• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži "Prostřeno!"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Tu môžte diskutovať a klásť otázky ohľadom tejto súťaže :klubun:
 

DeletedUser2164

Guest
Zdarec,
zajimalo by me, zda to jidlo muze byt jakykoliv (kure, kachna etc.) a nebo tu musi byt ciste krocan.
Protoze pokud jenom krocan, tak to pro me nema moc smysl. No, ono i tak aby ja jako chlap fusoval do remesla nejaky zensky... Rekneme si to na rovinu, vareni v rodine je povetsinou zenska "zabava" :D
 

DeletedUser

Guest
Nemas pravdu :D me vareni nahodou bavi :D uvarim si a dam si tam presne to co chci :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemusí to být zrovna krocan, to asi nebude nejčastější jídlo u nás, které bys návštěvě nabídnul.. :D
Uvařit taky nemusíš ty - my nepoznáme, jestli to dělala babička, maminka, sestra, kamarádka... :)
 

DeletedUser2164

Guest
Ale tak to taky, takovy ty normalni ne moc slozity jidla to mi taky nevadi, ale treba krocana, kachnu nebo svickovou ci sekanou, do toho bych nesel.

@Darling:
Dobry, takze krocan to byt nemusi. To mi staci. Ale rohlik s maslem taky asi neni to pravy ))))))))
No, vsak ja si neco vymyslim
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud se ti do vaření nechce, můžeš zkusit prostírání stolu ;)
 

DeletedUser8989

Guest
Chci se zeptat na tom talíři musí být Krocan ? :D Je mi 14 vařim rád ale na Krocana si netroufnu :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemusí to být zrovna krocan, to asi nebude nejčastější jídlo u nás, které bys návštěvě nabídnul..
Uvařit taky nemusíš ty - my nepoznáme, jestli to dělala babička, maminka, sestra, kamarádka...

už tady odpověď byla :)
 

DeletedUser

Guest
CHtěl bych se zeptat jestli mužu dát fotku pokrmu bez té jmenovky protože mi to s ní nějak moc dobře něšlo vyfotit
 

Deleted User - 31870

Guest
Bez té jmenovky ne, protože by to mohl být stažený obrázek z internetu. Zkus to vyfotit klidně víckrát - jednou zaber jídlo, pak detail s jmenovkou..
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak nám to sem dej a uvidíme :) třeba to bude čitelný
 

DeletedUser13138

Guest
Můžu sem třebas dát to co se mě vyjde po dobrém jídle ? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Myslím, že si všichni dokážeme živě představit, co z tebe po jídle vyjde, i bez obrazové dokumentace.. :)
 

DeletedUser11691

Guest
krocan je navíc šíleně drahej takže uděláme kachnu ;).
 

Deleted User - 31870

Guest
NEMUSÍTE DĚLAT KROCANA :) Klidně můžeš vyfotit skleničky s vínem, zeleninový salát, .. prostě co bys sám dal svým hostům
 

Deleted User - 31870

Guest
V této sekci si vytvoř téma s názvem tvého nicku - jedna účastnice již přispěla.. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru