• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser9371

Guest
Není to škoda ? Začínat nový ? Tenhle je rozjetý, maximálně jsme dosáhli toho, že jsme vyhnali bandity, popadali s koní a koně se jim rozutekli. :D
 
Musím říct že mně pobavilo jak Derbac přišel po delší době, ujal se hry a hned na to rozuzlil příběh a pokračovat bude za měsíc. Tady na tom foru se člověk sem tam i poveselí...
 

DeletedUser9371

Guest
Pokračujeme, je to rozehrané a dobře. :72:

Skončili jsme tím, že banditi zdrhli do okolní krajiny, splašili se jim a rozutíkali koně.
 

DeletedUser7239

Guest
Pokračujeme, je to rozehrané a dobře. :72:

Skončili jsme tím, že banditi zdrhli do okolní krajiny, splašili se jim a rozutíkali koně.

No já jsem dostal nápad. Mikosansobi nic jiného k jídlu nenašla za to je za vchodem do jeskyně dostatek prostoru na to, aby se zde vytvořilo město. Proč si třeba nepostavit pekárnu ? Fazole už stejně taky docházejí. A já bych mezitím s indiány mohl pátrat po tom zlatu, kde jsem ho ukryl. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Vybudovat město z jeskyně není asi to pravé ořechové. Nechal bych si ji jako základnu, úkryt a podobně. No a vzhledem k tomu, že ze hry ovládáme za roky práce, jako je třeba plavit dřevo, kácet stromy, mýtit paseky a podobně, začal bych s opevněním osady (pevnosti ?). Stavět palisády a spol. Prostě opevnění a mít se kam z našich výprava vracet. Za předpokladu, že jsme pro se tady usadit. :)

Osada.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Já jsem pro. Okolní půda je velmi úrodná a dobře se tu bude dařit plodinám a hlavně tabáčku. Mám pár semínek od mého černého bratra Samuela, daroval mi je, když jsem mu asistovala při jednom jeho náboženském rituálu.
A všimla jsem si, že za skálou je parádní hlína k vypálení hliněných nádob. Myslím, že je to skvělé místo k vybudování základny.
 

DeletedUser9371

Guest
Takže se usadíme ? Má to své výhody, než se věčně potulovat prérií.
No a protože já tabáček rád, pomůžu s pracemi na poli.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
No proto, máš štěstí. Radši srub a další stavení, než kutat okna v jeskyni na denní světlo u ranní kávy s Miki. Já se tmy a vlha bojím. Nehledě, by to byla šílená práce a mozoly, ty já taky nerad. Mozoly od držení sklenky ale můžu. :D
 

DeletedUser

Guest
Všechny Vás zdravím. Měsíc uplynul jako voda a měli bychom pokračovat v Osamělé prérii. Avšak na poslední chvíli se objevily osobní problémy, a tak se Vám omlouvám, že hru ještě trochu pozdržím, pokusím se vrátit co nejdřív.
 

DeletedUser

Guest
Tak, jsem po dlouhé době zpět. A nyní se můžeme vrhnout na pokračování příběhu :).

Rozhodli že využijete zdejší okolí k založení základny. Nejdříve budete muset zajistit materiál hlavní budovu. Budete potřebovat:

60x
planks.png

200x
nails.png

40x
stone.png

10x
toolbox.png

25x
cornflour.png
(písek)
15x
waterjar.png

10x
flour.png
(vápno)
5x
sledgehammer.png

10x
hammer.png

5x
spade.png

5x
saw.png

5x
pick.png

10x
slicer.png

25x
iron.png

20x
peg.png

35x
shearings.png

3x
forge.png

6x
robust_reins.png
(lano)
5x
axe.png


Některé materiály seženete v lese, jiné budete muset získat prací nebo koupit. Všechno je jen na vás, jakým způsobem co získáte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Koukám, že dřeva bude potřeba poměrně dost. Vezmu sekeru a půjdu do lesa pokácet pár stromů. Sám to ale nezvládnu, budu potřebovat ještě alespoň jednoho na odtažení kmenů. Přidá se někdo dobrovolně? :D
 

DeletedUser7239

Guest
Koukám, že dřeva bude potřeba poměrně dost. Vezmu sekeru a půjdu do lesa pokácet pár stromů. Sám to ale nezvládnu, budu potřebovat ještě alespoň jednoho na odtažení kmenů. Přidá se někdo dobrovolně? :D

Já nemůžu. Když už jsem se zabral do toho kovářství tak jdu vyrábět hřebíky. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Ač tedy velmi nerad, beru hudební nástroj "lopatu" a jdu na ten písek. Ne každý na ni umí hrát a naladit ji. Já jsem ten pravý.
Práce šlechtí, ale *.....* tělo.
:D
 

DeletedUser

Guest
Jebedeah se s "chutí" :D vrhl do práce, při které se mu povedlo získat: 5x
planks.png


Gringo se pustil do výroby hřebíků, zásoby železa se mu však začali tenčit. Rozhodně mu nebude stačit na výrobu všech hřebíků. Povedlo se mu vyrobit: 10x
nails.png


Krosna si mezitím pořádně máknul, přičemž se mu povedlo nakopat: 4x
cornflour.png


Mikosansobi si hoví v kovárně, kouří si tabáček a pěkně se dívá, jak místo ní chlapci makají :D.
 

DeletedUser7239

Guest
Tak já půjdu shánět do jeskyně to železo. Ale nejdříve si tam dám šlofíka, trochu mně ta práce unavila. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru