• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13514
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nemyslím uplácení Vás (to snad ne), ale uplácení lidí, kteří budou hlasovat ve veřejné. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to tedy nevím, kdo by mi chtěl zkoušet uplácet :D u mne s úplatky není šance...

(mimochodem - v soutěži Prostřeno! za mne rozhodla dvouletá neteř *V3*)


Jé tady ten krocan je růžovej dej mu hlas tetičko :)
Myslím si, že tohle hlasování je spravedlivé, nečekám, že bych se dostal, ale věřím, že se tam dostanou jen ti nejlepší :)
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím uplácení Vás (to snad ne), ale uplácení lidí, kteří budou hlasovat ve veřejné. :)

S tím souhlasím, nicméně pokud to bude rozhodování v rámci 3 prací, kamarádství jistě váhu má, ale nebude to takový průšvih, jako kdyby měli o všem rozhodovat jen hráči.

Jsem si jistý, že do těch 3 se dostanou jen ti nejlepší, co se drželi tématu. Pokud pak zapracuje diplomatická šikovnost není podstatné, důležité je, že nevyhraje příspěvek mimo téma jen díky kamarádům - to by mi přišlo nefér.

Jinak obdivuji ty, co zvládli opravdu vše přečíst:D
 

DeletedUser

Guest
Ano, mohu říci, že to bylo náročné. Četl jsem je celé odpoledne......*V1*
 

DeletedUser

Guest
A co se ti nejvíc líbilo? ;)
Docela se těším, až bude výsledek. Nevím, jestli budu mít šanci na zlatou pušku :-D
 

DeletedUser

Guest
Protože mě zajímá, jestli si do nového povánočního rozpočtu mám započítat i možnou útratu za nuggety *V8*
 

Deleted User - 31870

Guest
Ještě jsme nedohlasovali, výsledky vám pak předáme :)
 

DeletedUser

Guest
To museli být příjemně strávené dny - hlavně u některých... :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Řekla bych, že akorát.. :) Nemá smysl napínat ostatní déle, pokud chcete odměny do Vánoc.. :) teď bude 7denní hlasování o konečném pořadí..
 

DeletedUser

Guest
Podobných soutěží by mohlo být více :) Tohle byla krásná soutěž :)
 

DeletedUser

Guest
Heh, Darling, vidíš? *V9*
Nemuseli jste mě vůbec napínat! *V7*
Škoda, že Vaše rozhodnutí neplatí hned.. *V3*
 
Nahoru