• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži - Nejoriginálnější koledovačka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Tu môžte diskutovať a klásť otázky ohľadom tejto súťaže :klubun:
 

DeletedUser

Guest
doufám, že se bude kontrolovat, jestli je vlastní, nebo stáhnutá
 

DeletedUser

Guest
jj to by chtelo docela kontrolovat preci jen kdyz to tak procitam tak z vlastni tvorby tou toho zatim moc neni. ale par jich je povedenejch to se musi nechat ( HOLD MAM SILNOU KONKURENCI)

jinak jsem se chtel optat kolik koledovacek muzu max zaradit?? preci jen sic uz jsem 2 poslal tak me napadaji dalsi a dalsi ?? a pokud to neni omezeny tak je mozny na vice koledovacek vyhrat vice cen??
dekuji za odpoved
 

Deleted User - 31870

Guest
Poslat jich můžeš více, ale zúčastnit se smíš pouze s jednou ve všech kategoriích (nech taky nějakou odměnu dalším).

Ano, kontrolovat se to budeme snažit - chceme vlastní tvorbu.
 

DeletedUser

Guest
aha tak nic ja jen ze me napadli dalsi 4 za dobu co jsem byl dneska v praci :-D ( tak kdyztak to poslu lidem z mesta at mi konkurujou smoji vlstni vkoledovackou :-D )
 

Deleted User - 31870

Guest
To by bylo nefér vůči ostatním soutěžícím ;) Své nápady nám tady postuj a uvidíš, kterou si nakonec vybereš..
 

DeletedUser

Guest
To by bylo nefér vůči ostatním soutěžícím ;) Své nápady nám tady postuj a uvidíš, kterou si nakonec vybereš..


mnojo no ale ja osobne si myslim ze to co pisu neni zadny veledilo. preci jen je to jen tak na rychlo abych se zkusil porvat s ostatnimy.
 

DeletedUser

Guest
ja mam z vlastni tvorby celkem jsem dumal co napsat ale snad se bude libit..
 

DeletedUser

Guest
s největší pravděpodobností asi tým moderátorů a support.......
 

DeletedUser11464

Guest
A ke konci bude tým hlasovat pro daným člověkem vybranou jednu básničku ze všech jeho ostatních a nebo se bude na téma koukat jako na celek? Nevím totiž, kterou z těch mých 4 vybrat :D
 

DeletedUser11464

Guest
No sakra. To bude zajímavý... :( A bude nějaké upozornění, abychom ji zvolil, abychom to pak neprošvihli to hlasování?!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru