• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Občanská válka

DeletedUser17809

Guest
4 světy, 100 energie a ani jedna trubička. V čempak je zase problém?
 

DeletedUser17809

Guest
Jo, dík, aktualizace ještě překvapivě neproběhla, ačkoliv to už touto dobou bývá hotové.
 

DeletedUser12378

Guest
je to do 2.7. ne? tak to spusti 1.7.. :-) jako vzdy neco slibi a nic nefunguje
 

Deleted User - 825207

Guest
Teď proběhla aktualizace tak by vám to mělo už snad padat..:)
 

DeletedUser18281

Guest
13.6.2019 11:04 Radanowski se dostalo pocty [Tolik starých dopisů!] jako prvnímu. :D :D :D

Padá to docela slušně na 15s pracích , ze 100 ruliček mně vypadlo 47 částí dopisu. Jsou tam určitá hluchá místa v přidělovaných odměnách. Celkem jsem ale spokojený, 5x stará sada, nějaká posilka a UPD. Úkolovou řadu jsem otevřel, tak zase něco na klikání. Hraju jenom na světě Eldorádo.
 

raketak95

Člen týmu
Sorry, ale to je pointless se na centrále ptát, pochybuju, že existuje nějaká roadmapa, co se v rámci nadcházejícího roku bude dít... :roll:
 

Symphie

Člen týmu
Vzhledem k tomu, že žádnou roadmapu nemáme, nelze takhle dopředu požadovanou informaci zjistit.
 
Nahoru