• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser9371

Guest
Blíží se banditi. Takže by bylo záhodno, zasednout fofrem k ohni, dát dýmku či žvýknout tabák a všichni společně domluvit jednotnou taktiku. :)
 

DeletedUser2814

Guest
V mém případě je na prvním místě snaha zachránit roztok a hlavně mé ruce, nikdo neví, co to udělá, pokud si to v nich nechám moc dlouho, takže naleju směs na zámek a uvidím, co se stane.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Požádám svého rudého bratra, aby nám pomohl s obranou. Budeme muset poslat zprávu kmeni za horou. Ale dým z našich dýmek nám tuto službu neprokáže. No nic, snad tu má ještě Gringo tu zaprášenou deku, pod kterou spí. To bude nádherná obláčková morseovka.
 

DeletedUser7239

Guest
Jdu pro jistotu polít mříže kyselinou. Ať máme kam utéct, kdyby taktika selhala. Přece jen, když promluvil Manitou k Mikosansobi viděla náš útěk. Každopádně můj plán je střílet na bandity z výhledu, kde je uhlí. Ještě by byl v záloze dynamit, ale škoda koní, ty za nic nemohou. :) Kdyby měl někdo kus provazu dalo by se to natáhnout mezi stromy někde na nepřehledném místě a pár prvních banditů to jistě srazí k zemi. :D
 

DeletedUser9371

Guest
... Ale dým z našich dýmek nám tuto službu neprokáže. No nic, snad tu má ještě Gringo tu zaprášenou deku, pod kterou spí. To bude nádherná obláčková morseovka.

Zase jsem se po dlouhé době ve hře od srdce zasmál, až jsem poprskal monitor. Záleží na tom, jak je to myšleno. Jestli se jedná o dým z ohně, nebo o dým z pod té deky. V tom případě se vzdálím směrem proti větru od té deky. lol
 

DeletedUser

Guest
Mikosansobi, Indián a Krosna rozdělali oheň a začali vysílat s pomocí kouře a Gringovi staré deky kouřové signály. Krosna se raději postavil o kus dál, kdyby z deky začal vycházel ještě jiný kouř :D. Gringo šel na konec dolu polít mříže kyselinou. Rozpustili se. Jebedeah vylil roztok na zlatý zámek, který se během chvíle rozpustil. Poté vzal pytel s vápnem, který stál opodál a posypal s ním podlahu, aby vám to nesežralo podrážky. V kovárně bylo trochu rezavého dýmu, který strašně dráždil, proto raději otevřel dveře a okna. Za chvíli se vrátil Gringo z dolu a řekl Jebedeahovi, že rozpustil mříže. Zašli tam tedy ještě jednou spolu, posypat tam všechno vápnem, ze stejného důvodu, jako to udělali v kovárně. Vrátili jste se a vaše pohledy padly na otevřenou truhlu. Za půl hodiny se u kovárny objevil celý Indiánský kmen a náčelník se ptal co se děje. Co uděláte?
 

DeletedUser7239

Guest
Přemýšlím o tom, že u nás se špinavé věci čistí vodou a ne ohněm. Ale jiný kraj, jiný mrav jak se říká... :D hlavně, že to přilákalo posilu. Nevím kam dřív skočit. Jsem zvědavý, kde vede cesta z tunelu i na poklady v nyní otevřené truhle. Navíc jsem ospalý a nevím, čím se přikryji. Jenže na spaní není vůbec čas, když nás hledají bandité. :(
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nevím, proč se Krosna nezapojil do kouřových signálů. Sice rozdělal oheň, ale když jsem s mým rudým bratrem začala dekou vysílat signály, ušklíbl se a odstoupil stranou. Dým doprovázený odérem mexických fazolí (které měl Gringo předchozí den k večeři) přilákal mé rudé bratry z vesnice za horou. Rychle jsem nabalila tabák do našich dýmek a za spokojeného bafání náčelníkovi vysvětlila celou situaci. Souhlasil, že nám pomůže, pokud mu na oplátku dáme trochu toho kouzelného tekutého zázraku, který rozpouští kov.
 

DeletedUser9371

Guest
Vítám indiány a jsem zvědavý, co na nás vybafne z truhly. :)
 

DeletedUser2814

Guest
Také vítám rudé tváře a... jdeme se už konečně podívat na to, co je v té zatracené truhle, ne? :D
 

DeletedUser9371

Guest
No právě, já jsem zvědavý jak na "Ježíška". A to nejsem baba, ale chlap. Truhlu, rozbalit ! Okamžitě a střelhbitě, svorně a kolektivně. :D
 

DeletedUser

Guest
Ne, nenaplánoval jsem to na Ježíška :D.

Otevřeli jste truhlu a vykoukli na Vás....... čtyři pušky :D. Chcete si je vzít?

adventure_release_rifle.png



Gringo přinesl zbylou kyselinu sírovou a předal ji Indiánskému náčelníkovi. Indiáni celou vesnici přestěhovali ke kovárně. Nyní jste museli také postavit nějaké opevnění a dodělat zbraně, které jste začali vyrábět. Rozdělte si tedy úkoly mezi sebe! :D
 

DeletedUser2814

Guest
To je ale hodně hloupá otázka :D. Alespoň já si jednu vezmu, zbytek nechám dle uvážení ostatních :). Co se týká úkolů, osobně bych rád staěl opevnění. Kovařina a skládání zbraní by mi moc nešlo a spíš bych polovinu součástí poztrácel, než bych dodělal jedinou zbraň :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Hmm, 4 pušky...tabáček by nebyl? Nechám jim pušky a jdu zkoumat okolí. Snad mě něco cvrnkne cestou do nosu. Prááááásk. Uvolnila se naříznutá větev ze stromu a přistála mi na kebuli. Vidím Manitúa tančit brakedance a mé tělo se ukládá k mraveništi...jeden mravenc, dva mravenci, tři....chrrrrrr.
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, flinta je flinta. Byl bych taky pro tabáček. Za odměnu pomůžu s kovářskou výrobou. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Jsem trochu zklamaný. Doufal jsem, že by tam mohl být svatý Grál. :D Nebo alespoň stroj času. lol Já na střílení moc nejsem a tak ji přenechám indiánskému načelníkovi, který s ní umí líp zacházet. Když jsem šel pro vodu nalezl jsem Mikosansobi v bezvědomí a tak jsem ji trochu osvěžil čerstvou vodou. :)
 

DeletedUser

Guest
Mikosansobi ve spánku spatřila, že se k jejich táboru blíží bandité a že nejsou daleko. Více toho však nespatřila, protože ji probudil Gringo. Začali jste okolo kovárny stavět hradby, Gringo s Krosnou odlily zbylé kusy zbraní a nábojnice. Zbraně už to chtělo jen poskládat a vyrobit střelný prach do nábojnic. Máte ještě trochu času, připravit nějaké pasti na bandity, není ho však mnoho...
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem pro ty pasti. Beru kopáč. Jdu kopat po okolí a maskovat díry, aby si banditi i jejich "kobylky" udělali bebíčka. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Beru hřebíky, kladivo a nějaké prkna a jedu na cestě ke kovárně před nástrahami udělat pár překážek pro koně, aby museli bandité z koní sesednout. Když tak ať si udělají "bebíčka" jen bandité. :P
 
Nahoru