• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělý Ranger

DeletedUser

Guest
Vá žení spoluhráči
již delší dobu bojuji s tímto úkolem a to v zadané úloze...
Prozkoumej rezervaci...důkazy
Prozkoumej osadu........důkazy

Na tomto bodě sem zamrz,stále se mi nedaří získat ony důkazy,zkoušel sem 15 vteřin,10 min,i hodinu....pokaždé přijdu o moc zdraví a upadám do mdlob..(i ve skutečnosti)

existuje nějaká dobrá rada?

oblékl sem nejlepší oblečení vybavil se pracovní motivací a zkoušel průběžně doplňovat zdraví...bez úspěchu :pianista:
 

DeletedUser12378

Guest
jedina rada vydrzet...ja delal jen hodinovky a nekde padlo po 2-3 hodinach a nekde az po deseti...delal sem jen hodinovky...je treba jen vydrzet..jina rada asi neni
 
13 hodin a 15s na osadě.. padlo mi jen spousta kamení a spousta poškození...
na rezervaci jsem to měl za 30s
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší oblečení, párkrát kliknout 15s a pokud to nejde naklikat jinou práci a jít to zkusit znova. Nemám problém a nacházím to u nových prací i v minusových bodech.
 
. Mám dotaz, jaká práce je pod
prozkoumej rezervaci (plánovat rezervaci?, prozkoumat západ?)
prozkoumej osadu

Abych se neplácala na pracích, které pod to (zřejmě kvůli chybnému překladu) nepatří. Nepomohlo mi ani tw-db - terminologie je tam stejná.
 
po 25 hodinách jsem dosáhla maximálně několika mdlob. Myslím, že jak je to nastavené, tak to spíš odrazuje, než povzbuzuje plnit tento úkol.
 
nepadaj snadno, ale někomu padnou dobře a tak to někdo to musí kompenzovat do průměru ... zkusil bych 15s (s málo energie), kde to jde rychlejc :-)
 

DeletedUser3338

Guest
U mě to bylo přibližně až po 50 pokusech, kdy padly otisky. Důkazy pak padly na 25. respektive 6. pokus. Na stopování zvěře jsem byl navíc v mínusu, takže mdloby pravidelně každý den :-D
 

DeletedUser

Guest
Můžete se zkusit ujistit, že hledáte správnou věc na správné práci a úkol jste opravdu přijali.

Důkazy (koleje) na Plánovat rezervaci
Důkazy (čelenka) na Osidlovat nové oblasti
 
Zdravím, já mám aktuálně problém se zobrazením úlohy "Útěk z vězení" na nádraží. Jsem tam, ale úloha se nezobrazuje. Je tam nějaká skrytá podmínka? Děkuji
 
Nahoru