• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Oslavy města Independence 2022

Ahoj, otvorím diskusiu

Nepáči sa mi to.

1) Nerozumiem názvu eventu

2)Vôbec mi to nepríde zaujímavé.
10 ráz do roka klikať xy hodín 15 sekundové práce aby som získal "úspech" a bordel do batohu. Keby tam nebol keksík šťastia, energická truhlica , hp truhlica tak neklikám vôbec. (Keď som už pri HP truhlici - prečo nie je dražiteľa? Osobne by som ju rád využíval ako odmenu pre HP hráčov , ktorí sa posielajú pravidelne na bitvy a takmer a nič z toho nemajú)

3)Sklamanie z mincí. Tento rok som očakával novú myšlienku pre Dni St. Patrika. Premiéra super -konečne niečo nové. Minulý rok - okay , nie každý rok musí byť niečo nové a nech aj tí čo nestihli získajú solídne veci 4lístku. Teraz , 3 rok po sebe to isté bez zmeny. Množstvo výpredajov , kde sa dali dokúpiť veci.

S uvoľňujúcimi sa opatreniami aktivita upadá. Očakával som teda od INNA rok veľkých zmien aby si udržali otrávených a aj navrátilých hráčov, ktorí sa prišli pozrieť po rokoch späť. Žiaľ, zatiaľ je začiatok roka pekný prepadák. Otrasný Valentínky event, žiadne super-updaty, žiadne špeciálne akcie, žiadne zmeny ohľadom migrácie. NIČ

Že by 2 vývojári na polovičný úväzok nestačili? HANBA
 
To mám chápat, že poběží 2 eventy (Event se Zlatými mincemi, Oslavy města Independence 2022) zároveň?
To je krása, co si může člověk muže víc přát. :rolleyes: Za mně hodně špatně.
Stačí snad v jednu chvíli 1 event. Oba eventy jsou sami o sobě časově náročné.
Jestli bude tento trend pokračovat, už vím jak to dopadne v mém případě. GAME OVER
 

raketak95

Člen týmu
Asi bych byl rád, že se zapomnělo na 2. polovinu Irské sady (resp. ta první není opakovatelná), jinak by byly 3 eventy zaráz... :D

Jinak souhlas s Amzem - že mince spadly ve stejné podobě jako v předchozích 2 letech jen tak z vesmíru považuji za hrubý organizační fail centrály, už vloni ty 2 eventy zaráz byly docela zvláštní. Nevím, na co ty mince vlastně letos sbírám (čtyřlístek je asi stejně useless +0 jako +1 :D), ale 4. opakování by znamenalo, že celý event budu sbírat mince abych dal 1-2 itemy (kromě zbraní, kde jsou třeba 2 roky) na +2, což už je docela bizár a kladu si otázku, proč by to někdo dělal. :no:

Na klikačce mě fakt štve zastoupení "úkolových"/otiskových itemů - jestli jsem to dobře v rychlosti spočítal, tak je 47 % šance, že padne nějaký zcela neužitečný odpad. To mi bez urážky nepřijde moc atraktivní, mít skoro 50% šanci při otevření na větu: Libovolná nadávka, co jsem to zase dostal... :( Vím, že vloni jsem tu kritizoval, že ty dropy byly zas moc nízké, že to popadalo jen luckerům a při absenci těchto nesmyslů v SHOP, vznikl docela silný černý trh. :D Od té doby se drop zvedl + se ty nesmysly začaly prodávat ještě vedle, čímž se 1 problém vyřešil 2x a vznikl opačný extrém. Takže bych poprosil o nějaké smysluplné, více atraktivní řešení (pravda, vyžaduje základní znalost teorie pravděpodobnosti).
 
No, tyto eventy kromě klikačky jdou už mimo mně, není tam motivace. Ale viděl jsem, že z tašky někomu padla truhla Flinta Easwooda. Není on náhodou Clint?
 
Souhlasím v podstatě se vším, co k tomu řekli kolegové nade mnou, ale rád bych vypíchnul jednu věc: Inno už v podstatě úplně rezignovalo na tvorbu "dlouhých složitých" úkolovek, které mně osobně na hře bavily nejvíc. Měly tu výhodu, že si je mohl člověk plnit kdekoli kdykoli podle toho, jak měl čas, což je atraktivní pro časově vytížené hráče, které to tak nenutí být v pozoru na značkách v přesně stanovenou dobu, navíc postupným plněním složitých questlinů mohu vhodně vyplnit čas mezi sezónními eventy.

Hra je nyní ve fázi, kdy se střídají dny nudy, kdy není co dělat, se dny horečné klikací aktivity s nervózním sledováním kalendáře, jestli stihnu časově omezené úkoly udělat včas. And it sucks, pokud to mám vyjádřit publikovatelně.

V této souvislosti připomínám, co jsem psal k dýním (viz níže): stále mi nedává smysl stanovit konec limitu na sběr itemů pro úkolovku na stejnou dobu, jako konec limitu pro splnění úkolovky, protože (a teď prosím o pozornost hlavně ty pomalejší): nejdřív musím nasbírat, co na úkol potřebuji, a pak teprve mohu plnit. Rozumíme si?

1647451525279.png
 
Nebudu se vyjadřovat,výše to chalani vypsali dobře ;)
Jen si vypíchnu,že kdyby se v poště někdo nezmínil kde něco najde tak ani netuším že nějaká klikačka běží,opravdu jsne to dopracovali k !UDĚLEJ SI SÁM" :(
A mince,sbírám je duelem a bojem hodiny práce na defacto nechtěných pracích mne nelákají a pravděpodobnost,že mince užiju i další roky je více než pravděpodobná,ale prosím a opravdu prosím INNO aby dala u Anguse nějakou výměnu na ty zelený bedny,ty jsou opravdu k ničemu a max je naházet dědkovi
 
Naposledy upraveno:
Nemá ta úkolovka bug? :) splněny úkoly - kousky mapy jsem nedostal.

edit:
Chyba u mě. Musím číst úkoly. :(
 
Naposledy upraveno:
Tak jsem po cca půl roce zapnul West a nějak nechápu, proč se nenastartovala druhá půlka eventu se zlatými čtyřlístky. Ještě víc nechápu, proč se dají koupit za nugety v shopu (to už je legitimní scam)
 
Vždycky tyhle úkoly šly plnit i po vypršení času, stačilo splnit ten první. Pak s tím najednou začali hejbat, jednou to bylo tak, jednou jinak, a teď se divěj, že se hráči naštvali a nemají motivaci něco plnit, Já ani neklikám. Ano, prémka a UPD by se šikly, ale... k čemu vlastně? Když teď ten úkol ani nemám čas pořádně plnit a vím, že ho do času nedokončím, protože si vymejšlej bambiliony surek? Plus k tomu to, na co jsem si stěžoval už víckrát, a i jiný. Za všechnu tu práci je odměna ze splnění úkolu nesmyslně malá. A když není motivace plnit úkoly, neutratím ani upd a prémka, takže je vlastně nepotřebuju a jen zabírají místo v inventáři. A protože tyhle úkoly přicházej každou chvilku, kdy mám jako mít čas plnit normální úkolovky?
Poslední dobou mám pocit, že INNO neví kudy kam a tak vymýšlí naprosté, s prominutím, krávoviny.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Děkuji za všechny postřehy a připomínky. Dávám to do reportu. Zatím jen "výcuc", ale jakmile obdržím task na samotnou událost, samozřejmě se rozepíšu.
 
Ještě bych rád podotkl, že s tím limitem to začíná být tristní i kvůli tomu, že každý rok jeden ten úkol přibude. A začíná to být občas trochu matoucí, co patří ke kterému roku. Kdyby ten časový limit byl jen u prvního příspěvku, člověk by si mohl klidně splnit všechno. Zvláště u nového světa, kde třeba ještě nemá šátek do Morouse, který jde získat jen z jednoho z valentýnských úkolů. No a kdyby nestihl nasbírat všechny předměty do úkolu, tak si je koupí za pár UPD.
 
To už to skončilo??? :D
Že z 80 ene ani jedna taška,je to velká fraška ;)
A ještě dobrej džouk je že když se hledají ty mapy tak vám naskočí se spožděním :(
 
Mám dotaz: hodně lidem se nepodařilo zkompletovat sbírku obrázků z karet Independence. Na trhu od jiných hráčů je nelze koupit: poptávka převyšuje nabídku. Při jiných eventech tohoto typu bylo možné dokoupit karty v shopu za UPD, nyní jsem je tam nenašel.
Počítá se s jejich dodatečným zařazením do shopu?
Nedokážu si představit, že by bylo možné situaci vyřešit opakováním úkolu za rok: to už tady jednou bylo se sklizňovým eventem a výsledkem byl jen chaos.
 
Bohužel kartičky Independence nebudou dostupné v shopu (teda v ten moment když toto píšu). Nevím proč to teď neudělali, když to bylo vždy skoro jistotou, že to tam bude.
 

Přílohy

  • unknown.png
    unknown.png
    200,4 KB · Zobrazení: 16
Protože INNO už s náma totálně vyjebává, hráči jsou mu u zadele. Jen vyrejžujou ze hry co nejvíc a pak jí zavřou. Dokud budou hráči kupovat nugetky, tak si budou mnout ruce, že maj prachy skoro za prd.
 
Nahoru