• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Obchodník a nová mini řemeslná událost

Deleted User - 825207

Guest
Zase to je pro veterány co mají plno lahviček..
No a já kretén jsem každý nápoj co přidává xp použil dříve, říkám si, k čemu mi tu bude trčet v báglu, lup ho do sebe..
Celkem jsem takto vypil snad přes 20 nápojů (již po úrovni 150).
Teď jsem je mohl vyměnit, ale kdo to může vědět.. :(
:)
 
Však ale ta výměna je jen za posilnění na peníze. Čili tam mi to přijde jako naprosto zbytečný, že si můžeš vybrat, jestli za to chceš posilnění na expy, štěstí nebo produkt. TO je jak nabídnout, že místo červených hadrů si můžeš vzít modrý, zelený a nebo dokonce černý. Asi takovej smysl to má...
 

Deleted User - 825207

Guest
Já myslel ty nápoje pro einsteiny a pro chytré víš..
 

Symphie

Člen týmu
@Symphie
Jasně, ok.
Vono pokud se nepletu tak snad ani anglická to zatím nemá..No kdyby to nebylo časově omezeno tak ok ale víš jak, docela krátká časová doba na splnění tak by bylo fajn kdyby v těchto případech to bylo na wiki co nejdřív..
Je to i špatná vizitka když random web to tam krásně už má, celí postup, a oficiální wiki nikoli...
Ale aspoň díky za odpověď.

@HIV-
Jo to vím, jen jsem maličko doufal v naši wiki, ne v externí web, víš jak..

No jasně, chápu to. Kluky z wiki jsem upozornila, že je zde dotaz.
 

z3l1

Člen týmu
@Symphie
Jasně, ok.
Vono pokud se nepletu tak snad ani anglická to zatím nemá..No kdyby to nebylo časově omezeno tak ok ale víš jak, docela krátká časová doba na splnění tak by bylo fajn kdyby v těchto případech to bylo na wiki co nejdřív..
Je to i špatná vizitka když random web to tam krásně už má, celí postup, a oficiální wiki nikoli...
Ale aspoň díky za odpověď.

@HIV-
Jo to vím, jen jsem maličko doufal v naši wiki, ne v externí web, víš jak..

Vono to tam bylo...

22. 5. 2020, 16:43‎ Komora ‎ . . (22 797 bajtů) (+22 797)‎ . . "Založena nová stránka s textem...„

Dopoledne sice ještě né odpoledně už ale ano. Bylo to i na Hlavní stránce.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Jak to vypadá na světech s řemeslnou úkolovou řadou? Týká se to i Buffala a Colorada. Je potřeba vložit na trh některý item, který nemáte šanci získat? Prosím o komentáře. Děkuji.
 
Jak to vypadá na světech s řemeslnou úkolovou řadou? Týká se to i Buffala a Colorada. Je potřeba vložit na trh některý item, který nemáte šanci získat? Prosím o komentáře. Děkuji.

Plně doufám, že jim na Coloradu a Buffalu nebudeš dávat nějaké věci skzr systém, jelikož je "nemohou získat" a tak je akorát motivovat k tomu, aby zůstali na mrtvých serverech. Mají možnost migrovat na aktivní Arizonu.
 
Já mám jiný problém: kde najdu, které dorty mi ještě chybí do kolekce? V úspěších nic nevidím. Takže to chce doplnit...
 

Deleted User - 825207

Guest
Jak to vypadá na světech s řemeslnou úkolovou řadou? Týká se to i Buffala a Colorada. Je potřeba vložit na trh některý item, který nemáte šanci získat? Prosím o komentáře. Děkuji.
Jako jakou?
Já teda dělal na jerichu jen jednu ukolovku a to s názvem Cukrářská událost a trh jsem prakticky nepotřeboval, máslo atď jsem si nechal vyrobit u jiných lidí (u kuchaře to máslo třeba), jinak teda nevím co máš na mysli..
 

Mikosansobi

Člen týmu
Růžová voda, metličky...není to můj výmysl, ale je to pokyn z centrály. Osobně si také myslím, že na starých světech to není potřeba, ale zeptat se musím.
 

Deleted User - 825207

Guest
No tak já tam jsem vysoký lvl takže s růžovou vodou jsem problém neměl, metličky mi za produkty vyrobil sedlař..
Ale pokud bych se na to podíval z pohledu já nevím lvlu 30, tak problém takový hráč by mít mohl protože na růže pro růžovou vodu se třeba nedostane, na mléko na greenhorny se taky nemá šanci dostat takže máslo nebude, tady má jedinou šanci pomoc lidí z města/ali a nebo to od někoho cizího koupit z trhu, pokud se ale jedná o hodně mrtvý svět tak pak to může být vážný problém pro něj.
Ale zase, kolik "low lvl" hráčů se nachází na hodně mrtvém světě?
Takže tak no..
 
Spíš bych se na to podíval z jiného úhlu... jsi low level hráč a chceš plnit takovou věc? Tak to máš smůlu, pokud ti někdo nepomůže nedáš to. Zlatou pušku si taky nejde udělat na levelu 30, tak proč by se jim mělo všechno servírovat až pod nos. Ať trochu zamakají a level vyskočí rychle. I někdo, kdo to hraje poprvé a trochu se snaží se klidně dostane po 17 dnech hraní na level 53. Samozřejmě, na vyrábění růžové vody nebo sbírání mlíka na greenhornech to ještě není, ale měl by mít dostatek peněz na koupi těchto věcí. Na normálních světech to je standardně na trhu za rozumný ceny. To, že to na mrtvých světech není znamená to, že je INNO má zrušit a hráči z nich odjet na aktivní světy.
 

Deleted User - 825207

Guest
jsi low level hráč a chceš plnit takovou věc?
Proč ne?
Je to součást hry, proč by měl být low lvl hráč omezen?
Zde nejde o něco co lze udělat za měsíc či dva jako klasický úkol na který třeba aktuálně nemám, ale tady to je časově omezené a nemyslím si že to je opakovatelné..

pokud ti někdo nepomůže nedáš to.
Ano, přesně tak, to samé ty výrobky, pokud neseženeš od každého řemesla někoho, jsi nahraný..

Zlatou pušku si taky nejde udělat na levelu 30
Ano nejde, ale za nějaký čas až na to dosáhne low lvl tak si jí udělá, tady ten úkol ne..

I někdo, kdo to hraje poprvé a trochu se snaží se klidně dostane po 17 dnech hraní na level 53. Samozřejmě, na vyrábění růžové vody nebo sbírání mlíka na greenhornech to ještě není, ale měl by mít dostatek peněz na koupi těchto věcí.
A když na trhu nic není tak má smolíka, viď?...

To, že to na mrtvých světech není znamená to, že je INNO má zrušit
Hraješ The West kde je majitel inno games, to co píšeš je divoké scifi, nějaké rušení světů či dokonce kacířské slovo migrace v innu neznají, to bys ale už měl vědět..
 

Deleted User - 838403

Guest
Růžová voda, metličky...není to můj výmysl, ale je to pokyn z centrály. Osobně si také myslím, že na starých světech to není potřeba, ale zeptat se musím.
To zni dobre... Asi si uvedomuji, ze "stare" svety jsou mrtve a muze tam byt problem sehnat aktivni remeslniky :)
 
dorty,paráda ale surovinyjako mléko,vaječný likér a růžová voda. S tím to je už horší. Třeba doted se mi podařilo sehnat jen 2 růžové vody a kdybych už neměl 113 lvl tak ani to mlíko a vaječnák neseženo,takže by z toho nic nebylo a to nepočítám že jsem utratil za 5 dortů cca 60 000 :eek:
 
Nahoru