• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky k akci

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Zde pokládejte pouze otázky k akci, diskuze je v jiném tématu.
 

Deleted User - 31870

Guest
K té části Rekonstrukce bitvy? Lituji, ale nestihneme sehnat povolení za takto krátkou dobu pro uspořádání i na uzavřených světech.
 
A co na světě 8 ... první bitva na zítra už je vyhlášena a je to bitva o velkou .... chceme se také zapojit !!! i když nedáme v žádném případě plný počet .... díky za odpověď
 

DeletedUser13822

Guest
Mám dotaz k taktice na první den: Aby byla rekonstrukce věrohodná, tak obrana neblokuje v trávě a jen stojí na hradbě a věžích a střídá?
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžete i do trávy, ale snažte se co nejvíc přiblížit k té taktice věže - hradby (70% účastníků).
 

DeletedUser11063

Guest
já bych měl jeden dotaz - kdy dojde ke slevě oněch předmětů pro bitvu? má to být 1. až 3. července. Dneska je 1. a snaží se mi to dávat původní cenu :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel se vyskytla chyba, aktuálně pracujeme na vyřešení - akci samozřejmě o den prodloužíme.
 

DeletedUser15952

Guest
Ta rekonstrukce bitvy-těch 150 UPD je za nejlepší rekonstrukci bitvy na jednom světě (např.Arizona) nebo na všech (např.Arizona,Buffalo,Colorado,atd.)
 

DeletedUser2076

Guest
Ahoj, zajímalo by mě, když povinně musí mít velitelé vlajku Unie nebo konfederace jak toto dodržení chcete kontrolovat? Pokud vím budete hodnotit záznamy z westforts. I když někdo vlajku mít nebude nezjistíte to...
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahoj, zajímalo by mě, když povinně musí mít velitelé vlajku Unie nebo konfederace jak toto dodržení chcete kontrolovat? Pokud vím budete hodnotit záznamy z westforts. I když někdo vlajku mít nebude nezjistíte to...
Kontrolovat se to dá prostřednictvím supportu, takže náhodně necháme prověřit.

Ta rekonstrukce bitvy-těch 150 UPD je za nejlepší rekonstrukci bitvy na jednom světě (např.Arizona) nebo na všech (např.Arizona,Buffalo,Colorado,atd.)
Nejlepší rekonstrukci každý den - dneska je jiná taktika než třeba zítra. Je pouze jedno místo - takže je jedno (nám, vám jistě ne), jestli se podaří zrekonstruovat bitvu pro daný den na Arizoně nebo Buffalu. Abyste se o odměnu z rekonstrukce ucházeli, nemusíte rekonstruovat všechny 3 bitvy.
 
A to se dostane 150 UPD za nejlepší rekonstrukci všech 3 a nebo za každou zvlášť, takže max 450, kdyby měl někdo nejlepší všechny?
 

Deleted User - 31870

Guest
Každý den zvlášť - když se někdo zúčastní všech těch 3 nejlepších rekonstrukcí, tak se mu to sečte. Pozor ale na podmínku, že se musíte účastnit 3 bitev (každý den 1 bitvy).
 
Nahoru