• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Oktoberfest 2020

raketak95

Člen týmu
Nechci si stěžovat, ale nejsem si jistý, jestli téhle hře pomůže oblečení, který překoná nejlepší free hadry na % produktu o 40 % (Rybář by měl dávat 115 % celý). To ti hasiči a fotbalisti proti tomuhle nic nedávají? :D Zbraně zas z nepochopitelnýho důvodu nepřekonají Clydea, takže jsou snad jenom na PB :/ ... Furt se brečí, že jsou hadry pro tanky moc slabé a udělá se sada, která je v útoku - aspoň, co se týče šance na zásah lepší než důstojník unie (v dmg asi lehce horší), a výrazně lepší než Murrieta... :) Sada pro všechny dost možná k ničemu (na rychlost mám od Valentýna 2019 3 sady hader, který se kontinuálně překonávají) - nevím, jestli mě 4. úplně vytrhne a to na dobro neposoudím.
 
Za mě velké plus za ty procenta v té tombole, nehodnotil jsem zatím esli to odpovídá realitě, ale doufám, že ano.
Stejně tak ta kategorizace odměn nevypadá zle, rozhodně povedenější než minule,-)
Ani úkolovka není nějaká obtížná.
Smysluplnost sad úplně nezhodnotím.
Ale dle prvního dojmu:
1) konečně slušná kombinace pro přesouvání bitkařů k pevnosti skrze novou rychlostí sadu (hp v kombinaci s rychlostí tu myslím eště nebylo)
2) ani kombinace peněz a nálezky produktu není od věci, zlášť když moc nezaostává za prémiovými sadami spíš naopak,-)
3) kapitána a loďmistra nechám na zhodnocení ostatním, jeví se mi to jako bitevní a dobrodružné oblečení?, což jsou činnosti aktuálně mnou nepraktikované,-)(ať už z donucení nebo z vlastní vůle,-)
 
3) kapitána a loďmistra nechám na zhodnocení ostatním, jeví se mi to jako bitevní a dobrodružné oblečení?, což jsou činnosti aktuálně mnou nepraktikované,-)(ať už z donucení nebo z vlastní vůle,-)
Kapitán je slušná sada pro střelce do útoku, takže proč ne.
Loďmistr je lepší než tatanka a opět dává HP, takže na dobrodružství je super
 
Podle TW calc mohou ve třetím stupni tomboly padat [item=50682000] ( Velmi vzácná truhla Oktoberfest ) s pravděpodobností cca 0,9% je to pravda?
 
polkoi, to bylo loni, letos tam taková bedna není, takže asi padnout logicky nemůže.
ale třeba jen chybí v přehledu odměn, mě tedy nepadla.
 
Nahoru