• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Odpad (svět 7)

DeletedUser9371

Guest
Jojo chlape, smutný souhlas, odpad jsme už dlouho. Zametli s námi a řádně. Hledáš něco ? Třeba plakáty s prémiem ? Za 6 hodin jeden plakát a další věci už jmenovat nebudu. Už jsem o tom psal a dostanu zase vynadáno.
Jsme odsouzenci a trest je zánik. Zůstávám hrdě, věrně sedmičce až do konce.
lol
 

Deleted User - 31870

Guest
Nejste odpad.. Optimalizujeme fórum pro nově příchozí - aby pro ně bylo přehlednější, byly uzavřené světy dány pod jednu kategorii - takže na hlavní straně fóra jsou hlavně viditelné světy, na které se mohou registrovat.

Po kliknutí na název sekce - Uzavřené světy, je nabídka úplně stejná jako ta ze světů neuzavřených.. Pouze se zkrátilo fórum na hlavní straně, funkčnost je stále stejná. Pokud máte lepší námět na řešení, ráda si jej přečtu. :)
 

DeletedUser9371

Guest
To bylo psáno obrazně, Darling, jako vtip. K zániku jsme určeni a víme to. Ale s tím hledáním předmětů je to opravdu síla. Snad bude líp. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, ubývá a rapidně, sleduji to delší dobu. Jsme vytrvalci a necháme se překvapit, co se z toho "uvaří". Třeba budeme mile překvapeni, ale jak jsem tak přemýšlel o všech updatech od roku 2009, nevím, nevím. Na názor hráčů se nikdy nedalo. V každém případě ? Patřím mezi hráče, kteří taky na všechny novinky "remcají" a stejně budu hrát. Hra mě baví, divoký západ je má parketa a je tady spousty fajn lidiček. Včetně moderátorů. No a to že patříme do starého železa? To mě nechává v klidu. Zavírám vrata od sběrny šrotu, kam patříme jako já, veterán sedmičky a jdu přemýšlet jak dál. :D
 

Deleted User - 31870

Guest
No vidíš to, když jsem se ptala, co byste tu změnili vy, tak jsem se zpětné reakce nedočkala... :) Takže najaký názor mám asi tak dát? :)
 

DeletedUser9371

Guest
Dá se ještě nějak dohledat, jak rapidně ubývají hráči i na jiných, zanikajících světech s příchodem nového update ? Už na ty světy není vidět, při přihlášení se do hry. Vidím jen sedmičku a Colorado. Na to, co jen hraji.
Sedmičku sleduji a sledoval jsem i jiné, zanikající světy. Na sedmičce je nás teď 1098 hráčů, což je cca úbytek asi přes 100 hráčů za posledních pár dní, co jsem nekoukal. Smutný pohled.
Prostě jen tak. Z nostalgie k tomuto světu.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Zase to není tak hrozné, teď nás je 1070 hráčů, na srdeční sedmičce. Otázkou je jen, kdo ještě hraje. 100 % "srdcaři sedmičky" se drží. Ať jako pro mne nepřátelé (soupeři ve hře), či přátelé.
V každém případě se ve čtvrtek stavím na nové provozovně
"Gastro" a domluvím další "Srazík pivko - cola v Praze" i s překvapením, jak jsem avizoval. Prostě jen tak, pokec pro přátele ze hry i Ty hráče, kteří mě od roku 2009 nemají ze hry rádi. Narozdíl od nich je ale zvu na každý soukromý sraz a dělám rozdíl mezi hrou a reálným životem. Ve hře neznám bratra či syna. A v reálu ? Jsem "hodná holka". lol
Info o pivku dám veřejně do pátku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Dá se ještě nějak dohledat, jak rapidně ubývají hráči i na jiných, zanikajících světech s příchodem nového update ? Už na ty světy není vidět, při přihlášení se do hry. Vidím jen sedmičku a Colorado.

Já na ně ještě vidím, :) mimo S6...
S1 2986
S2 736
S3 715
S4 923
S5 649
S6 1006
S7 1062
S8 963
S9 2887
Arizona 3473
Bufalo 3636
Colorado 13125
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Já sem zase rýpnu, až nás bude na sedmičce pod 500 hráčů.

Bylo by dobré, kdyby některá témata o starých světech, těch zanikajících nesmazali. Aby jsme se měli kde nostalgicky vyplakat, zavzpomínat na časy minulé a pokecat.

Díky za info. :)
 

DeletedUser

Guest
Já sem zase rýpnu, až nás bude na sedmičce pod 500 hráčů.

Bylo by dobré, kdyby některá témata o starých světech, těch zanikajících nesmazali. Aby jsme se měli kde nostalgicky vyplakat, zavzpomínat na časy minulé a pokecat.

Díky za info. :)

Stará témata nebudou smazána, pouze přesunuta do archivu.
 

DeletedUser4929

Guest
Já bych jen chtěl, aby až se a S7 bude zasínat a zavírat, tak at to support řekne v čas, aby jsme mohli v klidu bohužel odmigrovat i když spousta hráčů řeklo, že S7 bude jejich hrob a až skončí tak skončí i jejich příběh pistolníka na divokém západě.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a je to tady. Imaginární hranice počtu hráčů prolomena, jak jsem psal výš.
Dnes je nás na světě 7 499 hráčů. Když odečtu pár hráčů (moderátorů), kteří tam mají účty, aby tam jen viděli ? Smutný pohled na mapu.
Škoda neplacených světů i toho, že nás tam na sedmičce zamkli a tím nás určili k likvidaci.
No, ale je na co vzpomínat od roku 2009. Jak na to dobré, tak na to zlé.
:)
Co bude dál ? Už se něco ví ?
 

DeletedUser16163

Guest
Jo,dneska v noci jsem odmigroval já a na mne vypsanejch 60 tisíc odmigrovalo se mnou. Už se Krosno nebudeš mít o koho uspávat :-P
 

DeletedUser16163

Guest
Škoda, ta Tvá odměna, jak tam byla dlouho chlape ? :D

Nevím to přesně, ale v podstatě od začátku, co bylo možno vypisovat odměny. A postupně se navyšovala! Byla na hlavu a do komatu mne nikdy nido nedostal. Taky jsem si trochu přihodil, aby byla legrace, a vyplatilo se - nenasytnejch nazdárků, co mi pak nosili expy se našlo dost a dost.
Ty prachy samozřejmě zkončily v propadlišti dějin. Ale mám něco našetřeno a na novém světě je třeba udělat soupeřům radost, takovej milionek ... :blush:
 

DeletedUser9371

Guest
No, těch peněz (porce USD) je samozřejmě škoda, že je odvál prach dějin světa 7 chlape. Abych byl upřímný ? Taky jsem na ně měl zálusk, ale okamžitě jsem pochopil, že je to beznadějná věc je získat tím, že bych Tě porazil v duelu. Takže, na uspání se o Tebe i s plným HP fungovalo a na výbornou.
Bereš úplatky ? Že bys mi vyzradil nastavení schopností. Mám pár hráčů v hlavě od roku 2009 na duely, denně, vytrvale a roky i když se skryli pod jiné nicky na jiné světy.
lol
 
Nahoru