• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13514
  • Vytvořeno

DeletedUser13514

Guest
Sem pokládejte otázky ohledně soutěže Díkůvzdání na Divokém západě. Před položením otázky se prosím snažte projít předchozí stránky, ať se neopakují stejné dotazy.
 

DeletedUser

Guest
v jakém rozsahu má být příběh? je rozhodující délka, obsah.....
 

Deleted User - 31870

Guest
Rozsah není určen záměrně, aby nebyli odrazeni mladší účastníci, kteří mají dobrou fantazii, ale nejsou schopni napsat dlouhé texty. Rozhodující by měl být obsah..
 

DeletedUser

Guest
Super soutěže. Děkuji moderátorům za dobré nápady a péči o naší komuunitu.
Moje vrozená lenost mi zabrání se zůčastnit (pochybuji, že vajíčka na tvrdo by se umístila :-) ) , ale těším se na výtvory:-)
 

DeletedUser

Guest
Otázka

"Váš příběh vložte do vlastního tématu, jako předmět dejte svůj nick." Prosím Vás poraďte jak najdu to vlastní téma nebo spíš kde ho mám založit pod svým nickem díky předem za odpověď.
 

DeletedUser13514

Guest
A co pravopisné chyby ?

Tak jistě není pěkné číst příběh, kde bude chyba vedle chyby (kazí to celkový dojem), ale pár chyb udělá každý. Pokud si v tomto nevěříš, tak příběh napiš ve wordu, či podobném programu, který aspoň na část chyb sám ukáže a pak jej sem zkopíruj.

Bude vadiť, ak ten príbeh bude v slovenčine?

Slovenština nebude žádný problém, však i část moderátorského týmu jsou slováci ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem přispěl a zajímalo by mě, jak se bude hodnotit?
 

DeletedUser

Guest
má ten příběh být o Henry, Marii, waupeem a šerifovi nebo i o něčem jiném?????????
 

DeletedUser7904

Guest
nie nemusí to byť o nich 4.
Téma je Vďakyvzdanie :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Pravda, pokud nekdo hraje na 5ti svetech ma to podstatne lehci....Pokud vezmeme v potaz že na každém světě je v jiném městě tak bych řekl že by nějakejch 500 hráčů pro něj klidně mohlo hlasovat :)
 

DeletedUser

Guest
Měli by to ohodnotit moderátoři:zásek::zásek::zásek::lovec:
 
Nahoru