• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ook!

Proč tu do ted není samostatné vlákno jen na tenhle úkol kde by byli vypsané všechny produkty a jen by se odškrtávali podle zkušeností hráčů?

Samozřejmě bychom to neměli nijak podložené že produkt nefunguje ale určitě je to lepší než tohle když už tady někdo asi po padesátý zkoušel zlato nebo kukuřici...ujměte se toho někdo
 

DeletedUser9371

Guest
No ono to asi nebude jen v produktech, protože jsem zkoušel všechno. Druhá část úkolu nesplněná. Opice je nenažraná, polyká rychle, jako já kulky v pevnosti.
Podle mě je to třeba rozebrat s hráči, co staví cirkus po každém jeho objevení se ve hře na plný plyn, tlačí do něj surky o 106. Prostě se na jeho výstavbě podílí maximálně, než je někdo předběhne. Třeba v doplňování surovin na 100 %. V tom bude někde nějaký chyták.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ok, objevila se dneska, sežrala dřevěný kolík a dál na ni kašlu :D
 

DeletedUser3338

Guest
Tak opice přestala žrát produkty (aspoň co jsem zkoušel na Coloradu). Že by jí přeprogramovali nebo už to nemá kam dávat? :D

Oprava - žere jenom kukuřici. Zkuste jí to někdo dát třeba v tý jarmareční sadě, mohla už by si to vzít a neotravovat.
 
Nahoru