• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Oktoberfest 2023

@raketak95 Ok, Velikonoce jsou relativní příklad toho, že něco podobného už tu bylo, takže sorry - má blbá paměť resp. Velikonoce mimo net.
Jinak za mne: mě ty termíny jsou vlastně jedno, jen bych to uvítal jakkoliv více rozprostřené přes celou akci. Bitvy dva dny za sebou mi nevadí, 4 už jo. A tom, že ty bitvy resp. odměny nejsou nijak zásadní se shodujem. Dík.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Umožnili jsme hráčům získat alespoň nějaké preclíky navíc. Bitvy o Awesomii jsou dobrovolné a tým nikoho nenutí, aby se jich zúčastňoval. Pokud někomu nevyhovoval jeden termín, využil další tři. Odměnu dáváme podle daných kritérií. Některé bonusy můžeme použít pouze 1x za měsíc až tři měsíce. Výběr je proto omezen a raději šetříme lepší bonusy na vánoční bitvy.
Nastavení jednotlivých bitev také není záležitost na 5 minut. Zabere spoustu času a kontrolování. Hlavně v době, kdy jsou kopnuty všechny světy.
Věřím, že jsou mezi námi i hráči, kteří uvítali tuto možnost získání preclíků, speciálně na "mrtvých" světech.
 
Vsechno je supr, diky za tvou praci, jen prosim, fakt me ten "benchmark" rve oci. Mas na mysli metu, benchmark jako takovy je pojem pro index vykonu/prace/.., kdy slabsi jednotky budou mit benchmark nizky, zatimco nejvykonnejsi jednotka bude mit skore/index vysoky. Prvni pozici pak nazyvame meta.
Neber to jako kritiku, jen jako vykrik labilniho detailisty..
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Vsechno je supr, diky za tvou praci, jen prosim, fakt me ten "benchmark" rve oci. Mas na mysli metu, benchmark jako takovy je pojem pro index vykonu/prace/.., kdy slabsi jednotky budou mit benchmark nizky, zatimco nejvykonnejsi jednotka jeho skore/index bude mit vysoky. Prvni pozici pak nazyvame meta.
Neber to jako kritiku, jen jako vykrik labilniho detailisty..
Ok díky za vysvětlení a omlouvám se, budu se snažit nahradit pro příště problematický termín něčím jiným. :(
 
Ano, obrázky se zobrazují.
1696600343952.png

Bylo by pro příště možné psát v oznámení i číslo itemu do zpráv a chatu? V tomto případě [item=371000] - usnadní to práci pro přeposílání hráčům v hromadných zprávách, čímž se informace rozšíří i pro hráče kteří na forum nechodí :)
 
Nahoru