• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Omezení chatu

Mikosansobi

Člen týmu
Milý abe,

Tvůj návrh byl odebrán z mého popudu, jelikož porušoval pravidla fóra. Zveřejňování vulgární komunikace nebo sdílení screenů, nabízející jistý druh činností, které nejsou v souladu s pravidly hry a fóra, je zakázáno.
Za toto porušení je zpravodla ban na fóru, za opakování takových postů mohu přidělit i ban ve hře.

Jak jsem již informovala dříve, všechny podněty hráčů předávám svým nadřízeným, kteří to následně delegují developerům hry a projednávají s nimi všechny možnosti.

V reportech se mi opakují častěji dotazované témy. Nemusíš mít obavy, že by Tvůj příspěvěk odešel do zapomnění.


Miko
 
Toto vnimam, nicmene takto je to vytrzeno z kontextu a hraci mne mohou mit za blazna. Chtel jsem proto timto vsem oznamit, ze do meho navrhu bylo sahnuto vyssi moci, byl pozmenen a v teto forme se s nim nemohu ztotoznit.
 
Tohle štve každého :) a už jsme to psali několikrát do reportu.

Zajímalo by mě, jestli na vaše podněty dostáváte nějakou zpětnou vazbu.

Pokud jste toto psali v reportu už několikrát, tak to logicky může znamenat jen dvě věci: (1) buď bylo CZ týmu jasně a logicky zdůvodněno, proč to není možné či vhodné, a CZ tým není mentálně v kondici to pobrat, takže to tam píše pořád dokola naprosto nesmyslně, nebo (2) vaše reporty padají do centrály jak do studny a nikdo se neobtěžuje vás s tím ani poslat do kšá, takže se tady smekáte úplně zbytečně. Obě varianty považuji za skličující.
Vlastně mě teď napadá ještě varianta (3): návrh byl přijat a usilovně se na něm pracuje, akorát k tomu posadili někoho, kdo úkol tohoto typu zpracovával naposledy v počítačovém kroužku v Basicu na Atari, tak tam teď zoufale pláče a volá maminku.
 
Zajímalo by mě, jestli na vaše podněty dostáváte nějakou zpětnou vazbu.

Pokud jste toto psali v reportu už několikrát, tak to logicky může znamenat jen dvě věci: (1) buď bylo CZ týmu jasně a logicky zdůvodněno, proč to není možné či vhodné, a CZ tým není mentálně v kondici to pobrat, takže to tam píše pořád dokola naprosto nesmyslně, nebo (2) vaše reporty padají do centrály jak do studny a nikdo se neobtěžuje vás s tím ani poslat do kšá, takže se tady smekáte úplně zbytečně. Obě varianty považuji za skličující.
Vlastně mě teď napadá ještě varianta (3): návrh byl přijat a usilovně se na něm pracuje, akorát k tomu posadili někoho, kdo úkol tohoto typu zpracovával naposledy v počítačovém kroužku v Basicu na Atari, tak tam teď zoufale pláče a volá maminku.
V reportu jsem to psal několikrát... Možná dokonce i 2x v rozsahu 8 měsíců. Zpětná vazba nebyl žádná ale určitě o tom ví. Spíš se příkláním k třetí variantě a to opravdu nerad. A taky mě to štve :)
 
Nahoru