• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Odměny za pevnost

Jakou odměnu byste si přáli vyhrát ve Valentýnské bitvě?

  • Posilnění

    Hlasy: 2 3,6%
  • Truhlice

    Hlasy: 2 3,6%
  • Peníze, dluhopisy

    Hlasy: 6 10,9%
  • Předměty ze sad

    Hlasy: 46 83,6%
  • Prémiové výhody

    Hlasy: 13 23,6%
  • Jiné, napíšu do vlákna

    Hlasy: 1 1,8%

  • Celkový počet hlasujících
    55
  • Anketa uzavřena .
Eldorádo by si taky zasloužilo bitvu s odměnou. Pokud jsou tam bitvy vyhlašovány regulérně (žádný srandy v deset ráno a tak), účastní se kolem 50 - 60 lidí. Doporučuji malou pevnost.
 

Symphie

Člen týmu
@Mikosansobi / @Symphie
Ahoj, chci se zúčastnit, hraji na Jerichu, chci bránit, nejsem členem žádné tamní aliance, jaké jsou požadavky pro účast?
U koho se mám přihlásit/zaregistrovat do boje, u nějakého hráče, nebo ticketem přes podporu?
Kdo bude velet a podle čeho se bude vybírat velitel?
Kde se bude bojovat, o jakou pevnost?

Na tyto otázky ti musí odpovědět Miko, nevím, jak bude bitva probíhat a nemám tyhle informace :) Tohle má na starost Miko.
 

Deleted User - 825207

Guest
Na tyto otázky ti musí odpovědět Miko, nevím, jak bude bitva probíhat a nemám tyhle informace :) Tohle má na starost Miko.
Ok, dík.

@Mikosansobi / @Symphie
Ahoj, chci se zúčastnit, hraji na Jerichu, chci bránit, nejsem členem žádné tamní aliance, jaké jsou požadavky pro účast?
U koho se mám přihlásit/zaregistrovat do boje, u nějakého hráče, nebo ticketem přes podporu?
Kdo bude velet a podle čeho se bude vybírat velitel?
Kde se bude bojovat, o jakou pevnost?
BUMP.
@Mikosansobi
 
Miko odkazuje na toto vlákno v sobotu 22.2.2020 uskutečníme Valentýnskou bitvu o pevnost. Zatím jsem vypsala pouze 4 světy, kde plánuji střední pevnosti. Pokud si chcete zahrát i na jiných světech, prosím o příspěvek pod anketu, kterou vytvořila moderátorka Symphie.
A na Hudsonu i Indianě jsem rozeslal světově informace a dávám do kupy lidi se zájmem účasti na této bitvě.

Neříkám,že jsou hromadné ohlasy,ale lidi se hlásí.

Ono bude podstatné jaké budou podmínky,to nejsou světy kde se to napíše den předem a lidi se hrnou horem dolem
:(
Ono komunikovat s lidmi co se hlásí,tratit osobní čas a nevědět zda se to zde realizuje taky nepřidává moc na iniciativě,je to hlavně na Vás jak rychlí budete s informacemi o průběhu,podmínkách a odměnách,děkuji za slyšení ;)
 

DeletedUser14059

Guest
Tady nastává hlavní problém… A to, že hráčská základna westu je početně omezená.

Jsou hráči, kteří hrají aktivně na 2+ světech. Jen těžko jde ale stihnout odklikat 5 bitev ve stejný čas (píšu těžko, ne, že to je nemožné). Proto se dostaneme za chvíli do stavu, kdy na úkor jednoho světu bude někdo klikat bitvu na světě druhém apod.
Např. na SK světě, když je boj o Awe, tak se bojovalo v rozstupu 15 minut každý server zvlášť, nyní v rozestupu půl hodiny (vždy 2-3 servery v daný čas).

Hodit vše na jeden čas je nesmyslné a ochudí to lidi o ODMĚNY (toť zakončení, že se příspěvek týká i odměn – jednoho z hlavních a jediných důvodů, proč má smysl organizovat bitvy o pevnost takto)
 
Tady nastává hlavní problém… A to, že hráčská základna westu je početně omezená.

Jsou hráči, kteří hrají aktivně na 2+ světech. Jen těžko jde ale stihnout odklikat 5 bitev ve stejný čas (píšu těžko, ne, že to je nemožné). Proto se dostaneme za chvíli do stavu, kdy na úkor jednoho světu bude někdo klikat bitvu na světě druhém apod.
Např. na SK světě, když je boj o Awe, tak se bojovalo v rozstupu 15 minut každý server zvlášť, nyní v rozestupu půl hodiny (vždy 2-3 servery v daný čas).

Hodit vše na jeden čas je nesmyslné a ochudí to lidi o ODMĚNY (toť zakončení, že se příspěvek týká i odměn – jednoho z hlavních a jediných důvodů, proč má smysl organizovat bitvy o pevnost takto)
Souhlas na jeden den je to šibeniční.na jeden čas smrtelné.Proč by to nemohlo být ke konci Valentýna jako eventu a jeho úkloů tj.cca 10-13 (15).2 a prostě v těchto dnech odehrajte bitvu a odměny jsou ???? pro poražené a !!!!! pro vítěze.Pak buď dobrovolníci na ten Yukon bo výběr dle výsledků.
Také mne to přinutí jít max dva ON a zbytek holt OFF
A hlavně by byl čas to zregulovat a registrovat :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Mělo by platit, jedna herní postava, jedno přihlášení, možná jsem to blbě napsal, myslím tím aby nebylo možné že hráč X je zúčastní akce na každém světe kde hraje, že hraješ na každém světe?Ok, vyber si jeden svět a je to, když se přihlásí plácnu s Jericha 160 lidí že chce bránit, proč by třeba 50 lidí co hrají JENOM na Jerichu mělo mít červenou na úkor nějakého člověka co hraje na xy světů a hlásí se z každého na akci, jen pro to že má nabušenou sadu či vysoký lvl?A co takhle fakt že jde především o zábavu a já chci ať si zabojuje každý, a nekouká se na to co má či nemá za výbavu či lvl, nebo jste fanatici že za 500 srdíček a 2 obálky s UPD to začněte brát smrtelně vážně?Klikat 5 bitev..Bože to fakt někdo dělá?!No ty vole... :D
Já sem názoru, jeden hráč, jedna účast, když hraješ na 4 světech, vyber si jeden (který je v seznamu světů) a z něj hraj a ne z každého z těch 4.

Ale myslím že to je opět fiasko jako obvykle, včera se ptám jak to bude probíhat, kam, nebo u koho a jakou formou se mám hlásit, moderátor neví což dává rozum když to nepořádá ona ale někdo jiný, a ten někdo jiný asi nemá čas na nějaké pořádání něčeho když během celého dne se zde neukáže..
Tak snad se během dneška pořadatel ukáže a trochu objasní jak to vlastně bude fungovat a vše kolem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 838403

Guest
Mělo by platit, jedna herní postava, jedno přihlášení, možná jsem to blbě napsal, myslím tím aby nebylo možné že hráč X je zúčastní akce na každém světe kde hraje, že hraješ na každém světe?Ok, vyber si jeden svět a je to, když se přihlásí plácnu s Jericha 160 lidí že chce bránit, proč by třeba 50 lidí co hrají JENOM na Jerichu mělo mít červenou na úkor nějakého člověka co hraje na xy světů a hlásí se z každého na akci, jen pro to že má nabušenou sadu či vysoký lvl?A co takhle fakt že jde především o zábavu a já chci ať si zabojuje každý, a nekouká se na to co má či nemá za výbavu či lvl, nebo jste fanatici že za 500 srdíček a 2 obálky s UPD to začněte brát smrtelně vážně?Klikat 5 bitev..Bože to fakt někdo dělá?!No ty vole... :D
Já sem názoru, jeden hráč, jedna účast, když hraješ na 4 světech, vyber si jeden (který je v seznamu světů) a z něj hraj a ne z každého z těch 4.

Ale myslím že to je opět fiasko jako obvykle, včera se ptám jak to bude probíhat, kam, nebo u koho a jakou formou se mám hlásit, moderátor neví což dává rozum když to nepořádá ona ale někdo jiný, a ten někdo jiný asi nemá čas na nějaké pořádání něčeho když během celého dne se zde neukáže..
Tak snad se během dneška pořadatel ukáže a trochu objasní jak to vlastně bude fungovat a vše kolem..
Nesmysl. Totální nesmysl. Tvé názory na jeden hráč=jedná účast jsou mimo mísu. Nesmyslné. Totálně nesmyslné.
 
Já sem názoru, jeden hráč, jedna účast, když hraješ na 4 světech, vyber si jeden (který je v seznamu světů) a z něj hraj a ne z každého z těch 4.

No je asi nedorozumění, já mám za to, že se tady bavíme o bitvách, co budou na každém světě extra. Světy jsou na sobě nezávislé a teoreticky mimo časové kolize není důvod, proč se nezúčastnit všech bitev na všech světech, pokud tam hraju.
Pokud ale bude nějaký spešl event na spešl světě, podobně jako bylo MS, pak je jasné, že každý se může přihlásit jen jednou, ani si to nedokážu technicky představit jinak.
A nebo vůbec nevím, jak jsi to myslel.
 

Deleted User - 586785

Guest
Nesmysl. Totální nesmysl. Tvé názory na jeden hráč=jedná účast jsou mimo mísu. Nesmyslné. Totálně nesmyslné.
Koľko ťa tam bude? :mad: // na 1 svete?

Ja neviem, asi 2 roky som nehral na tej postave, čo mám na Arizone, nové itemy na bitvy som nakoniec rozpredal, kúpil si niekoľko rôznych setov na duely, ja vám kašlem na bitvy teraz, tu nikto nedueluje, to je nuda. :( Multi sú povolené, očividne, to je nuda, teoreticky - 1 človek môže mať na 1 svete aj 100 postáv a dopovať z toho počas eventov svoj hlavý účet, to je nuda a nikto s tým nič neurobí, to je nuda a pritom to InnoGames zásadne okráda o zisk - zadarmo viac itemov. :D
Podľa pravidiel "Je zakázáno připojení prostřednictvím proxy serverů...", úplne top vývojári, keď existuje toto pravidlo a v hre neexistuje filter IP adries/možno aj krajiny poskytovateľa, čo je celkom jednoduché zrealizovať v php a vyriešilo by to 90% problémov.

Pravidlá The West sú ako Windows Firewall...
GQxgCWj.jpg

Štve ma to.
 

Deleted User - 838410

Guest
Koľko ťa tam bude? :mad: // na 1 svete?

Ja neviem, asi 2 roky som nehral na tej postave, čo mám na Arizone, nové itemy na bitvy som nakoniec rozpredal, kúpil si niekoľko rôznych setov na duely, ja vám kašlem na bitvy teraz, tu nikto nedueluje, to je nuda. :( Multi sú povolené, očividne, to je nuda, teoreticky - 1 človek môže mať na 1 svete aj 100 postáv a dopovať z toho počas eventov svoj hlavý účet, to je nuda a nikto s tým nič neurobí, to je nuda a pritom to InnoGames zásadne okráda o zisk - zadarmo viac itemov. :D
Podľa pravidiel "Je zakázáno připojení prostřednictvím proxy serverů...", úplne top vývojári, keď existuje toto pravidlo a v hre neexistuje filter IP adries/možno aj krajiny poskytovateľa, čo je celkom jednoduché zrealizovať v php a vyriešilo by to 90% problémov.

Pravidlá The West sú ako Windows Firewall...
GQxgCWj.jpg

Štve ma to.

hlavně nebreč
 

DeletedUser15301

Guest
@thoriorz87 mas pravdu, ale stejne jako albi jsem pochopila, ze ted se mluvi o kazdym svete zvlast... ze pokud budu yukon, tak tam pujde "jit jenom jednou"
Ale svym zpusobem je to nefer, protoze spousta lidi ma na kazdym svete jiny nick, teda uz se to dost omezilo, ale stejne...
at to udelas jak to udelas, tak to svym zpusobem nebude fer... o multacich nemluve...
 
Mělo by platit, jedna herní postava, jedno přihlášení, možná jsem to blbě napsal, myslím tím aby nebylo možné že hráč X je zúčastní akce na každém světe kde hraje, že hraješ na každém světe?Ok, vyber si jeden svět a je to, když se přihlásí plácnu s Jericha 160 lidí že chce bránit, proč by třeba 50 lidí co hrají JENOM na Jerichu mělo mít červenou na úkor nějakého člověka co hraje na xy světů a hlásí se z každého na akci, jen pro to že má nabušenou sadu či vysoký lvl?A co takhle fakt že jde především o zábavu a já chci ať si zabojuje každý, a nekouká se na to co má či nemá za výbavu či lvl, nebo jste fanatici že za 500 srdíček a 2 obálky s UPD to začněte brát smrtelně vážně?Klikat 5 bitev..Bože to fakt někdo dělá?!No ty vole... :D
Já sem názoru, jeden hráč, jedna účast, když hraješ na 4 světech, vyber si jeden (který je v seznamu světů) a z něj hraj a ne z každého z těch 4.

Ale myslím že to je opět fiasko jako obvykle, včera se ptám jak to bude probíhat, kam, nebo u koho a jakou formou se mám hlásit, moderátor neví což dává rozum když to nepořádá ona ale někdo jiný, a ten někdo jiný asi nemá čas na nějaké pořádání něčeho když během celého dne se zde neukáže..
Tak snad se během dneška pořadatel ukáže a trochu objasní jak to vlastně bude fungovat a vše kolem..
A ty co??? Jsi jen na Jerichu??? Tak si tam jdi na bitvu a nemel nesmysly!!!Já hraji na více světech a dva z toho jsou mrtváci!!!Dávám tomu svůj čas abych na nich dal do kupy co nejvíce lidí aby se to dalo realizovat a co když zrovna třebas na Hudsonu hraje někdo jediný svět a tím že tam bitva nebude o tuto možnost přijde???Aha domyslel jsi to,máš na to spešl gebír??
Vždyť co vím už jste rozorali i Jericho :D
Hošku s bitvama je takový problém,že by leckde měli lidi klonovat a ne jim dovolit jen jeden servr :D
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 825207

Guest
Jo já to asi blbě pochopil, já myslel že teď vítězné týmy z každého světa se sejdou pak tzn. ve finále na tom světe jukon..Ale asi to bylo myšleno jinak, že když se tady to chytne že asi pak by se tam udělalo mistrovství..
Já jen aby se pak ve finále na tom světe jukon nesešlo 5 týmů třeba z různých světů a prakticky x hráčů by mělo postavy v každém týmu, víte jak..Pak by na jukonu byl jeden hráč třeba s 5 postavami v 5 různých týmech..Ale říkám já to blbě pochopil teď, že to je asi test jak se to chytne..
Ovšem zatím to vypadá docela čajově...No, spíš vůbec..No tak uvidíme zda se pořadatel dnes vůbec ukáže.. :D
 

Deleted User - 825207

Guest
A ty co??? Jsi jen na Jerichu???
Ano.
ak si tam jdi na bitvu a nemel nesmysly!!!J
Jaké nesmysly?Že neschvaluji hraní na více světech, točení mezi světy apod?Pokud ti to vadí běž si klikat 5 bitev večer a psát na salon jak koště "dám tam, chci tady" když neumíš přijmout názor někoho jiného.
Já hraji na více světech a dva z toho jsou mrtváci!!!
A kdo tě k tomu nutí?Proč nehraješ jeden a hotovo, tímto jen podporuješ aktivitu mrtvých světů a tím pádem se zlepšení situace nedočkáš..
Dávám tomu svůj čas abych na nich dal do kupy co nejvíce lidí aby se to dalo realizovat a co když zrovna třebas na Hudsonu hraje někdo jediný svět a tím že tam bitva nebude o tuto možnost přijde???
Aha, myslím že to je na pořadateli ala Miko, kde se tyhle bitvy budou či nebudou konat, ne na tobě ala řadový hráč jako já a každý jiný.Pokud máš pocit že hudson je na tom bitej, řekni to Miko, kde je problém?...
Vždyť co vím už jste rozorali i Jericho :D
Jak jsem řekl, já bitevník nejsem a zda se na jerichu někdo hádá v online browser hře o čase bitev a podobných nesmyslech je mi šumák, teď si chci zabojovat když je to trošku oficiální by Miko (i když to zatím moc nevypadá..) ale jinak na jerichu na boje nechodím, hlavní důvod je že čas cca 20-21h se mi vůbec nehodí, zřídka kdy mám čas v tu dobu..I teď tato sobota, je praktický velká náhoda že v tu dobu mám možnost být ON..
Hošku s bitvama je takový problém,že by leckde měli lidi klonovat a ne jim dovolit jen jeden servr :D
No hošku si říkej doma synovy, za další, za to může z části inno že toleruje tzn. mrtvé světy ale i z části hráči jako vy co hrajete na 5 světech a tady si jen stěžujte, pokud je pravda že inno si zakládá na číslech, pokud je pravda že Miko posílá reporty z aktivitou tak proč asi se nic neděje, protože ty a tobě podobní co jedete na x účtech a x světech děláte mrtvým světem aktivitu..
 
Nahoru