• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ook!

DeletedUser17319

Guest
Já si také myslím, že je to jenom nějaká cirkusová zlodějna :)
 

DeletedUser1318

Guest
Pořád může být ve hře ještě nějaká časová podmínka, v době od/do (třeba odpolední představení) nebo správný den v týdnu...
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlasím s Tatem. Třeba je v tom opravdu fígl. Zkoušel jsem i různé časy, i ranní. Nebo máme mít na sobě něco jiného, ty různé maškarádní sety
a podobně či prostě jen pro krmení určitý předmět. Vzácný ? Zkoušel jsem i to.
No a vzhledem k tomu, že je ta opice krutě nenažraná a všežravá, předměty polyká jak žába mouchy a nevrací ? Vzdal jsem to.
Úkol jsem zrušil. Snaha byla, ale přestalo mě to bavit.
Opici jsem udal sociálce a ta ji vrátí do přírody, nebo do ZOO.
:D
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zkoušel to co jsem našel na FB od westu. Jarmareční souprava a hodit jí kukuřici - jako něco je jinak nebo špatně, protože místo toho aby mi to vzalo onu kukuřici. Mi to napíše NESPLŇUJEŠ POŽADAVKY PRO ÚKOL.

- ale všiml jsem si, že mi po prvním pokusu v nově přesunutém cirkusu opět naskočil úspěch za tu úkolovku. Ikdyž už mi naskočil při prvním výskytu. Možná tam je tedy nějaká chyba s tím úspěchem, že se to musí nakliknout hned napoprvé správně. Já se totiž uklikl a dal jsem jí omylem obilí :-/ poté mi to u té kukuřice už psalo to co je výše.
 

DeletedUser16391

Guest
Tak vzhledem k tomu, že odměnou za úkol je pravděpodobně kukuřice, nehodlám se kvůli tomu zbavit produktů i kdyby ta kukuřice byla ze zlata. :D
 

DeletedUser12110

Guest
Tak jsem zkoušel to co jsem našel na FB od westu. Jarmareční souprava a hodit jí kukuřici - jako něco je jinak nebo špatně, protože místo toho aby mi to vzalo onu kukuřici. Mi to napíše NESPLŇUJEŠ POŽADAVKY PRO ÚKOL.

- ale všiml jsem si, že mi po prvním pokusu v nově přesunutém cirkusu opět naskočil úspěch za tu úkolovku. Ikdyž už mi naskočil při prvním výskytu. Možná tam je tedy nějaká chyba s tím úspěchem, že se to musí nakliknout hned napoprvé správně. Já se totiž uklikl a dal jsem jí omylem obilí :-/ poté mi to u té kukuřice už psalo to co je výše.

Úspěchy někdy zlobí, v těchto případech stačí napsat na supp, opravíme
 

DeletedUser11063

Guest
Já tedy nevím ale pokud se nemýlím, dříve přemýšleli v INNU co udělat s tím, že hráči moc hromadí produkty v inventáři a že tak neúměrně zatěžují servery. No a tato věčně hladová opička (spolu s cirkusem) je elegantní řešení problému :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak vzhledem k tomu, že odměnou za úkol je pravděpodobně kukuřice, nehodlám se kvůli tomu zbavit produktů i kdyby ta kukuřice byla ze zlata. :D
Jak jsem tady psal. Je to o hře a o trpělivosti ve hře. Hledat, pátrat. Padl tady i návrh na jarmareční set. Ten nemám, měl jsem bohužel nechtěný výpadek ze hry. Takže, to jsem nezkoušel.
Ale, jak píše Major ? S tím souhlasím. Kdybych měl kukuřici ? A ještě ze zlata ? Tak zbohatnu. Nic víc už do takových akcí cpát nebudu, opravdu je toho škoda a můžu to investovat jinak a účelněji.
:)
 

DeletedUser1318

Guest
Tak vzhledem k tomu, že odměnou za úkol je pravděpodobně kukuřice, nehodlám se kvůli tomu zbavit produktů i kdyby ta kukuřice byla ze zlata. :D
Kukuřice? Jak jsi na to přišel?
Úspěchy někdy zlobí, v těchto případech stačí napsat na supp, opravíme
Tady ani tak nejde o úspěchy, ale o to, že není jasné, co ta opice vlastně požaduje, aby bylo možné splnit úkol.
Respektive nevíme zda vůbec, případně co, kdy, s jakým vybavením, či jestli tam není nějaký bug.
 

DeletedUser1318

Guest
Pokud nelže (nebo nemá chybu) TW-DB, tak by to měla být kukuřice...

http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_84
Chyba tam není,jenže mluvíme každý o něčem jiném.
Ten úkol pokračuje dalším krokem, kdy opice požaduje "ukaž konkrétní předmět", a nabízí neznámou odměnu v podobě otazníku.)
To je ta část úkolu, který zatím nikdo nesplnil, a co k němu nemá ani tým ani support (zatím), žádné info.
 

DeletedUser4876

Guest
Jen abysme pak nedostali ban že jsme ji dali vice produktu než jeden, u inna je to možné.
 

DeletedUser9371

Guest
Chyba tam není,jenže mluvíme každý o něčem jiném.
Ten úkol pokračuje dalším krokem, kdy opice požaduje "ukaž konkrétní předmět", a nabízí neznámou odměnu v podobě otazníku.)
To je ta část úkolu, který zatím nikdo nesplnil, a co k němu nemá ani tým ani support (zatím), žádné info.
Přesně tak, jde o tu druhou část. V té první části opice sežere co ji dáte a úspěch splníte.
V té druhé části úkolu to nejde. Alespoň nevíme, na co má hlad. Zatím platí, že na všechno. Cokoli ji dáte do inventáře, to sežere a z inventáře Vám to zmizí a nic.
 

DeletedUser

Guest
Chyba tam není,jenže mluvíme každý o něčem jiném.

Golden Major: "Tak vzhledem k tomu, že odměnou za úkol je pravděpodobně kukuřice..."

tat: "Kukuřice? Jak jsi na to přišel?"
---------------------------------------------------------------------------
Tak si myslím, že ten odkaz, co jsem ti poslal na twdb, je správný..

tat: Ten úkol pokračuje dalším krokem, kdy opice požaduje "ukaž konkrétní předmět", a nabízí neznámou odměnu v podobě otazníku.

- na twdb je ve sloupci "odměna" ---> kukuřice.... to je zřejmě ta neznámá odměna..

Získaný úspěch Ook! má snad skoro každý.. ale splněný úkol Ook! zatím nikdo ... Protože se neví, co je to "konkrétní předmět"
 

DeletedUser3208

Guest
Tak jsme na to taky nepřišel... a to jsem zkoušel i v cirkusový sadě...
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsme na to taky nepřišel... a to jsem zkoušel i v cirkusový sadě...
Vítej do klubu, jako předseda. Na to ještě nikdo nepřišel. Jedině podpořit korupci, což je českému národu vlastní a uplatit INNO, že by nám to vykecalo, jak na to.
A zadarmo, bez nugget.
:D
 

DeletedUser5202

Guest
Tak, cirkus je dostavěnej a vopica nikde. :zed: :ireful::1:
 
Nahoru