• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie

derbac

Guest
Jistě, že můžeš, pošli mi zprávou životopis a jméno Tvé postavy. :)
 

DeletedUser18290

Guest
Ahoj, rád bych se přidal, pokud je ještě možnost.

Pochopil jsem, že bych ti měl napsat životopis. Má být ale postava úplný nováček nebo už může být trochu zkušenější? :)

Děkuji, ACS
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Možná, že už v dalším pokračování budeš. Jako takové... vánoční překvápko :D. Ať už tak, či jinak, vydrž. Ono zakomponovat do příběhu zčista jasna nějakou novou postavu asi není tak jednoduché, jak se na první pohled může někomu zdát.

Mimochodem... Nechci do toho nějak výrazně kecat, nebo tak něco, ale nebylo by na škodu tady založit téma na životopisy, ať víme o každém z nás, co mu jde a co mu nejde. Když už se podle nich máme chovat tak ať alespoň víme, co od koho očekávat. (například já si beru všude samou pušku atd. ale podle životopisu nerad střílím do lidí, jenomže jako vojákovi mi už instinkt radí touhle cestu :D)
 

derbac

Guest
Ježiši, promiň, přehlédl jsem, že jsi sem psal :(. Ano, pošli mě životopis zprávou, zkušenost Tvé postavy nechám na Tobě :).
 
Nahoru