• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

opuštění města .. help

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím ..

Mám dotaz - založil jsem město ma ca 8 lidi ...Co se stane když město opustím ? Jde to ?? co se stane s městem ? Bude stále moje či ne ??

Díky
 

DeletedUser807

Guest
Než ho opustíš, musíš někomu předat práva, jinak ti to nedovolí opustit. Až ho opustíš, už tvoje nebude.
Pokud chceš nějak jít třeba nakupovat, tak musíš dát někomu zakladatele, můžeš odejít, pak tě mohou pozvat zpátky a zase ti vrátit tvoje práva.
 

DeletedUser807

Guest
On je s tím pak totiž problém, že ostatním to neumožní opustit město. Stalo se to, že jeden zakladatel zrušil účet, po pár dnech zmizel a lidé z města pak už nemohli vůbec nic. Možná to bylo už ted při updatu opraveno, zatím snad nikdo další tenhle problém neměl. Ale nedoporučovala bych to zkoušet a myslím, že to zakladatele bez předání práv ani nepustí.
 

Deleted User - 32331

Guest
to je dobře už jsem nad tím párkrát přemýšlel rači jsem nešel nakupovat abych nezrušil naše vymakané městečko:heeey::heeey:
 

DeletedUser

Guest
On je s tím pak totiž problém, že ostatním to neumožní opustit město. Stalo se to, že jeden zakladatel zrušil účet, po pár dnech zmizel a lidé z města pak už nemohli vůbec nic. Možná to bylo už ted při updatu opraveno, zatím snad nikdo další tenhle problém neměl. Ale nedoporučovala bych to zkoušet a myslím, že to zakladatele bez předání práv ani nepustí.
Jo, to je pak problém, pokud zakladatel zmizí a nikdo nemá pravomoce.
To pak už nezbývá než se dohodnout, hromadně město opustit a pak jej znovu osídlit s novým zakladatelem.
A nebo začít znova či rozprchnout se do jiných měst.

Myslim že je to jenom dobře, že tam takovýhle omezení je.
 

DeletedUser807

Guest
Tam byl ale hlavní problém v tom, že ti stávající občané to město ani nemohli opustit, byl tam nějaký bug, tak snad už je to opraveno.
 

DeletedUser3610

Guest
ahoj mam problem a nevim si s nim rady nejde mi opustit mesto zustal jsem jako posledni a z mesta se stalo mesto duchu jde z neho nejako vystoupit ? pri kliknuti na mesto mi vyskoci okno ze hledim na mesto duchu diky za radu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru