• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Oficiální video soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser120

Guest
Hoj Wesťáci !

Máme tady pro vás další soutěž. Jestli umíte hrát the-west a zároveň stříhat video, tak je tato soutěž právě pro Vás. Úkolem je vytvořit video návod nebo tutorial na hraní the-west (ovšem kvalitní, jednak rozlišením a samozřejmě obsahem). Jakým způsoben ho vytvoříte je na Vás. Já doporučuji program na snímání obrazovky (například "cam studio" a další úpravu třeba "Virtual dub"), jedná se o programy pod licencí GNU/GPL, tudíž je můžete s klidem stáhnout.

Jde nám především o kvalitu, tudíž si dejte opravdu záležet. Hotová videa můžete nahrát na youtube.com či podobné servery. Pokud se nechcete registrovat klidně mi napište a já tam založím jeden uviverzální účet.


Odměny:
1. místo:
100 nugget ( pokud bude video opravdu kvalitní, bude přijato jako oficiální help video hry The West - takže dobrá reklama pro Vás )
2. místo: 70 nugget
3. místo: 40 nugget

a pak máme ještě další 2 speciální tajné odměny pro něčím zajímavá díla.


Své dotazy prosím směřujte do salonu, do topicu se stejným názvem http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=7479

Jinak je samozřejností, že vložit můžete pouze jeden příspěvek. Jakmile budete mít 2 nebo jeden, ale upravovaný tak je neplatný...a nezajímá mě, že jste si opravoali překlepy...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
Konec

Tímto vyhlašuji, že soutěž potrvá do konce dubna. Končí tedy 30.4. Do té doby máte šanci ještě přihlásit některé své výtvory.
 

DeletedUser807

Guest
Dneškem končí naše soutěž, všem zúčastněným děkujeme za účast a teď už jen můžete s očekáváním vyčkávat, kdo bude vítězem.

Na vyhodnocení soutěže si stanovujeme týden, abychom mohli vaše výtvory pořádně posoudit a po rozhodnutí vítěze uvedeme jeko vždy tady na foru.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru