• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

opakování narozenin westu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9544
  • Vytvořeno

DeletedUser9544

Guest
zdravím. dělal jste už někdo opakování úkolů k narozeninám westu? je to stejné jako loni, jen se nedostávají části sady, ale jen expy a po odevzdání tentokrát šesti svíček bod schopnosti. ale loni se po odevzdání svíček objevil ještě úkol u šerifa, kde se měla obléct celá párty sada a odměna byl narozeninový dort. tento úkol se mi letos neobjevil. je to letos skutečně tak, že se tento úkol jako jediný z celé série neopakuje? nebo se někomu objevil? předem díky
 

DeletedUser

Guest
Úloha je opakovatelná. Kdo jí plní poprvé, dostane Párty sadu a na konci dort s kalhotama narozeninovýma. Kdo již splnil loni, tak má úlohu trošku osekanou, bez sady a dortu, ale s mnohem více zkušenostma a volným bodem schopnosti na konci.
 
Nikde, mám to splněné už loni na Arizoně, Buffalu a Dakotě. Ovšem jestli ty gatě mají vypadnout z toho dortu, tak se musím smát...
 
Já bych čekal že z dortu vyskočí maximálně ženská, ne že tam budou gatě. Nenapadlo by mně, že nějaký kreativec dá gatě do dortu, to už i pejsek s kočičkou měli lepší ingredience...
 
Nahoru