• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Obchodovani

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8870

Guest
Nechal jsem se insiporavt jednim tutorialem uz ani nevim jakym :), ale tak upravil sjem to podle sebe snad se vam bude libit prvni totrialek nedivejte se na gramticke chyby prosim psal jsem to hodinku a pul.

Hra od začátku až do 40 lvl - Atributy dávám do charisma a Schopnosti do obchodovat (na 40 lvlu budete mít 160 obchodování)

5 lvl - hledat zlato
8 lvl - Sbírat rajčata
10 lvl - Hledat drahokamy
11 lvl - Vydělávání kůže
12 lvl - obchodovat
13 lvl - Vyměřovat claimy
20 lvl - Obchodovat s indiány (počítám s šedou nebo černou buřinkou)
21 lvl - Těžit stříbro (počítám s šedou nebo černou buřinkou - každý eqiup může snížít o 1 lvl takže i na 20 možná na 19 lvlu

vám bude tato práce přístupná)

-šedou buřinku potom dostanete jako dar v úkolu Henryho narozeniny (Úroveň 11) - kde máte za úkol sehnat 3x vlnu, 2x kůži a

vlajku unie. Práce k získání těchto předmětů bduete mít s přístupněné od 5 lvl na pást ovci potom 9 lvl na hlídání pevnosti

(zatím nebude ale potřeba až potom co bdue vlajka potřeba, ale je stejně lepší udělat dopředu a štěstí najít vlajku hned :) a

potom 11 lvl na vydělávání kůže)
-ale po chvilce vám bude stejně šedá buřinka na nic jenom na prodání protože si koupíme černou což znamená, že si začnem

kupovat nějaké věco do mastičkářského setu kvůli bonusům které nám později pomůžou k lepším pracím jako je pracovat jako

mastičkář věřím, že na 20 lvl už budete mít na hnědou vestu a později můžete koupit drahýho motýlka a potom si celí set

zkompletujete i elixírem z práce

Hra od 40 lvlu až do 70 lvl - Atributy dávám do charisma a Schopnosti do Skrývat se (na 70 lvlu sem rozhodnem pokud budem

stálet jed schopnost skrývat nebo taktiku, ale to později)

42 lvl - Pracovat jako mastičkář (počítam s Černou buřinkou, Hnědou vestou, Drahým motýlkem a Žíravinou toto je součást

mastičkářské soupravy takže vám to dá bonus 4 atributy do zručnosti, 15 bodů schopnosti do Vytrvalosti, 15 bodů schopnosti do

obchodování a 90 pracovních bodů pro práci Pracovat jako mastičkář.).
- tak potom vám doporučuji si dokoupit celí mastičkářskou soupravu proč? Celá souprava vám dává 9 atributů do ručnosti, 20

bodů schopnosti do Vytrvalosti, 20 bodů schopnosti do obchodování, 18 bodů schopnosti do reflexů, 18 bodů schopnosti do

Houževnatosti, 18 bodů schopnosti do přesnosti, 18 bodů schopnosti do střílení a 120 pracovních bodů pro práci Pracovat jako

mastičkář - takže určitě najdete využití i při jiných prací.

Tak a ted si můžete začít dávat dohromady i další soupravu což je Mexická.Myslím si, že by ste tento set mohli mít už kolem

30 lvlu, protože já na 7 světě na 27 lvlu sem měl 5 věcí (Sombrero, Hnědé pončo, Sandály, Mexický šátek a osel. Bonusy - 6

atributů do síly, 60 pracovních bodů pro Sbírání agáve, 70 pracovních bodů pro Těžení ropy, 80 pracovních bodů pro Pašování a

48% k rychlosti pohybu.) až na Tequilu, protože už kolem 23 lvlu sem měl u sebe 7200 $ takže myslím že nebude žádný problém

tento set sehnat celí vás přijde jenom na 4944 $ (Tequilu najde při práci sbírat agáve).

50 lvl - Těžit ropu (počítám s mexickou soupravou z 5 věcí)

- nezapomente od 40 lvlu uz davame atributy do charisma a Schopnosti do skryvat se.

Pro ty co chteji celou kompletní mexickou soupravu i když bohatě vám stačí jenom z 5 předmětů bez Tequily pokud chcete i s

tequilou potom si musíte koupit i Šedivá koženou bundu za 2700 $ což je skoro nic a dát a dát 10 bodů schopnosti do

Houževnatosti tak učintě od 26 lvlu, ale berte na vědomí, že potom přijdete o 10 bodů obchodování tak se vám některé práce

nezobrazí dřív které potom zde uvedu, stačí jenom souprava z 5 předmětů než ze 6 tam máte jenom na víc 3 atributy do síly, 90

pracovních bodů pro přepravovat munici-tahle práce je stejně pro vás zbytečná později budete mít lepší prace na štěstí) a 12%

rychlosti k pohybu.

50 lvl - Vyjednávat mír (počítám s celím mastičkářskou soupravou)
65 lvl - Pašovat (počítám s mexickou soupravou z 5 věcí - bez tequily)

Kolem 45 lvlu uz vam doporucuji shanet veci na Gentlemanovu soupravu aspon ze 4 věcí což jsou Hnědý cylindr, Drahý žaket,

Černá kravat a Drahé boty - potom tu je 5 věc což je Vycházková hůl, ale ta se enda bohuzel nidke koupit jenom musite mit

poradne stesti da se totiz najit jenom pri praci s nakym vyssim stestim coz je například Přepadání dostavníku.

75 lvl - Vykrádat domy (počítám s Gentlemanovou soupravou bez Vycházkove hole)

Tak ted vam dam na vyber bud bude stale davat Schopnosti do skryvat se nebo na 70 lvlu prejit na taktiku podle me je to lepsi

protoze se vam potom otevre Přepadávat dostavníky kde mate nejvyssi stesti ve hre najit nejaky predmet coz je sance najit i

vychazkouvou hul tim by se vam otevrela i prace Přepadení vlaku.

Takze timto tutoriale by ste meli dojit na prace jak na zkusenosti tak i penize a na stesti na nalezeni nejakeho predmetu.

Doufam ze se vam tutorial libil dyztak napiste pokud se vam neco nezdalo atd..
 

DeletedUser6123

Guest
Fůj. To radši ani nebudu číst, to bych tu byl do rána. Ale řeknu ti něco
1.Je to převážně pro charakter "dobrodruh".
2.Obchodování je dobré, ale nezáživné, není ani na duely, ani na pevnosti.
3.Když dáte obchodovat, tak až do lvlu99 musíte dávat obchodovat. Jelikož nemá žádné pomocné schopnosti (Stavění a vést, vystupování a střílet) Něco jako nástraha pastí.
4.Dostanete se k pracím jako je "
Vykrádat domy, přepadení vlaku,pašovat. Což jsou dobré práce. Takže tento build je dobrej. Já ho zkoušel a to stříbro je ze začátku fakt boží.
 

DeletedUser

Guest
striebro neviem ale obchodovat s indianmi no mam to za vojaka cez charizmu a uz som odrobil dokopi 12 hodin a nenasiel som ani jeden predmet, je to divne
 

DeletedUser8870

Guest
Fůj. To radši ani nebudu číst, to bych tu byl do rána. Ale řeknu ti něco
1.Je to převážně pro charakter "dobrodruh".
2.Obchodování je dobré, ale nezáživné, není ani na duely, ani na pevnosti.
3.Když dáte obchodovat, tak až do lvlu99 musíte dávat obchodovat. Jelikož nemá žádné pomocné schopnosti (Stavění a vést, vystupování a střílet) Něco jako nástraha pastí.
4.Dostanete se k pracím jako je "
Vykrádat domy, přepadení vlaku,pašovat. Což jsou dobré práce. Takže tento build je dobrej. Já ho zkoušel a to stříbro je ze začátku fakt boží.

ano ja vim ale tak muzes si potom vydelat hodne penez a treba si zmenit schpnosti a atributy na duelanta pred ti msi koupit samozrjeme top duelovy veci, ze? ale tak potrebujes hodne penez na to.

striebro neviem ale obchodovat s indianmi no mam to za vojaka cez charizmu a uz som odrobil dokopi 12 hodin a nenasiel som ani jeden predmet, je to divne

kdybs jel podle tohoto tak se ti objevi jeste prodavat zbrane indianum tuhle praci jsem zapomel uvest a tam mas o 9 % snaci najit naky predmet ja tohle delam prevazne na to abych mel zksuensoti protoze pri tomhle zvoleni musite pocitat ze sice budete met dost penez ale az do 40 lvlu vam to de hrozne pomalu na zkusenosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Já jsem čistý obchodník na S5. Mám 378 bodů. Ze začátku mě to bavilo, ale teď už je to rutina. Ale nevzdám to a budu pokračovat.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim já dělám skoro to samé jak je to tady v návodě napsané ,ale až na jednu věc a to takovou ,že nedávám schopnosti do skrývat se ,ale do vést a zacházení se zvířaty a výjimečně do nástrahy pastí,kterou potřebuji na lov grizzlyho ,která je druhá nejlepší práce na zkušenosti . Jinak dávám všechno do charisma. Dále těžím ropu,která je 3 nejlépe placená práce a také na ni používám mexickou soupravu. Mastičkářská souprava je také dobrá souprava,mám ji kompletně celou a je super. Díky ní můžu dělat pracovat jako mastičkář a to je práce vyrovnaná na peníze i zkušenosti.
 

DeletedUser8870

Guest
Já jsem čistý obchodník na S5. Mám 378 bodů. Ze začátku mě to bavilo, ale teď už je to rutina. Ale nevzdám to a budu pokračovat.

Ano podle me je nejhorsi zacatek potom si treba koupis naky lepsi veci ktere si treba vykalkulujes na weststats a potom mas treba uz sirit viru na 35 lvlu potom uz od 45 lvlu by to melo jit samo. :)

Zdravim já dělám skoro to samé jak je to tady v návodě napsané ,ale až na jednu věc a to takovou ,že nedávám schopnosti do skrývat se ,ale do vést a zacházení se zvířaty a výjimečně do nástrahy pastí,kterou potřebuji na lov grizzlyho ,která je druhá nejlepší práce na zkušenosti . Jinak dávám všechno do charisma. Dále těžím ropu,která je 3 nejlépe placená práce a také na ni používám mexickou soupravu. Mastičkářská souprava je také dobrá souprava,mám ji kompletně celou a je super. Díky ní můžu dělat pracovat jako mastičkář a to je práce vyrovnaná na peníze i zkušenosti.

Ano toto je taky moznost otevrou se ti dobre prace ale potom te to omrzi a budes emt nutkani si nadelat co nejvic penez a potm si koupit top veci a na duely:) priznam takovej plan mam v planu ale nwm jestli to udealm uz na 50 lvl jak mile dosahnu tezit ropu tak zacnu setrit nakoupim veci a potom i body zkusenosti ale bude to velmi drahe :/.
 

DeletedUser

Guest
Já už jsem o tomhle buildu dlouho přemýšlel, že ho zkusím, ale hraji teď lovce na s7. Jsem spokojený, peněz mám dost, akorát mě štve, že nemůžu porazit nějáké NPC v úkolu černé hory, abych dostal těch 11000 dolarů. Myslím, že ten build je dost dobrý, ale v duelu by se tomu opravdu musely přehodit schopnosti a nakoupit věci. Hezký build
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řekl bych, že je to nejlepší build na práce, možná i lepší než lovec. Na duely nepoužitelný. Věci jsou dost drahé, ale věřím, že z Těžit stříbro se dá určitě dost vydělat. Opravdu na duely na nic, ale práce jsou extrém! A práce s obtížností nad 400 moci už pod levlem 70 je super ! Nedostane se však k nejlepším pracím na peníze, ale má tolik prací na štěstí, že si to tím vynahradí a ještě dostane více !! Super build
 

DeletedUser6741

Guest
Těžit stříbro není všechno. Mnohem lepší je Pašovat, Vykrádat domy nebo Těžit ropu. A ten duel s NPC Jakobem se dá udělat. Dokonce se mi to povedlo s 1 hp asi na 70 pokus. Teď už chci dosáhnout jen na Přepadení vlaku. Pak ale nevím co dál...
 

DeletedUser6324

Guest
Určitě to je dobrá strategie.
Momentálně ale na S8 jedu od začátku vést tak do 35. levelu a pak honem na skrývat. Atributy všechny do charisma a charakter dobrodruha. Myslím, že na duely celkem nic moc, ale díky charismě a vybavením na uhýbání se dá zvládnout většina NPC postav (s trochou štěstí). Navíc splníte bezproblému všechny úkoly na 67. a 75. levelu. U dobrodruha je problém jedině sehnat sedlo, ale s tím tak velký problém není.
A navíc se v bitvách taky moc neztratíte. ;-)
 

DeletedUser8870

Guest
Já už jsem o tomhle buildu dlouho přemýšlel, že ho zkusím, ale hraji teď lovce na s7. Jsem spokojený, peněz mám dost, akorát mě štve, že nemůžu porazit nějáké NPC v úkolu černé hory, abych dostal těch 11000 dolarů. Myslím, že ten build je dost dobrý, ale v duelu by se tomu opravdu musely přehodit schopnosti a nakoupit věci. Hezký build

Ano pokud zvolite tento build tak se smirte ze nebudete duelovat pak treba az dosahnete tezeni ropy tak muzete nasetri par tisic asi 35000 mozna i vic ... a pak si prehodit schopnosti, top veci na duely uz samozrejme mate.
 

DeletedUser

Guest
Těžit stříbro není všechno. Mnohem lepší je Pašovat, Vykrádat domy nebo Těžit ropu. A ten duel s NPC Jakobem se dá udělat. Dokonce se mi to povedlo s 1 hp asi na 70 pokus. Teď už chci dosáhnout jen na Přepadení vlaku. Pak ale nevím co dál...

Jasně že i těžit ropu, vykrádat domy, pašovat, ale těžit stříbro cca od 20 lvl - tím našetří peněz jak něco; kdyby byla banka ještě omezená, už by to neměl kam dávat xD.
Na kolikátém lvl jsi byl, když jsi porazil ty NPC ( mně nejdou porazit zatím ani ti v těch jeskyních jak hledáš ten poklad :D ).
 

DeletedUser

Guest
ja sem si to trochu upravil .....nedaval sem do skryvat ale do strilet a atributy do charizmy....takze teraz sem lvl 55 mam neco cez 80 strilat s komplet mastickarem se celkem ok aj v dueloch...kupil sem si celu indiansku supravu a uz mozem lovit medveda grizzliho....a az teraz idem na skryvani....


PS. martich22 ja sem ich dal na 45 lvle s komplet mastickarem jak nic...

PPS moje prace ...samozrejme ne vsetky :D

16 lvl Obchod s indiánmi
18 lvl Dobývanie striebra

22 lvl Predaj zbraní indiánom
28 lvl Šírenie viery
37 lvl Pracovať ako mastičkár
38 lvl Lov bizónov
39 lvl Hľadanie ropy
44 lvl Vyjednávanie o mieri
48 lvl Lov vlkov
54 lvl Pašovať
55 lvl Lov medveďa grizzily

PPPS moj inventar :http://sk.weststats.com/Inventory/0d...1eb614b550cb4/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Jasně že i těžit ropu, vykrádat domy, pašovat, ale těžit stříbro cca od 20 lvl - tím našetří peněz jak něco; kdyby byla banka ještě omezená, už by to neměl kam dávat xD.
Na kolikátém lvl jsi byl, když jsi porazil ty NPC ( mně nejdou porazit zatím ani ti v těch jeskyních jak hledáš ten poklad :D ).

No, ani už nevím na jaké úrovni to bylo. Ale myslím si, že asi tak 40-50 úroveň.
 

DeletedUser

Guest
já nic těžkého na poražení npc postav nevidím ,ty postavy se dají porazit pokaždé jen je otázkou času ,kdy se vám to povede,například já jsem porazil Mugridgeho na 2317 pokus a jsem dobrodruh ,takže je jedno jak máte rozdělené schopnosti na tom vůbec nezáleží
 

DeletedUser8870

Guest
ja hraval taky na 6 svete dobrodruha a Jacob taky dost dava :)
 

DeletedUser6123

Guest
Obchodování

Začal jsem uvažovat že bych to zas jednou zkusil na dobrodruha. Pojedu na s.4 taky na obchodování. Už jenom že vydělává jak něco, mě láká.
 

DeletedUser8870

Guest
a kam presne budes davat schopnosti jenom obchodovani nebo pak jinam?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru