• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Odměny za pevnost

Jakou odměnu byste si přáli vyhrát ve Valentýnské bitvě?

  • Posilnění

    Hlasy: 2 3,6%
  • Truhlice

    Hlasy: 2 3,6%
  • Peníze, dluhopisy

    Hlasy: 6 10,9%
  • Předměty ze sad

    Hlasy: 46 83,6%
  • Prémiové výhody

    Hlasy: 13 23,6%
  • Jiné, napíšu do vlákna

    Hlasy: 1 1,8%

  • Celkový počet hlasujících
    55
  • Anketa uzavřena .

Symphie

Člen týmu
Váženi hráči,
budeme rádi, pokud se podělíte s návrhem, co byste si přáli jako odměnu za Valentýnskou pevnost. Každý hlasující má 2 hlasy a anketa bude trvat pouze dva dny. Díky všem, kteří se podělí o svůj návrh a hlas.
 
A je tahle anketa vůbec k něčemu, když Mikosansobi na dnešek slíbila zveřejnění podrobností, pod čímž si já představuji teda i ty odměny a anketa končí až zítra ?
 

Symphie

Člen týmu
Anketa je informativní, abychom měli představu, co přidat do odměn a o co hráči mají zájem. Konečně rozhodnutí je na Miko. Dnes přidá informace týkající se bojů, odměny pravděpodobně zítra podle ankety.
 

Deleted User - 838410

Guest
Já bych osobně dal všem hráčům posilnění VIP třeba na tři dny a nějaké dluhopisy, zase bych to moc nepřeceňoval. Podle mě není důvod, aby hráči za hodinový event získávali truhlice a sety... Akorát hráč Padousy by měl dostat zákaz chodit na bitvy a ne odměnu tu si za svoji bitevní neschopnost nezaslouží.
 

Pawn

Člen týmu
Já myslím, že ji mi to úplně jedno.
Pokud by šlo o aktivní svět tak jsem pro truhlice z důvodu, fungovalo to dříve v době dřevěnek-ocelek, dnešní verzi nahradit lepšíma truhlicema od jedinečných po prémiové/lesklé například a viděl bych to v pohodě. Není to OP, když nic věc se prodá za pár dollarů, nebo se najde něco do sbírek. Pokud ovšem by systém přidělování byl nějak balancovaný aby se nedívalo pouze na poškození z velké části. :-)
 

Přílohy

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    66,2 KB · Zobrazení: 15
Dobrý výsměch méně aktivním světům :)
Přesně,místo aby je iniciovali hráče kteří nechodí,tak to prostě nedají všude.A co tak třebas nenaplní,ale co jednou to je součástí Valentýna tak by to mělo být na všech servrech a nebo ať udělají tu migraci když už ví a vidí kde jsou mrtvé světy,je to hnus velebnosti.
Separace a upřednostňování dobrá vizitka :(
 
"Po této bitvě zhodnotíme výsledek a pokud bude příznivý, nechám vyresetovat svět Yukon a spustíme tam speciální mistrovství."

Takže mistrovství bude někdy v listopadu nebo dříve?
 
Já bych osobně dal všem hráčům posilnění VIP třeba na tři dny a nějaké dluhopisy, zase bych to moc nepřeceňoval. Podle mě není důvod, aby hráči za hodinový event získávali truhlice a sety... Akorát hráč Padousy by měl dostat zákaz chodit na bitvy a ne odměnu tu si za svoji bitevní neschopnost nezaslouží.
dávám like, bohužel ten příspěvěk nemůžu jinak ohodnotit, aneb takový jelito darovat hladovýmu psovi.
 

DeletedUser15301

Guest
Technicka, nechcete to rozlozit alespon na dva dny?
dost lidi pujde na vice svetech a z nekterejch bitev bude houby... a ikdyz to casove nejak rozdelite postupne, tak to moc efekt mit nebude... na jerichu nebo dakote by ta bitva byla asi rychlovka, ale na S1 a Ari to bude zalezitost minimalne na hodinu plus rekrut
 
Ono vůbec by se měli bitvy ohodnotit cenami,já vím už se to tu probíralo,ale opakování je matka moudrosti ;)
Bylo by to rozhodně motivační pro spoustu hráčů.Ono upřímně účastnit se bitvy je mnohem náročnější než nějaké DOBRODRUŽSTVÍ
Průměrný hráč na začátku si shání co???Věci na práci a jízdu + duely,k tomu ještě na bitvu to leckoho odradí.Bude-li z toho mít nějakou výhodu jistě si rád zajde a dá-li Bůh začne jej to bavit víc.
 

Deleted User - 825207

Guest
@Mikosansobi / @Symphie
Ahoj, chci se zúčastnit, hraji na Jerichu, chci bránit, nejsem členem žádné tamní aliance, jaké jsou požadavky pro účast?
U koho se mám přihlásit/zaregistrovat do boje, u nějakého hráče, nebo ticketem přes podporu?
Kdo bude velet a podle čeho se bude vybírat velitel?
Kde se bude bojovat, o jakou pevnost?
 

Deleted User - 838403

Guest
Akorát hráč Padousy by měl dostat zákaz chodit na bitvy a ne odměnu tu si za svoji bitevní neschopnost nezaslouží.
Nesouhlasím s tebou. Je to jediný hráč, který drží bitvy na Arizoně a snaží se, aby byly i nadále. Očekávám tvou omluvu.
 

DeletedUser307

Guest
@Mikosansobi / @Symphie
Ahoj, chci se zúčastnit, hraji na Jerichu, chci bránit, nejsem členem žádné tamní aliance, jaké jsou požadavky pro účast?
U koho se mám přihlásit/zaregistrovat do boje, u nějakého hráče, nebo ticketem přes podporu?
Kdo bude velet a podle čeho se bude vybírat velitel?
Kde se bude bojovat, o jakou pevnost?
Vše se dovíte v průběhu včerejška!
 
Nahoru