• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Obecná diskuze o akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Heh, ale jak to souvisí s Vánocema? Růžová baletní sukýnka a Ježíšek... Já spíš hledal jména jako "baleťák", "transvestita". :)
 

DeletedUser7904

Guest
Tak že dražba končí 24.12. t.j. štedrý deň takže ten kto si ju vydraží ju akokeby dostal pod stromček od Ježiška.. *V9*
 

DeletedUser

Guest
Heh, ale jak to souvisí s Vánocema? Růžová baletní sukýnka a Ježíšek... Já spíš hledal jména jako "baleťák", "transvestita". :)

Já ale nehledal jméno Ježíšek. Já hledal nejnižší možnou úroveň, ale aby měla město (chtěl jsem vypsat odměnu, abych splnil úspěch a moc mě to nestálo). Našel jsem hráče Ježíšek a přišlo mi to divné, tak jsem si ho prohlédl a až pak jsem si přečetl tady tu "nápovědu" od Darling.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavá náhoda - nicméně, je regulérní na něj vypsat nějakou odměnu? :)
 

DeletedUser11464

Guest
Tak je to "normální" hráč, za tu ti snad nikdo hlavu neutrhne. I když, vypisovat odměnu na někoho jenom s baletní sukýnkou, to je trochu divný.. Ještě ke všemu když vím, že ho stejně každej dá. ;)

Radši se zeptáme Darling nebo někoho zodpovědnýho ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Je to normální "hráč".. Spíš mi přijde morbidní vystavovat to na Ježíška :D
 

DeletedUser

Guest
Já vím, spíš by mě to zajímalo. Co víš, třeba to nějak zapřísáhlej Američan pošle. :)
 

DeletedUser11464

Guest
Ve světe TW člověk nikdy neví, kdo na koho vystaví odměnu. Proč by to tedy nemohl být i náš Ježíšek?! Zajímavý by ale bylo, kdyby se pak "Ježíška" naštval a žádnou sukýnku nikomu nedal za ty odměny, protože co jsem já koukal, byla za něj odměna necelých 800$.
 

DeletedUser

Guest
Možná, že by do budoucna v takovýchto případech neškodilo město postavit trošku více doprostřed. :)
 
no já jsem zvědav, jestli se někomu podaří toho ježíška zduelovat zrovna ve chvíli, kdy si vybere peníze utržené v aukci za tu sukýnku-to bude asi pěkný lup *V7*
 

DeletedUser

Guest
no já jsem zvědav, jestli se někomu podaří toho ježíška zduelovat zrovna ve chvíli, kdy si vybere peníze utržené v aukci za tu sukýnku-to bude asi pěkný lup *V7*

Nikdo, kdo bude moct duelovat Ježíška, nebude mít páru o nějaké dražbě sukýnky a už vůbec ne o Ježíškovi s balíkem peněz *V9*.
 

DeletedUser

Guest
Popravdě nevím, jakej blázen za ní dá moc $, protože, když si to tak vememe, tohle není beta, kde za to lidi dávají mega a mega, tady jsou lidi, co prachy potřebujou. (ne všichni)

Navíc ta sukně je sice originální a jen 1, ale fakt nedává totálně vůbec nic. Taže zůstane maximálně hozena v inventáři :D
 

DeletedUser

Guest
Tím že vypíšu vyšší odměnu u šerifa,se stanu nejvýše přihazujícím? díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru