• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11033

Guest
nevi nekdo jak funguje Kousek dortu? ocekaval jsem, že kdyz budu mit na nejake praci -15 PB, ze snim dort a tu praci budu moci delat, ale ne, jak to tedy je? nikde nic nevidim...
 

DeletedUser6397

Guest
Ahoj. Mám otázku ohledně tutorialu.Když kliknu na tu značku vykřičníku a dám - start - tak se mi žádný neobjeví.A vím jistě že ten nový tutorial jsem ještě neplnila.
Nevíte co s tim?
 

Deleted User - 31870

Guest
ahojky,

a klikáš na Start u barevného obrázku? Pokud by byl obrázek zašedlý, není možné tutoriál splnit, než si projdeš jiným (mají na sebe návaznost).
 

DeletedUser6397

Guest
Jojo,to mi došlo:)
Teď už mi to jde,tušim že jsem měla dole zaškrtnutý deaktivovat tutorial.Můžeš to vymazat,díky:)
 

DeletedUser6146

Guest
kdy bude poker ? ted je ale jen test. kdy bude ten normalní?myslím za svoje dolary?
dekuji za odpověd
albert
 

DeletedUser7904

Guest
takže to funguje na tie práce, ktoré nemôžem?
lebo ja som aktualizovala (to je vždy prvé, čo robím:::))::) a nešlo mi to :unknow:

Mne to po aktualizovaný išlo aj na tie práce čo nemôžem aj na tie čo môžem. :klubun:
Problém bude zrejeme niekde u teba :-/
 

DeletedUser

Guest
zdravim chcem sa spytat ci itemy u kovare ktore pridavaju dmg ako napr bajonet(+25-75)...ci to funguje pri bitve o pevnost a ak ano ci pocas celej bitvy...tiez rovnaka otakzka pre itemy retez a chlazeny balicek co pridavaju +3 vyskytov obrany / +3 vyskytov utoku. Este by ma zaujimalo ze aky zmysel maju ostatne predmety od kovara s mensim dmg...ked kazdy bude pouzivat ten najlepsi...cize bajonet ( kovar ma tak len 3 ''pouzitelne'' predmety ::(: )
...a posledna otazka predmty ktore pridavaju bonus x% zdravia ci niektore zdvihnu maximalny pocet HP...myslem ze nie, ze len doplnia HP, ale chcem mat istotu...
 

DeletedUser11033

Guest
A jak funguje klesani sance na ziskani bodu remesla? Ocekaval bych ze se to bude menit postupne podle poctu vyrobenych kusu predmetu, ale... kdyz sem koupil recept na bajonet, mel jsem 90 bodu remesel a velkou sanci ziskat bod, dotahl jsem se na 100 boodu a sance skocila z velke na zadnou (vunec sem nemel tu malou sanci) - jak to tedy je, kdyz se ta mala sance uplne preskocila???

Diky
 

DeletedUser

Guest
A jak funguje klesani sance na ziskani bodu remesla? Ocekaval bych ze se to bude menit postupne podle poctu vyrobenych kusu predmetu, ale... kdyz sem koupil recept na bajonet, mel jsem 90 bodu remesel a velkou sanci ziskat bod, dotahl jsem se na 100 boodu a sance skocila z velke na zadnou (vunec sem nemel tu malou sanci) - jak to tedy je, kdyz se ta mala sance uplne preskocila???

Diky

podle mě to je jako že když máš 100 bodů, tak nemůžeš dostávat (i když jsi to nedělal) body za věci, které jsi mohl dělat, když jsi měl 50 bodů..
 

DeletedUser

Guest
dotaz: kolik HP má ta potvora z cirkusu - Chladnokrevná Aretha ?
už dva dni zkouším všechno možné abych ji porazil a to jí mám dokonce uspat :::))::
 

DeletedUser6397

Guest
dotaz: kolik HP má ta potvora z cirkusu - Chladnokrevná Aretha ?
už dva dni zkouším všechno možné abych ji porazil a to jí mám dokonce uspat :::))::

První souboj s Arethou (když má na sobě zlatý kolt)jsem vyhrála,ubrala jsem jí 1912 a ještě neomdlela.
Druhý souboj (když má šavli generála Granta) to samé.Ubrala jsem jí 1860 a neomdlela.
A třetí duel (když má Yongerův revolver) to jí máš omdlít.A to má jen přesně 1000hp.

Jinak taková malá rada,nevim jak ostatní,ale já jsem jí zasáhla pokaždé a mířila jsem pokaždé na levé rameno.A ona se mi zdá ,míří pokaždé na pravé rameno.Nebo alespoň mě to takhle vyšlo.Snad to trochu pomůže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
První souboj s Arethou (když má na sobě zlatý kolt)jsem vyhrála,ubrala jsem jí 1912 a ještě neomdlela.
Druhý souboj (když má šavli generála Granta) to samé.Ubrala jsem jí 1860 a neomdlela.
A třetí duel (když má Yongerův revolver) to jí máš omdlít.A to má jen přesně 1000hp.

Jinak taková malá rada,nevim jak ostatní,ale já jsem jí zasáhla pokaždé a mířila jsem pokaždé na levé rameno.A ona se mi zdá ,míří pokaždé na pravé rameno.Nebo alespoň mě to takhle vyšlo.Snad to trochu pomůže.

Děkuji Ti dobrá vílo s tím 1000HP když ji máš uspat jsi mne uklidnila:::))::
co se týče ostatního tak teda nevím mně dala sodu na hlavu /ruku a rameno taky ale zkusím to a uvidím zatím je skóre 7:1 pro ni:::))::
 

DeletedUser6556

Guest
možná že to už tady bylo, ale jedenáct stránek se mi prohledávat nechce..

1. Jak dlouho má výrobek řemesla účinek (dám si gantlemanovu večeři +50 pracovnách bodů, budu moct pracovat třeba celou noc?)

2. Jak je to s používáním více výrobků najednou? Můžu třeba použít jeden druh například jednou za 2 hodiny nebo pouze jeden ze všech za 2 hodiny atd. dík za odpovědi.

EDIT 3. Jo a proč mám uzbírání tabáku 3 minuty a ne 10 minut?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1235

Guest
Měl bych jen dotazek jak dlouho vydrží učinek cca 15 prac. bodu po pozření kousku dortu nikde jsem to nenašel a daj se načítat ty bonusy jestli se tomu dá tak říkat ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru