• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

ODMENA-10 vecí podla vlastného výberu

DeletedUser

Guest
Chcem sa opýtať na odmenu za 50 000 priatelských bodov.V úspechoch je písané ked dáte kurzor na odmenu že po dosiahnutí tohto úspechu vygeneruje email niekomu z INNO ktorý sa s vami spojí v hre.Viac info nájdete na fore.
Vie sa niečo bližšie okolo týchto odmien?Napr z čoho si človek može vybrať a pod.?
 

DeletedUser13514

Guest
Vybrat si můžeš ze všech dostupných herních předmětů. Prostě a jednoduše 10 předmětů, které ve hře můžeš jakýmkoliv způsobem získat. (Kdo si brousil zuby např. na raketovou želvu, či meč tisíce pravd, tak ho zklamu, protože na tyto předměty se to nevztahuje)
 

DeletedUser

Guest
A co Howdah, či zlatý tomahawk? Ty už jde ve hře taky získat, ne?:-)
 

DeletedUser13514

Guest
Podle mne ano, měly by být získatelné i touto cestou, protože jediné omezení, o kterém vím je to, že nejdou získat pouze předměty pro adminy a vývojáře, což tebou jmenované předměty nejsou.
 

DeletedUser

Guest
No len je to dosť blbé že niečo vyhlásia a nedajú k tomu popis...50k bodov priatelstva nie je tak málo a ako zistiť čo je a čo nie je vec pre adminov...Meč tisícich právd je prehnaný to áno ale na rýchlosti-teda želve nevidím nič zlé...a čo gatling,skalpy,geronimov pepper alebo brokovnica?
 

DeletedUser7836

Guest
Je to teraz úplne zbytočné riešiť, lebo nikto z nás presne nemôže povedať čo sa do toho počíta. Ked dosiahneš 50k bodov a nemci sa s tebou spoja sami ti dajú na výber.
 
No len je to dosť blbé že niečo vyhlásia a nedajú k tomu popis...50k bodov priatelstva nie je tak málo a ako zistiť čo je a čo nie je vec pre adminov...Meč tisícich právd je prehnaný to áno ale na rýchlosti-teda želve nevidím nič zlé...a čo gatling,skalpy,geronimov pepper alebo brokovnica?

To zřejmě žertuješ, že? Tobě to příjde jako normální předmět do hry, pro běžné uživatele?
 

DeletedUser

Guest
jako normální mi nepřijde raketka, slon, sniperka a mnoho dalších. Já už bych se nedivil ničemu:-)
 

DeletedUser

Guest
Věřím, že se nějací našli, ale pochybuji, že by sloni byla běžnější jezdecká zvířata na západě
 

DeletedUser

Guest
...a pak padly výstřely, po chvilce se s ranou v boku vypotácel ze saloonu Clint Eastwood, v ruce kouřící zbraň, posadil si klobouk ještě víc do očí, odvázal svou želvu a odcválal do západu slunce. V saloonu za jeho zády zůstali pouze tři mrtoly padouchů a jejich pštros, bizon a slon uvázaní u vchodu....

Promiňte, ale tomu se směju od začátku :-) Chybí tyranosaurus :-)
 

DeletedUser

Guest
Promiňte, ale tomu se směju od začátku :-) Chybí tyranosaurus :-)

mně tedy docela chybí Pegasus, griffin a drak:P
ale fakt je, že dokud nejsou vyčerpané všechny možnosti americké, není třeba zavádět jezdecké slony a pštrosy... chybí mi mula i mezek, Appaloosa (tedy u nás je, ale v originální německé verzi to je berberský kůň), určitě by se našla další specifická plemena koní, a kdyby chtěli dát něco vzácného a za odměnu, proč nevzít nějaká indiánská mýtická zvířata jako okřídleného hada (a nějací ti mýtičtí vlci a medvědi by se zřejmě taky našli)
 

DeletedUser

Guest
ale ne jako jezdecká zvířata ale jako produkty něco jako co by ti přidávalo nějaký staty ;)
 
Nahoru