• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser9371

Guest
Nic moc nakopaného písku, musím na něm ještě máknout. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ten pohled na makající chlapy je úžasný...ale je potřeba se zvednout a přiložit ruku k dílu. Nabídnu se, že vyberu nejlepší dřevo a při té příležitosti nám obstarám šťavnaté čerstvé masíčko. Viděla jsem nedaleko medvěda.
 

DeletedUser

Guest
Dnešním dnem se k nám přidávají dva noví hráči: CEROVIN a Tadeas1333

Jebedeah stále kácel les. Podařilo se mu nasbírat: 21x
planks.png


Krosna si také pořádně máknul a podařilo se mu nakopat zbývající písek, tedy 21x
cornflour.png


Mikosansobi se vydala na lov. Podařilo se jí ulovit medvěda, kterého vystopovala. Získala: 6x
beef.png


Gringo pátral v jeskyni po železe, všude však bylo jen samé uhlí. Ptal ses jednoho Indiána, kde by se tu dalo železo sehnat. Odpověděl Ti, že nikde, ale že nedaleko odtud je jedno malé město, kde bys se svými přáteli mohl sehnat některé potřebné věci na stavbu základny.

CEROVIN: Přišel jsi do kanceláře šerifa, který Ti zde dal zajímavou pracovní nabídku. Šerif: Mám pro tebe práci. Dostali jsme echo o tom, že se sem chystá známí bandita Black Jack se svojí bandou. Potřebovali bychom, aby ses do jeho bandy infiltroval, zjistil co má za úmysly, kam má poté namířeno a pomohl nám jej dostat do pasti. Samozřejmě dostaneš tučnou odměnu - 5000 dolarů. Bereš to? Jestli ne tak si dej odchod, na tuhle práci tu mám hned několik dalších kandidátů, ty jsi z nich však nejschopnější. Tak co?"

Tadeas1333: Tvůj strýček zařídil, aby ses mohl přidat k bandě jednoho slavného bandity. Nyní máte namířeno do města Sweet Water, nechce Ti však říct, co tam budete dělat. Banda zločinců je poměrně početná, odhadoval bys ji tak na třicet mužů. Tvůj strýc Ti dal jednoduchý úkol: "Budeš hlídat koně, jasný? Do ničeho jinýho se nebudeš motat, nebudeš dělat žádný skopičiny ani nic podobnýho. Rozuměls?" Vůdce bandy poté k Tvému strýci přišel a řekl mu: "Hej, Cavine, než vjedeme do Sweet Wateru, mám domluvenou schůzku s jedním mužem, který by měl zájem vstoupit do naší bandy. Prý je to dost schopný střelec. Uvidíme, jak se osvědčí." "Kde se s ním sejdeme?" "V Údolí skal." Poté vůdce bandy přišel k tobě a zeptal se tě: "Tak co, jsi připraven chlapče?"
 

DeletedUser9371

Guest
Z písku mám mozoly. Miki měla štěstí a ulovila medvěda. 6 ks získaných porcí masa je málo, na tolik upracovaných žaludků. Vyrazím s ní na lov. Nějaký opeřenec na ohni či v popelu by se hodil. No a k tomu něco na zapití, nějaký lahodný, po domácku vyrobený mok. :)
 

DeletedUser18291

Guest
S úsměvem prohlásím "nejschopnější, konečně jste to přiznal a tu práci beru, kde je setkání?"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
No... Pro dnešek už by bylo kácení stromů až až. Odnesu dříví ke kovárně a půjdu si oddychnout.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
No do města se zatím nechystám. Tak aspoň dojdu pro vodu. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je Ti špatně ? Je to z vody, proto hurá do hospody. Nebo alespoň k ohni na "gáblík", jestli něco s Miki ulovíme. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Je Ti špatně ? Je to z vody, proto hurá do hospody. Nebo alespoň k ohni na "gáblík", jestli něco s Miki ulovíme. :)

Ne, že bych měl žízeň, ale voda je základ pro život. :D I ten "gáblík" ji potřebuje. Ne nadarmo se ji říká "ohnivá voda". lol A kromě toho je na seznamu věcí, které potřebujeme ke stavbě základny. :)
 
Nahoru