• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
to není turnaj, to je prostě jenom výročí spuštění CZ westu...
 

Deleted User - 31870

Guest
můžu se zeptat, co je to ten turnaj k výročí TW?:)

Něco se připravuje v rámci výročí spuštění Westu v ČR, ale prozatím to není dopsané.. Asi budete chtít vědět, jaký motivy pro logo použít - prozradím tedy, že koncept se týká postavy, která se dozví o pořádání turnaje a může si vybrat, jak se zapojí (každý charakter si přijde na své).. pokud zvolíte jako grafiku zástupce za každý charakter a něco pro ten charakter typického, nemůžete nic zkazit (př. dobrodruh s mapou, duelant s pistolí, voják před pevností, dělník u stavby)
 

DeletedUser

Guest
darling a moze sa to ukladat aj takto? lebo to pozadie sami zda ze uz mate tak vlozene ...

Headerthewest2.png


vyzera to takto cudne ale s pozadim je to krajsie :D
nechcem si tu robit nejaku reklamu len chcem ukazat a mozete brat inspiraci ale nekopirovat prosim :D

// dakujem peetemu za pomoc stym padajucim snehom ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Jistě, to pozadí tam nemusí být vidět, můžete ho udělat "průhledně" (nejsem grafička, takže s odbornými termíny u mne nepočítejte - ale snad chápeš, co tím myslím). Počítáme s tím, že ne všichni umí udělat takové pozadí, takže mohou klidně použít vyplněné pozadí.
 

DeletedUser

Guest
Nešlo by nějak hlasovat u každého soutěžícího třeba jen pro část výtvorů?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k délce trvání soutěže by již bylo nefér předělávat odměny před jejím koncem. Některé hráče mohlo 14 obrázků odradit, zatímco při povoleném menším počtu by se třeba rádi zúčastnili.
 

DeletedUser13138

Guest
je blbe že musí být 14 obrázku jak by nestačilo trochu od každého a obměnovalo se to
 

DeletedUser9890

Guest
Vy furt děláte ty obrázky z funebrákem s irokézem zálesákem a banditou i když už vůbec nejsou.
 

Deleted User - 31870

Guest
Není hezké zachovat si alespoň nějakou památku na starší verzi? :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně a navíc tyto obrázky nesončili, zůstanou u těch hráčů, kteří si svůj obrázek nezměnili :)
 

DeletedUser

Guest
Ja si zase říkal, že by bylo hezké použít novou grafiku, stačil mi akorát screen nějakého hezkého profilu. Kdo jste se nepodíval, shlédnutím i komentem mi uděláte radost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hezké

Tak jsem hlasoval u všech a některé se mi opravdu zalíbili :hoj:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru