• V úterý 11.8. proběhne aktualizace na verzi 2.131. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Opakovatelné úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RespectG

Guest
Prosim Vás moc to nechápu k čemu jsou ty úkoly kromě těch odměn co můžu dostat? akorád mě to rozčiluje v saloonu jak maji všichni nad sebou kvůli nim ty vykřičníky. Děkuji za odpověď.
Ps: dá se jich nějak zbavit?
 
Taky moc nechápu, proč přidali opakovatelné úkoly do salonu. Stačilo to, když byly ve Waupeeho městě a kdo chtěl, tak si je tam plnil. Jako by to získávání zkušeností nebylo už tak přehnaně rychlé... Pamatuji si, že v roce 2008 trval vzestup na 60 úroveň skoro rok. V součastnosti jsem 60 dosáhnul za rovné 2 měsíce.

K těm úkolům... jediná výhoda (kromě dluhopisů a odměn) je, že za splněných 1000 těchto úkolů dostaneš pštrosa do sbírky.
 

RespectG

Guest
hm tak to je super, takže mě tam budou otravovat dál... tak díky :)
 

lucik3005

Guest
Ahoj, koukam, že máte všichni problém, že se vám ukazují opakovatelné úkoly... Poradíte mi, jak mohu udělat úkolovou řadu "Vzhůru do nového dobrodružství"? Nikdy se mi nezobrazila, tak jestli to chce nějaké speciální podmínky. Ze všech věcí z toho úkolu do Greenhorn sady mám akorát pončo, šátek, koně a kalhoty. A kdo ví, jestli sem tyhle věci nezískala při práci... Každopádně úkoly, kde získam věci jako opasek, zbraň a boty, se mi neobjevily vůbec. Poraďte, prosím :)
 
Jinak pro všechny, kterým vadí vykřičníky nad přáteli ze salonu, mám dobrou zprávu.

Jedna z mála věcí, která se na 2.0 povedla je i přidání takového malého lístečku do salonu, který všechny vykřičníky přitáhne na sebe. Kromě toho tam jsou i opakovatelné úkoly z Waupeeho města nebo z Města duchů :)

Nový salonOpakovatelné úkoly pohromadě


 
Tohle je pěkné, konečně někdo, kdo jen věčně nenadává. Uvidíme, necháme se překvapit.
Díky za příspěvek. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.