• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ochránce

DeletedUser18395

Guest
Mám návrh na novou prémiovou funkci.

Jednalo by se o funkci Ochránce.

Princip by byl, že po zakoupení funkce, ať už dlouhodobě jako premko, či jednorázově jako použitelný item (nápoj, amulet..), by v případě vyzvání hráče k duelu tohoto chránil pistolník. Tzn. útočník by nejdříve musel porazit najatého pistolníka (ochránce) a pak by teprve začal duel s hráčem. Hodnoty ochránce by se brali dle dosaženého lv. hráče co by byl chráněn.

Ovlivnění hry by nebylo zásadní, pouze duelanti by neměli dolary a expy až tak zadarmo a mírumilovní hráči by měli větší šanci se věnovat bohulibé činnosti.)))

Abych k duelantům nebyl nespravedlivý, za poražení ochránce by získali expy (a dle mě né málo) a měli by zajímavější hru a vyzvat slabší hráče by už nebyla taková nuda.
 

DeletedUser9350

Guest
Ten pokud projde skončí další hráči, ale asi jim už nejde o peníze.
 
Vůbec ne!

Kdysi jsem si taky říkal, že bych si koupil nějakého toulavého medvěda na obranu. No ale k čemu by pak bylo Pvs.P?? Nač by měli být hráči chránění? Dejte mi pak možnosti jako maj oni! Přidejte mi zedníka do stavění, který by stavěl za mne. Do bitev pak štítaře, který by měl 10k životů a schytal rány, abych já nepadl. Pak to bude fér...chcete tohle?!
 

DeletedUser16057

Guest
Mám lehce pocit, že tohle už tady jednou bylo. Výsledek byl pravděpodobně zamítnutí.
Osobně jsem taky tohoto názoru→prostě velkým NE
 

DeletedUser18395

Guest
Vůbec ne!

Kdysi jsem si taky říkal, že bych si koupil nějakého toulavého medvěda na obranu. No ale k čemu by pak bylo Pvs.P?? Nač by měli být hráči chránění? Dejte mi pak možnosti jako maj oni! Přidejte mi zedníka do stavění, který by stavěl za mne. Do bitev pak štítaře, který by měl 10k životů a schytal rány, abych já nepadl. Pak to bude fér...chcete tohle?!

Tve priklady jsou dost o necem jinem.

Kdyz jdes bojovat do pevnosti...jdes tam dobrovolne a s idealni sestavou obleceni, to same kdyz jdes pracovat. Ale kdyz se nekdo rozhodne te sejmout v duelu, tak se jaksi nemas sanci nicjak pripravit, ci to odmitnout.
 
V RPG hrách je to právě ten faktor který dělá hru hrou v dobrodružství se s tímto prostě počítá. A je na hráčích jak se s tím vypořádá. Někde jsi horší, jinde lepší a o to jde. Není možné aby jsi se něčemu vyhnul, tohle je PvP, já bojuji s hráči, ne s NPc. Zkrátka se chceš vyhnout jednomu aspektu hry. Pokud si farmář najme na ochranu pistolníka, tak já si chci zase najmout farmáře...
 
Nahoru