• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

ondra323

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
NEVŠEDNI DIKUVZDANI





A jejda zalekl se Henry když jsem přisel do salonu.Uplně jsem na tebe zapoměl nemám tady pro tebe nachystané jidlo.Budeš muset chvilinku počkat jestě to musim pro tebe všechno připravit jestli chceš pojď mi rchle pomoct ať to mame z krku.Henry jako vždy na takovehle svatky byl celkem zapomětliví to vite když ti kševty leti tak každy se něky zapomene :) ...Po tom co všechno dodělal připravil uvařil začalas se rozčilovat kde je Marie:už tad měla davno být ,vždycky když je ji potřeba někam se vypaři.Naednou zavital do salonu nějaky cizinec a hnedka si žadal Whiskey.Omlouvam se ale dnes mame zavřeno dneska jen pro pozvane.Po chvilce přemlouvani a male roztržce se nevídaný cizinec rozhodl stoupnout a snějakými připomínkami se uračel odejít.To sou dneska lidi pronesl si pro sebe Henry.V tom vtrhla do salonu Marie ,ktera vypadala po někud ubliženě a ustrašeně.Ten chlap v plašti mi ukradl muj nahrdelnik s perlami.Ja s henrym sme zpozorněli ale Henry se z toho vymluvil jako prvni ja mam tady v salonu moc prace vyřid to ty.Pch to je ale ochota myslel jsem si pro sebe.Utikal sem tedy za cizincem ktery se ukazal jako velky gentleman.Doběhl sem ho a začal jsem se vyptavat kde ma ten nahrdelnik.Chvilku vzdoroval ale pak co sem mu ho vytahl z kapsy nemohl už zatloukat.Začali jsme se dohadovat co s tim udělam nakonec se otočil a prostě odešel nemělo cenu za nim chodit s takovimi lidmi to nema cenu.Vratil sem se do salonu a tam už čekal i Waupee ktery na mě ukazoval ať jdu k němu.Šel sem už k němu když mi cestu zastoupila Marie a ptala se po nahrdelniku.Dal jsem jí ho a ona s usměvem odešla pomahat Henrymu na bar.Pokračoval jsem tedy k Waupeemu.Waupee se mě ptal jestli jsem tady neviděl nějakeho neobviklrho cizince.Jo před chvili sem s nim mluvil.Pojď šerif shani svědky kteri viděli jeho podobu.Neboj večeři ještě stihneme večeři nejde o nic mimořadneho pronesl na rychlo když se zvedal od stolu.Vydali jsme se tedy k Johnovi.Ten měl radost že mě vidi měl tam před sebou asi tři naprosto cizi lidi a ptal se mě kdo z nich ukradl Marii nahrdelnik bylo to rychle hnedka jsem věděl že je to hned ten prvni Šerif poděkoval a mohli jsme odejit.Vžicky na tyhle moje oblibeny svatky někdo musi dělat nepořadek po ulicich :bandita: .Vratli jsme se tedy do salonu a tam už bylo všechno nachystano na večer sedli jsme si s Marii,Henrym a Waupee k jednomu stolu a začali jsme probirat dnešni zažitky ze dne začala Marie vykladat jak i zločinec ukradl nahrdelni když šla za Henrym jak mu pomahala s přopravami a jak jsem i pomohl najit nahrdelnik... To už přišel aji šerif spokojen z dnešniho dne vkladal potom Waupee.Jak pomahal ve vesnici a pak jak ho potkal šerif kteryho požadal aby za mnou zašel..to už sme začali večeřet a začali vypravovat dalši Henry,šerif a pak přišla řada na mě.............***............................................................................................................................................................................................***............................**.......*.........



Zakončil jsem svoje vypravěni u při večeři.Přece jsme ale zapoměli na pravou podstatu dikuvzdani.Na dikuvzdani s maji lide sejit a poděkovat si..... .Marie asi pochopila o co mi jde a vzala mě za slovo: Tak ať o ten zvyk nepřijdeme.Jen jak to dořekla všichni se na sebe podívali stoupli si pozvedli víno a... Děkuju ti Henry za to že každy den trpělivě snašiš naše opyle vlevi zlosti a že nas šetrně vyhazuješ z baru když už je to s nama k nevidržení.Pronesl šerif s malím usměvem.Henry mu to hnedka vratil a začal.Děkujeme ti Šerife za to že chraniš naše město před najezdy banditu a lupiču. :) Hned se do toho vložil i Waupee.A začal děkuu ti Marie za to že nas dokažeš každy den řadně pobavit i vzrušit.Marie to opětovala:děkuju ti Waupee za to že nam cele dny rozdavaš někdy už otravna moudra a za tovoje věrne přatelstvi a věrnost :).

(zduraznuji že jde hlavně o druhou čast textu ta prva je nějaka patlanka)





TAKŽE TAKHLE SE SLAVI DIKUVZDANI SPOUSTA POHODY A DOBRE :) PROTOŽE DIKUVZDANI JE O LASCE,PŘATELSVI,SJEDNOCENI A RODINĚ :)


A TEN KDO SI TO NEMYSLI NEZNA PODSTATU DIKUVZDANI ID TOHO UŽ SE ODVOZUJE I NAZEV

DIKU-VZDANI

DĚKUJI VAM PŘATELE ZA POZORNOST A HLAVNĚ VAM PANUM A DAMAM MODERATORUM
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru