• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

DeletedUser17592

Guest
Připomínám, že veškeré detaily a informace o West LOTO jsou ve tématu Fórum The West > Kreativní koutek > Soutěže o ceny > West Loto > West Loto
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
s prominutím, mi to přijde jako pekna ptakovina tahle soutez. za prve, sance uhodnout vic jak tri cisla je, no pocitat to ani nehodlam :D, a zadruhe, to bych si pak musel hodit mašlí kdybych už eventuelne mel tady uhodnout treba 4 a vic cisel. protoze by to v realne sportce znamenalo uz solidni peníz.
proto bohuzel nemam zajem hrat ;).
 
Jaj, tak teď mi nevyšlo ani jedno číslo :D. A kdybych uhodnul všechny, tak by chudák výherce dostal jen 200M, naštěstí jsem to ale v reálu nevsadil...
 

DeletedUser17710

Guest
Zbojnikovec, šeredně jsem nudil, tak jsem to vypočítal. Snad jsem neudělal žádnou pitomou chybu, každopádně pravděpodobnost, že tipneš více než 3 čísla (tedy 4, 5 nebo 6), mi vyšla 0,00000961 %.

Takže, když tu proběhne za týden 40 tipů, šance, že se někdo správně hádající najde je 0,0003844 %, za měsíc tu mám čtyři týdny, takže 0,0015376 %. Za rok dvanáct měsíců a jsme na 0,0184512 %. Tak za padesát let tu tedy budeme mít jedno procento, že někdo uhodne 4 a více čísel. :D Konečně se blížím k závěru, že za 5000 let tu budeme mít takřka najistotu vítěze. :D To pomalu vypadá, jakobych někde udělal chybu, nechce se to někomu přepočítat? :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Pravděpodobnost je relativní, člověk si může přijít poprvé vsadit a bude mít kliku, vyhraje.


* pardon, upsala jsem se..
 

DeletedUser17046

Guest
Také jste si všimli, že teď na poslením tipování obsazuje každý 4 tip číslo 22? :D
 
Já když tipuju, tak jen zkopíruju tip někoho z předchozího týdne :D a doufám, že bude pak ten člověk jaksepatří naštvanej, kdybych vyhrál :)
 

DeletedUser16216

Guest
Nepochopil jsem jednu věc, když napíšu na forum tip, tak kdy je vyhlášení ve sportce je vyhlášení snad každý den ne ? tak každý den platí, nebo jen ten poslední ?
 

DeletedUser17781

Guest
Jeden dotaz, pokud bych vyhrál, mohl bych někomu předat výrhu?
 

DeletedUser17046

Guest
Když požádáš support, jde to. Už to tu i někdo dělal :)
 
Asi tu založim 100 účtu a budu tipovat :D. Kdyby náhodou nějakej z nich něco vyhrál, můžu to vždycky předat :). Je nějakej postih, když má člověk mulťáka na fóru?
 

Deleted User - 31870

Guest
Dá se to zkontrolovat a dostal bys místo výhry banány.. :)
 

DeletedUser17781

Guest
Možná sjem slepí, ale ještě jsem tu nenašel výsledek k minulému týdnu. :(
 
Nahoru