• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži "Prostřeno!"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Tak to se těšíme :) asi neprozradíš, co budeš kuchtit?.. ;)
 

DeletedUser

Guest
mam taku otazku, pracujem v restauracii (viem som blbec) jedla som pripravoval ja a aj stol som prestieral ja za pomoci kolegov mozem to som hodit ? stol je pripraveny pre cca 20 ludi alebo prestriem mensi ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nezáleží na velikosti stolu - hlavně, aby bylo z cedulky poznat, že je tam uvedený tvůj nick (případně u velkého stolu i pomocníků, pokud tví kolegové hrají TW). :)
 

DeletedUser

Guest
a este jedna otazka, mam ten isty nick na 3 svetoch a kebyze nahodou nejaku tu cenu vyhram na aky svet mi ju poslete ?
 

DeletedUser13514

Guest
To záleží na Tobě. Když vyhraješ, tak si na vyzvání (většinou v oznámení) sám napíšeš, kam (na jaký svět) chceš odměnu poslat.
 

DeletedUser

Guest
ako sa vlastne davaju obrazky do temy ? ja som uplna lama asi ale z toho navodu co tam je nevyndem vobec, a ked som fotil tie obrazky tak som mal nastaveny fotak na 5mpix ale tam je nejaky limit na velkost 620x280 ma takze som to zmensil, ledva meno vidiet a potom je tam aj limit na velkost ? popripade keby som to poslal na mail nejakemu adminovy alebo take nieco nedalo by sa to tam hodit ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžeš mi to poslat přes skype, nahrála bych to někam k sobě a dala ti to do tématu..
 

DeletedUser

Guest
sice ta snídaně bude taková anglická ale nevadí ne?:D:zed:
 

Deleted User - 31870

Guest
Klidně nám můžeš ukázat svoji rychlo českou snídani :D
 

DeletedUser

Guest
Otazka??

Dobry den chtel bych se zeptat jestli je vlky problem ze u fotky nemam cedulku se svym jmenem? jen jestli chcete a neverili byste ze to je moje mohl bych pridat fotku kde jsem ja... oznali byste podle zdi a stolu diky za odpoved
 

DeletedUser

Guest
Otazka??

nebo ja mam napda pridam jeste jednu fotku na stejnem spolu kde je cedulka s mym jmenem...
 

Deleted User - 31870

Guest
Upřednostnili bychom fotky s cedulkami než porovnávání vzhledu stolu :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Hlasování

Rozhodli jsme se, že pokrmy zhodnotíme pouze v týmu (jak je vidět, budeme mít nad čím slintat :D).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru