• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

obnovení zrušeného úkolu

DeletedUser

Guest
Protože jsem svého času měla otevřených moc úkolů, zrušila jsem úkoly Pravý majitel (Pustina) - v té době jsem neměla páru o tom, jak je plnit a byly jiné úkoly, které jsem nutně přijmout chtěla.
Jenže... úkoly se mi znovu nezobrazily, jak jsem doufala, a nevím, jak se k nim dostat. Poradíte?
 

DeletedUser7239

Guest
Protože jsem svého času měla otevřených moc úkolů, zrušila jsem úkoly Pravý majitel (Pustina) - v té době jsem neměla páru o tom, jak je plnit a byly jiné úkoly, které jsem nutně přijmout chtěla.
Jenže... úkoly se mi znovu nezobrazily, jak jsem doufala, a nevím, jak se k nim dostat. Poradíte?

Měla by jsi si podle Splněných úkolů, které se ti zobrazí v Knize úkolů na druhé záložce najít místo, kde jsi skončila a podle Nápovědy v The West Wiki nebo TW - DB najít místo pokračování tvého úkolu. Já to tak dělám, když hledám pokračování úkolové řady. :) Jinak ten zrušený úkol najdeš tam, kde jsi ho přijala poprvé (aspoň by to tak mělo být pokud to INNO nezměnilo - pokud ho nenajdeš napiš na support).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17580

Guest
Zaregistruj se na TW-DB.info. Importuj si úkoly ze hry na web a podívej se přímo na webu kde jsi skončila a co máš dělat :).
 

DeletedUser7239

Guest
Zaregistruj se na TW-DB.info. Importuj si úkoly ze hry na web a podívej se přímo na webu kde jsi skončila a co máš dělat :).

Zkoušel jsem to importovat, ale nějak mi to nejde. Nevím co dělám špatně. Mám zkopírovat text do adresního řádku ve hře, to udělám... a nic se neimportuje. :(
 

DeletedUser13514

Guest
Napiš si ticket na support, tam ti zjistí, kde jsi skončil :)
 

DeletedUser17580

Guest
Já to vím, kde jsem skončil. Jen jsem chtěl mít importované věci na TW-DB. :) Ale nejde mi to tam přeimportovat. :(

Využíváš Google Chrome? Pokud ano, tak se přihlas na TW-DB, zkopíruj ten script na import bez toho "Javascript:" .. Otevři si hru a do řádku kam píšeš www adresu ten script vlož. Až ho vložíš, tak před něj ručně dopiš "javascript:" a dej Enter :) ..
 

DeletedUser7239

Guest
Využíváš Google Chrome? Pokud ano, tak se přihlas na TW-DB, zkopíruj ten script na import bez toho "Javascript:" .. Otevři si hru a do řádku kam píšeš www adresu ten script vlož. Až ho vložíš, tak před něj ručně dopiš "javascript:" a dej Enter :) ..

Díky moc. Povedlo se. :)
 

DeletedUser13789

Guest
Je to tak, jak píše krek.
Chrome až do nějaké starší verze (třeba před rokem a půl - fakt nevím) podporoval klasické vkládání javascriptů. Některé ale mohou být škodlivé. Takže při jakémkoliv vložení scriptu Ti Chrome automaticky smaže ten začátek. Takže si tam ručně dopíšeš to javascript: a máš to. Na TW-db se nemusíš bát škodlivých skriptů. :)
 
Nahoru