• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Obchodovani

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6123

Guest
A máš to špatně vypočítány. Bez bonusu můžete těžbu stříbra na 26lvlu, takže s šedou buřinkou někdy na 23 lvlu. Jo, potom budu dávat len obchodování, mám už přesně spočítáno, co si mám koupit na splnění všech úkolů na ČERNÉ HORY. Hlavně asi proto, že chci mít aspon 150-200bodů na těžy stříbra (Prý bude výdělek kolem 300$)
 

DeletedUser

Guest
ja som prepocitaval s dobrymi vecami no nie drahimi vyde na lvl 23 ale nestaci iba burinka este neake veci na obchodovanie a ja mam ovela skor prace ako su napisane staci cierne platena zlte ponco a seda satka
pridavam obrazok z duelu:
beznzvuyg.png

kto hovori ze ten co ma iba obchodovanie nema dobre dueli upozornujem na strielanie mam iba veci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja sem si na 25 lvl kupil drahu vestu ...jednoznacne lepsia ako drahy zaket
 

DeletedUser

Guest
JE TO SUPER SOM LVL 18 A MAM - 35 TEZIT STR. I obch. s indianmi a to bez burinki
 

DeletedUser

Guest
líbí se mi tenhle buil ale pojedu asi obchovani jen do 21. lvl pak se zkusím už zapojovat do úkolů
 

DeletedUser

Guest
obchodovanie je divna schopnost ....posledna praca je pasovat ..nemate zadnu pracu na skusenosti a pasovat je az od 50 lvlu (aj vic) omnoho lepsi je ist cez skryvani od zacatku ....obchodovani sem hral 16lvl obchodovat s indianama 18 lvl tezit stribro
 

DeletedUser

Guest
Já mám dobrodruha a zvyšuju si obchodování.
Budu se řídit tímto tutoriálem díky SIFLERE
 

DeletedUser

Guest
Já jsem lvl 19 a už těžím stříbro... ale omylem jsem dal charakter voják...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru