• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Odměny za pevnost

Jakou odměnu byste si přáli vyhrát ve Valentýnské bitvě?

  • Posilnění

    Hlasy: 2 3,6%
  • Truhlice

    Hlasy: 2 3,6%
  • Peníze, dluhopisy

    Hlasy: 6 10,9%
  • Předměty ze sad

    Hlasy: 46 83,6%
  • Prémiové výhody

    Hlasy: 13 23,6%
  • Jiné, napíšu do vlákna

    Hlasy: 1 1,8%

  • Celkový počet hlasujících
    55
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18291

Guest
Problém je, že aby jsi byl on, tak Ti stačí mít otevřené okno v prohlížeči a dělat cokoliv jiného, to nám moc nepomůže...
 
SemteXxi jestli máš návrh jak dostat lidi na bitvy, sem s tím, cokoliv tady člověk udělá je špatně, když se vám to nelíbí, tak s něčím příjděte...

Jak už jsem psal na začátku, nějaký bitevní Yukon nebo Awesomia jednou za týden není řešením zatraktivnění bitev, tímto akorát oslabíme klasické normální bitvy, jak to pěkně vystihnul JUSIN v telegramu na jedničce:

Ještě se pokusím to osvětlit jinak ono je tak 50% bitevníků kteří neřeší jaká bitva je jdou na všechny.

Těch zbylých 50% je potřeba do bitvy našeptat dobře všichni víte že je snahou aby tady alespoň ty bitvy o střední pevnost měly úroveň obě strany se o to usilovně snaží i když věřte mi to šeptání není žádná zábava.

Podle toho jaký to mělo vývoj na sk servrech se dá lehce posoudit že těch 50% které bylo předtím než začaly bitvy s odměnu na Awesomii a ušeptat se dali nyní už to nejde proste chodí jen sobotu co sobotu na Awesomii protože jsou tam odměny normalní bitvy už je nezajímají.

Jak už jsem psal dříve jsem zastáncem odměn za bitvy ale za všechny to by lidi k bitvám přitáhnout mohlo tady bych ale očekával akci přímo od INNO je to jejich projekt a nemělo by jim být jedno že všeobecně jeden z aspektu hry tedy bitvy o pevnost už na většině servrech atraktivní nejsou protože nejsou naplněné


Takže jedním z řešení je, namísto odměn za Awe vyžebrejte někdo odměny do normálních našich bitev, třeba jak hezky napsal Lord Capo. Nebo přidejte část nově nabízených UPD za Awe do normální bitvy, která může být každý den.
Jenomže to by se muselo pořádně tlačit na adminy a ti by museli dále tlačit na INNO a myslím si že ani jedno se neděje.
A milí koordinátoři, vy se můžete přestat snažit o Awe a raději se zaměřte na normální bitvy. Vyhlašovat, agitovat a organizovat můžete i tam a bude to víc k užitku.


EDIT. Nechci nadávat na koordinátory že dělají něco špatně. Jsem rád za snahu, jenom je ta snaha trošku vedle.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18667

Guest
ono post nějakýho koordinátora je vtip, ten kdo chce, to může dělat a nepotřebuje k tomu věci okolo, já bych řekl, že to ti lidi dělají spíš pro sebe, než pro lidi na westu :D
 

Symphie

Člen týmu
@1593ad Myslím, že jejich práci dokážeme zhodnotit na 100% pozitivně. Jsem s nimi v kontaktu každý den a vím o všem, takže se nedá říci, že by pracovali jen pro sebe. Zdrž se podobných výlevů. Opravdu to není na místě.
 

DeletedUser18667

Guest
No tak když víš o všem, to je jiná :) pěkný den

- upraveno

Proč mi upravujete příspěvky? Reagoval jsem tak, jak začala jednat supermoderátorka Symphie. Myslím, že záměrně měnit moje příspěvky opravdu není na místě. Výlevů se zdržovat nebudu a doporučuju ti Symphie, aby ses podobných tvrzení jako reprezentantka INNO games vyvarovala.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj,
bitvy muzou byt jednou tydne, respektive jednou za 14 dni v prubehu eventu. Zatim mame za sebou S1, S9, Ari a Jericho. Pokud mas zajem o realizaci bitev i na Hudsonu, nevidim v tom problem. Nejsem tam ale tak "aktivni", proto by bylo fajn, kdyby jsi mi jako tamni hrac pomohl s oslovenim velitelu obou bitevnich stran a domluvil s nimi veleni, at to neni freestyle.
Posledni verze odmen je 75UPD v obalkach jak pro viteznou, tak pro porazenou stranu.
Abe
Ahoj,jo pokusím se je sehnat
 
Nahoru