle systému se dostali mimo loterijní zákon.

Ano, je to naprosto směšné, že to jde takhle obejít, ale je to tak. Aby tedy poker mohl fungovat, museli by ho nastavit stejným systémem jako tombolu, tedy že o "reálné herní peníze" nejde přijít.

Nekonzultoval jsem to s právníkem, ale takhle mi to zhruba vychází po prostudování alespoň základních paragrafů.
 
Zelí má pravdu, v Německu mají u hazardu daleko více utažené šrouby a to vč. pokru. Kdyby byl ve hře, tak West pravděpodobně bude hra jen 18+ a dost možná s daleko důslednějším ověřením věku, než zaškrtnutí ANO je mi více než 18 let a opravdu je jedno, že zde jde jen o herní měnu.
 

Symphie

Člen týmu
Vyjádření Innogames: Poker se už do hry nevrátí a to z důvodu hazardu.

Co se týče prvotního návrhu, zatím nemáme odpověď.
 
Nahoru