• V úterý 19.5. proběhne aktualizace na verzi 2.125. Více informací najdete na herním fóru
 • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru
 • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 12. narozeniny. S VÁMI jsme před 12 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Událost Obchodník a nová mini řemeslná událost!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Nazdárek kovbojové a kovbojky,
dnes bychom vám rádi představili dvě nová překvapení na základě vaší zpětné vazby. Začneme s novým obchodníkem.

Angus McGuffin je mladší bratr Philipa McGuffina, žijící na Izolované farmě. Angus je šílený vědec, který studuje vegetaci rostlin. Nakupuje předměty, které ostatní lidé považují za zbytečné a využívá je ke zlepšení růstu rostlin, odolnosti proti větru a zvýšení množství ovoce. Angus tvrdí, že jeho vynálezy budou produkovat více jídla s méně energií. Angus na svoji práci potřebuje více návodů, posilnění, nápoje vykoupení, mojo nebo červenou tekutinu. Od středy ho můžete navštívit.

Mnoho z vás požádalo o možnost prodat a nebo vyměnit předměty, které nepoužíváte. Pro každého z vás to znamená něco jiného. Například pracovní návody nemusí být užitečné pro hráče s vysokou úrovní s mnoha schopnostmi, ale pro hráče s nižší úrovní mohou být užitečné. Někteří z vás komentovali nápoj vykoupení a požádali nás, abychom ho zcela odstranili ze starých světů a ze všech událostí, kde ho ostatní stále používají, aby byli na vrcholu žebříčku. Pokud v nabídce Anguse chybí produkt, který byste chtěli vyměnit a nemůžete jej prodat u obchodníka, zanechte nám komentář.

Při výměně produktů mějte na paměti, že hra se může změnit a jednoho dne mohou existovat nové zadání, úkoly, nové úrovně nebo nové vzorce pro které byste tyto produkty mohli použít.***

Před několika týdny jsme obdrželi žádost o vytvoření malé komunitní akce založené na řemeslné výrobě. A tady je, nová kuchařská mini událost. Pokud se vám bude líbit, vylepšíme ji a zopakujeme i příští rok.

Podívejme se, jak to funguje:
Henry dostal nápad vytvořit soutěž o nejlepší dort. Do této soutěže se mohou zapojit všichni, včetně vás. Henry jako nestranný soudce vám s tímto úkolem nepomůže, nicméně vám řekne kam jít a kdo by vám dokázal pomoci. S pomocí Anguse McGuffina, mistra svého povolání a vašich přátel, se můžete naučit nový recept a připravit nejlepší dort na divokém západě. Jakmile hlavní událost skončí, dostanete několik zákazníků, kteří budou chtít ochutnat vaše dorty. Abyste mohli každý den prodat 4 dorty a vydělat 20 dluhopisů, měli byste spolupracovat s dalšími profesionály v oblasti řemeslné výroby.

Dokončit úkoly a vytvářet dorty můžete každých 5 hodin. Prodat je ale můžete pouze jednou denně.


Tato mini řemeslná událost bude probíhat od 20. května 10:00 do 8. června 23:59.


V závislosti na řemeslné profesi se můžete naučit jeden z těchto receptů:

 • Návod: Máslo


 • Návod: Extrakt z citrusu


 • Návod: Forma na pečení


 • Návod: Dřevěná metličkaK vytvoření jednoho z níže krásných dortů musíte použít všechny vytvořené řemeslné předměty, které jsme zmínili výše.

 • Pomerančovo-kávový dort (Polní kuchař)
 • Růžovo-brusinkový dort (Mastičkář)
 • Borůvkovo-citrónový dort (Kovář)
 • Čokoládovo-borůvkový dort (Sedlářský mistr)
Během této události můžete získat 2 úspěchy:

 • "Vyhraj soutěž cukrářů!"
  Upeč si svůj vlastní dort dokončením úkolu: Soutěž o nejlepší dort.
 • "Vyzkoušej co nejvíce dortů"
  Nasbírej všechny 4 dorty z události.


Přejeme vám hezký čas strávený s naší novou událostí a novým obchodníkem. Těšíme se na vaší zpětnou vazbu.

Uvidíme se ve hře!

Váš tým The West
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.