• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13514
  • Vytvořeno

DeletedUser13871

Guest
Taky souhlasím, že by to měli hodnotit moderátoři. A nebo by moderátoři vybrali 3 nejlepší a z toho by hlasovala veřejnost.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak tato možnost je tu taky, ale je možné, že by se tím vyhodnocení protáhlo, protože přeci jen máme dost jiných povinností. Těší mne ale vaše důvěra v nás, jako nezávislé porodce :)
K té anketě jsem nenapsal to nejspíš (a ještě tučně) náhodou. Sami ještě zvažujeme, jakou možnost hlasování dáme.
 

DeletedUser13871

Guest
A bude mít velikost obsahu velkou váhu? Protože někteří místo příběhu píšou knihu a někteří to mají v pár větách.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak toto bude na každém, co se zrovna jemu zalíbí. Nemůžeme nikomu přikázat, že toto je dlouhé, tak to se ti musí líbit a tomu musíš dát hlas, apod. Za mě mohu říct, že radši si přečtu krátký a dobrý příběh, než dlouhý příběh, který je zbytečně natahován (Berte prosím jako příklad. Tím teď na nikoho neukazuju, soutěžní příběh jsem zatím nečetl ani jeden.)
Jinak rozsah nebyl určen, takže pokud tu bude jak píšeš kniha, tak budeme pročítat knihu :)
 

DeletedUser9371

Guest
Bude vadiť, ak ten príbeh bude v slovenčine?

Tak s tím si hlavu nelámej. Jsem pamětník ČSSR. Na Slovensku jsem byl přes 2 roky na vojně ( 4 měsíce navíc jako odměna ). Z Prahy to byl do Bakty u Rimavské Soboty kousek.
Já jsem zdatný ve Vašich slovech Moriak, Klčkovat, Drevokocůr, Palica, Pánbožkova kravička .......

Nemám se slovenštinou problém :mocking:
 

DeletedUser13514

Guest
soutěž se váže k Díkuvzdání, takže téma díkuvzdání je povinné :)
 

DeletedUser

Guest
Tak s tím si hlavu nelámej. Jsem pamětník ČSSR. Na Slovensku jsem byl přes 2 roky na vojně ( 4 měsíce navíc jako odměna ). Z Prahy to byl do Bakty u Rimavské Soboty kousek.
Já jsem zdatný ve Vašich slovech Moriak, Klčkovat, Drevokocůr, Palica, Pánbožkova kravička .......

Nemám se slovenštinou problém :mocking:
Som síce slovák ale zaujímalo by ma čo je drevokocúr a klčkovať... omg :angel:
 

DeletedUser9371

Guest
No, přátelé Westu. Doufám, že nejsem jediný co se prolouskal až sem po večerech a nocích všemi Vašemi příspěvky do soutěže a ještě poctivě. Některé čtení je pecka, pěkné příspěvky a po hodně dlouhé době jsem se i srdečně zasmál.
Takže vůbec nezávidím tomu kdo to bude vyhodnocovat.

Soutěž super a oživilo to i fórum, díky lol
img.php
 

DeletedUser

Guest
moc pěkné...pokud bych si měl vybrat pouze jednoho komu dám hlas bude to hodně těžké...:)
 

Deleted User - 31870

Guest
Hlasování

Rozhodli jsme se, že v týmu vybereme 3 díla (dle našeho mínění nejlepší) a veřejnou anketou budete moci určit jejich pořadí.
 

Deleted User - 31870

Guest
V interku nám běží 7 dní anketka, pak to zveřejníme.. :)
 

DeletedUser

Guest
Není to špatné rozhodnutí, lepší než všechno na "obyvatelích" fóra, ale i tak to bude spíše podle přátelství, nebo uplácení... (reputace)...
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak to tedy nevím, kdo by mi chtěl zkoušet uplácet :D u mne s úplatky není šance...

(mimochodem - v soutěži Prostřeno! za mne rozhodla dvouletá neteř *V3*)
 
Nahoru