• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Odměny za pevnost

Jakou odměnu byste si přáli vyhrát ve Valentýnské bitvě?

  • Posilnění

    Hlasy: 2 3,6%
  • Truhlice

    Hlasy: 2 3,6%
  • Peníze, dluhopisy

    Hlasy: 6 10,9%
  • Předměty ze sad

    Hlasy: 46 83,6%
  • Prémiové výhody

    Hlasy: 13 23,6%
  • Jiné, napíšu do vlákna

    Hlasy: 1 1,8%

  • Celkový počet hlasujících
    55
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18291

Guest
Nejlepší by bylo, kdybyste to všichni na ostatních světech zabalili a regli se na S1. Admince pak ubyde starostí s vyhlašováním na mrtvých světech....
Nebude lepší je poslat na Ari, kde mají všechny výhody, které jsou na nových světech?
 
Hlásím zájem o bitvu na základě vlákna v telegramu, který jsem poslal celému světu:

Na Dakotě ohlásilo zájem o valentýnskou bitvu od 20. 2. ve 13:47 do této chvíle 21 hráčů.

Na Eldorádu ohlásilo zájem o valentýnskou bitvu od 20. 2. ve 13:49 do této chvíle 17 hráčů.
 
Naposledy upraveno:
Tak co na to říci ....
@Symphie prosím tě až na něco budeš příště odpovídat tak se zamysli nad položenou otázkou a její odpovědí. Super u první jsi to zvládla, ale ty ostatní...
Nejen že smysl té druhé odpovědi je nulový, ale odpovídá na otázku kde jen z části. Určitě jsi si všimla, že v prvním příspěvku od Miko se hned píše tato informace. Tudíž lépe by zněla otázka na jaké pevnosti se to uskuteční, kdo by nevěděl tak Awesomii. Z toho plyne to, že slibovaná střední pevnost je velká pevnost :) .
Proč odpovídá na to, že vy si něco chcete zkusit, ale proč zrovna ty světy. Ok beru že S1, Ari jako aktivní a Jericho jako nový, ale proč zrovna S9?
Když už si tedy najdeme velitele, tak dáte mu generála, aby udělal rekrut nebo si tam budeme lítat po pevnosti s základní hodností?

Odměny radši nehodnotím :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Technicka, nechcete to rozlozit alespon na dva dny?
dost lidi pujde na vice svetech a z nekterejch bitev bude houby... a ikdyz to casove nejak rozdelite postupne, tak to moc efekt mit nebude... na jerichu nebo dakote by ta bitva byla asi rychlovka, ale na S1 a Ari to bude zalezitost minimalne na hodinu plus rekrut


Zítra budou 4 bitvy - světy S1, Ari po 20 hod a Jericho a Hudson po 21 hod. Další světy S9, Dakota, Eldorádo neděle.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Původně jsem plánovala malé pevnosti, max. střední. Ale chci umožnit účast více hráčům. odměny jsou pro vítěze i poražené - 500 nebo 100 srdíček, špenát a stan.

Srdíčka se mohou rozdat pouze v době Valentýnské akce. Chci si pohrát s nastavením Awesomie, zatím si musíme ověřit, že servery stbudou stíhat.
 

Deleted User - 825207

Guest
@Mikosansobi / @Symphie
Co když tým nemám, nejsem v žádném městě ani v alianci?
Mám zájem o účast, jak to mám provést, dvě nebo tři (nebo kolik je na jerichu alianci) mají svoje bojovníky, a já když mezi ně nepatřím tak jak se mohu zapojit?
Nebo je to určeno jen pro členy aliancí/měst tato akce?Pokud ano, proč to není uvedeno v základním oznámení o akci, že lidi co nemají město/alianci mají smolíka?A pokud je to tak, prosím jak si může člověk co normálně není bojovník ale teď by se rád účastnil, zabojovat?
 
Zítra budou 4 bitvy - světy S1, Ari po 20 hod a Jericho a Hudson po 21 hod. Další světy S9, Dakota, Eldorádo neděle.
A Indiana???Je jasné,že se to nenaplní...alespoň sami uvidíte jak se světy zabijí,ale spešl ode mne tam byla a je snaha rekrutovat na to lidi,trávit tam víc času než je zdrávo.Ale rozhodně má větší potenciál než Hudson,který řekněme si to upřímně opravdu jede jen ze setrvačnosti :( Pokud to porovnám dle srdíček tak tam aktivně a pravidelně je 80 lidí
 
@Mikosansobi / @Symphie
Co když tým nemám, nejsem v žádném městě ani v alianci?
Mám zájem o účast, jak to mám provést, dvě nebo tři (nebo kolik je na jerichu alianci) mají svoje bojovníky, a já když mezi ně nepatřím tak jak se mohu zapojit?
Nebo je to určeno jen pro členy aliancí/měst tato akce?Pokud ano, proč to není uvedeno v základním oznámení o akci, že lidi co nemají město/alianci mají smolíka?A pokud je to tak, prosím jak si může člověk co normálně není bojovník ale teď by se rád účastnil, zabojovat?
Pokud je mi znám i stav na Jerichu tak se vejdeš :D Ale co to nepsat sem a napsat na daném světě někomu z oněch aliancí a nebo to riskni a přihlaš se do obrany či útoku v tom ti nikdo nebrání.Bude záležet jaký máš level a co na sebe :D
Je to holt o komunikaci a přístupu tam a nikoli o hledání pomoci zde :)
 

Symphie

Člen týmu
Tak co na to říci ....
@Symphie prosím tě až na něco budeš příště odpovídat tak se zamysli nad položenou otázkou a její odpovědí. Super u první jsi to zvládla, ale ty ostatní...
Nejen že smysl té druhé odpovědi je nulový, ale odpovídá na otázku kde jen z části. Určitě jsi si všimla, že v prvním příspěvku od Miko se hned píše tato informace. Tudíž lépe by zněla otázka na jaké pevnosti se to uskuteční, kdo by nevěděl tak Awesomii. Z toho plyne to, že slibovaná střední pevnost je velká pevnost :) .
Proč odpovídá na to, že vy si něco chcete zkusit, ale proč zrovna ty světy. Ok beru že S1, Ari jako aktivní a Jericho jako nový, ale proč zrovna S9?
Když už si tedy najdeme velitele, tak dáte mu generála, aby udělal rekrut nebo si tam budeme lítat po pevnosti s základní hodností?

Odměny radši nehodnotím :D

Já nejsem organizátor, dala jsem zde informace, co jsem dostala. O světech rozhodla administrátorka hry, takže to bys musel za ni. A pokud vím, tak na Awesomii nelze nastavit systémově generál, kapitán ani jiné hodnosti. Je to napsáno i na Wiki. Že se jedná o Awesomii doplním.


@Mikosansobi / @Symphie
Co když tým nemám, nejsem v žádném městě ani v alianci?
Mám zájem o účast, jak to mám provést, dvě nebo tři (nebo kolik je na jerichu alianci) mají svoje bojovníky, a já když mezi ně nepatřím tak jak se mohu zapojit?
Nebo je to určeno jen pro členy aliancí/měst tato akce?Pokud ano, proč to není uvedeno v základním oznámení o akci, že lidi co nemají město/alianci mají smolíka?A pokud je to tak, prosím jak si může člověk co normálně není bojovník ale teď by se rád účastnil, zabojovat?

I hráč bez města se může zúčasnit. V Awesomii se neklade důraz na aliance. Hráč bez města se může zúčastnit jak boje, tak i obrany. Záleží už na tobě, kde se přidáš.

Co nahodit oznámení do hry nebo do salónu, aby lidi vůbec věděli, že se něco děje?

Oznámení bude přidáno kolem 12hod.
 

DeletedUser14059

Guest
Je to záměr, nebo chyba, že Awe na jerichu je nevystavěná pevnost, přičemž na Indianě je to pevnost vystavěná?

Co se týče odměn, myslím, že to se případně časem doladí… Furt jsem zastánce toho, proč vymýšlet vymyšlené – na SK serveru to funguje, lidi se zapojují… Není potřeba získat každý týden hafo bonusů, ale hádám, že účelem je i nalákat lidi, kteří nechodí pravidelně. Osobně bych využil zkušeností z SK světů a napasoval to na CZ světy… Usnadní to práci s vymýšlením a zase tak velký rozdíl mezi CZ a SK komunitou nevidím…
 

Deleted User - 825207

Guest
Pokud je mi znám i stav na Jerichu tak se vejdeš :D
No to máš asi pravdu.. :D
Bude záležet jaký máš level a co na sebe :D
No lvl tam mám nejvyšší ze všech ale to druhé je už složitější, nemám žádnou sadu, takže..:D
Je to holt o komunikaci a přístupu tam a nikoli o hledání pomoci zde :)
Dost lidí mně tam v lásce moc nemá..;)
Takhle to oznámení nějak vypadá v hře:
heh.png
Tam se nevešel ani komplet seznam kde se to má konat pokud se nepletu ne?
Když je to takto na všech světech..:D
Je to záměr, nebo chyba, že Awe na jerichu je nevystavěná pevnost
No ty vole máš pravdu, já že se přihlásím do obrany před chvílí a koukám ona je nevystavěná..
Boj o nevystavěné je porod, hra na schovávanou aneb tref mně přes bránu když to dokážeš je opravdu moc zábava..:D
Oznámení bude přidáno kolem 12hod.
No snad to bude lepší než to od Henryho na chatu v 9 hodin.;)
 
No to máš asi pravdu.. :D

No lvl tam mám nejvyšší ze všech ale to druhé je už složitější, nemám žádnou sadu, takže..:D

Dost lidí mně tam v lásce moc nemá..;)

Takhle to oznámení nějak vypadá v hře:
Tam se nevešel ani komplet seznam kde se to má konat pokud se nepletu ne?
Když je to takto na všech světech..:D

No ty vole máš pravdu, já že se přihlásím do obrany před chvílí a koukám ona je nevystavěná..
Boj o nevystavěné je porod, hra na schovávanou aneb tref mně přes bránu když to dokážeš je opravdu moc zábava..:D

No snad to bude lepší než to od Henryho na chatu v 9 hodin.;)
To chápu,že ne každý má set na bitvy,ale v tombolách byli sety z roku 1 jako Bumptton,Munny,Johnson apod.to dle mne seženeš levně ;)
 
Nahoru