• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěžím

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13138

Guest
Jestli to bude zase veřejné hlasování tak vítěz je předem jasný :)
 

Pawn

Člen týmu
...

Gelo - :D máš tam vodotisk
(můžete nechat pak editnu až budu mít svoje vyrobený)
 

DeletedUser

Guest
...

toto je moje jsem na světe 10
[SPOIL]
387dd1b002aee087205304455fab75bf17642eb9.jpg
[/SPOIL]

Nevypadá špatně, ale taková malá rada, zkus změnit barvu písma.
 

Deleted User - 31870

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8082

Guest
Hoj,chci se zeptat za co jsou ty diplomy,nějak jsem to nepochopila,protože je tam několik soutěží,jako třeba hod tomahawkem,hráč s nejvyšší duelovou úrovní atd....
Za co jsou ty diplomy za výhry jako vrh tomahawkem nebo za to ve hře?
 

DeletedUser

Guest
Díky, Darling, ale jak to myslíš, s tím textem? Není ani moc malý, ani barva která by splývala....
 

DeletedUser

Guest
Zkusil jsem to udělat jen v malování.Je to na tom vidět. :D
 

DeletedUser

Guest
Mohu se zeptat na ty diplomy jestli vytvořte originální diplomy na plánovaný hráčský sraz (pro vítěze soutěžních kategoriích) znamená pro člověka který se umístil jen na1. místě nebo i pro 2. a 3. místo
 

Deleted User - 31870

Guest
To záleží na vás, jak to pojmete.. :) Buď můžete udělat univerzální diplom, na který se dopíše nick, místo a disciplína, za kterou dostává diplom.. Nebo můžete vytvořit každý jiný diplom, který se bude vztahovat pouze k určité disciplíně (třeba kovboje s lasem pro vítěze v lasování).
 

DeletedUser

Guest
ale musí to bejt udělaný jakoby pro 3 lidi ne jenom pro vítěze diplom
 

DeletedUser

Guest
Ahoj!
Chtěl bych všem moc poděkovat za hlasy, vůbec jsem nečekal, že skončím na tak dobrém místě, jako je místo druhé, díky!
A zároveň bych chtěl pogratulovat všem vítězům a všem umístěným všech kategorií, gratuluji! :)
 

DeletedUser10418

Guest
Nejde mi poslat Wicháhpi SZ, tak to píšu sem -> Pokerový turnaj nebude nijak ohodnocen nugety ani čestným vyvěšením výsledků tady na fóru? Díky :)
 

DeletedUser

Guest
...

:) moc pěkné až trochu zestárnu, taky se tam budu muset přijet kouknout :D
 

DeletedUser11232

Guest
pěkná práce bufino, i když by to bylo lepší s nějakým wordArtem a office balíkem...ale na to, že tě tlačil čas, je to paráda...takové historky mám rád :D
 

DeletedUser6556

Guest
ten předmět vlastního výběru, je pouze z toho, co je v závorce nebo je ta závorka myšlená pouze jako příklad? díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru