• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka ohledně resetování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Zdravím, je nějaká možnost jak si nechat resetovat postavu,(špatná třída vybraná) řekněme, aby zůstal nick, ale nemusel sem ho mazat a čekat těch 5 dní a regnout znova? Případně rovnou neztratit věci co mam v inventáři ? Nebo bych je musel opravdu u někoho uschovat a pak si je vzít zpět? :)
 

DeletedUser

Guest
Jak je napsáno v nápovědě nebo na Wiki, tak máš vybírat pořádně, pač to potom změnit nelze :-)
 

Pawn

Člen týmu
na wiki je to myšleno pokud sem pochopil "sám že si to změnit nemůžu" - charakterovou skupinu v průběhu hry, ale pokud požádam support že chci resetovat abych mohl jet od jedničky mělo by to být možno, pokud se nepletu :). Já to nechci změnit z fleku(aby mi zůstal lvl) což sem napsal si myslím jasně. Klidně pojedu od 1ky, ale jestli se dá jenom reset, aby mi dejme tomu zůstal inventář. Když to bude stejnej účet pouze od úrovně 1 :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Charakter nelze změnit, ani při požádání supportu. Pokud nejsi spokojený, založ si postavu od začátku (co uděláš s věcmi na současné postavě, je tvoje věc - můžeš risknout úschovu u kamaráda).
 

Pawn

Člen týmu
dobře .. když postavu označim pro smazání a už se na ní nepřihlásim, a založim na světě novou hnedka, nemůže se mi stát že dostanu blokaci, za multy, když vten čas než se smaže stará tam budu mít 2 ? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud je jedním z tvých požadavků, abys měl i nadále stejný nick, musíš napřed vyčkat smazání původní postavy, poté založit novou.

Pokud označíš postavu na smazání a skutečně se na ní již nepřihlásíš, nehrozí ti žádná blokace. Pokud by ses na ni přihlásil v době, kdy už budeš mít založený nový účet, dostaneš blokaci na oba účty - porušení paragrafu, tuším, 2.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru